Glavni meni

da bi motor bolje isao - treba da budete laksi

Započeo SSZGO, 23 Oktobar, 2010, 01:12

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Milo¹*

Razboleæe¹ se ako se tako naglo isposti¹..  I jedi meso za poèetak.. ne jede¹ ugljene hidrate uop¹te...   neka ti sszgo pojasni ako hoæe a ako neæe idi na ex yu fitness i proèitaj :) 
kako si rasporedio treninge? koliko puta nedeljno ide¹ u teretanu?
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Dzigi Boy

5X sam bio stim da danas nisam otisao, odustao sam jer nemam snage.......idem malo na Miseluk da vucem rucne jbg. drumski odmor......

MotoManijak

Raspored je idem kad stignem i ostanem koliko mogu
A program je vezbam ono sto me ne boli onoliko puta koliko mogu da podignem ;)

SSZGO

Citat: MotoManijak poslato 23 Januar, 2011, 02:16
A program je vezbam ono sto me ne boli onoliko puta koliko mogu da podignem ;)

ovo je ustvari prava stvar

Citat: MotoManijak poslato 23 Januar, 2011, 02:16
Raspored je idem kad stignem i ostanem koliko mogu

ali ovo nije :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Posto si upucen u pricu. Gde moze da se uzme glutamin i koje su cene?

SSZGO

Citat: Kanarinac poslato 25 Januar, 2011, 16:04
Posto si upucen u pricu. Gde moze da se uzme glutamin i koje su cene?

AMG - pozeska city hall, cumicevo sokace

pan sport, yubc centar

itd

ne bih ti preporucio da uzmes to, bolje uzmi cist whey koji u sebi ima i glutamin

inace je skup, ne znam tacno koliko jer ne uzimam

ali whey je oko 5000 kanta od 5 lbs
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

A reci zbog cega ne preporucujes? Citao sam yu fitnes bas lep tekst o glutaminu. E sad pominjano je da moze da se nadje i u apotekama ali to je pitanje dal kod nas ima. Naravno uvek je bolje cuti vise misljenja.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

I tu sam citao ranije. Mada mi je ovo izletelo sad prvo pa uzeod a listam. Sutra cu malo da citam da vidim sta i kako

UFF

Evo ja danas za motomanijake (posebno dzigi boy-a) uslikah jednu fency teretanu u hotelu  ;D

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Dzambo


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Ne nego je u spa centru ;)
U nekom retard hotelu ;D

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MILJAN

.....i dalje ve¾bam :) Nikad ne treba stajati. Koliko ve¾ba¹ toliko vredi¹.
Cave ab homine unius libri

Dzigi Boy


Evo ja danas za motomanijake (posebno dzigi boy-a) uslikah jednu fency teretanu u hotelu  ;D
[/quote]

Bome svaka cast uUFFe, vidim da ti je jako tesko i da se mucis kao pravi manijak....i kod mene slicno, malo burecenja na snegu.....a sto se tice teretane i tereta vise od zenske sise ne dizem......)))))))))

Sutra na Jadran pa kad mogu ovi po ladnoci da plivaju za casni krst, mogu i ja onako od zajebancija u Jadranu ali za sebe))))))))))

Pozzzz manijaci............i fali mi majica jbg. pa da vam okacim manijacku fotku)))))

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

ЯЭВОЛУТИОН

Ja imam dosta problema da nabijem misicnu masu. Evo recimo sada mosim jaknu xxxl a zeleo bi da nosim xxxxl. sto se pantalona tice tu je normalno sve, dok se ne prejedem jagnjetine i ne nalijem piva. Onda moram malo da popustim kais...jebi ga steze.
Razlog za moju zelju za vecim konfekcijskim brojem tzv "xxxxl wanna be" je to sto ne moze da mi stane tri kile jagnjetine u stomak, uprkos tome sto osecam glad i imam zelju ...nekako ne ide. Kako to da resim.
Unapred hvala
vas Revolution
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dzigi Boy

Aaaaaaaaaaa upravo sidjoh sa trake za trcanje koju sam terao 60 minuta....crkoh, ali vreme je da se vratim na sportske aktivnosti, pauza 2 meseca zbog opravdanih razloga jbg