Glavni meni

Snimci i analiza sudara i padova

Započeo SSZGO, 08 April, 2011, 13:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Ako je ovaj uopste preziveo ja bi ga tukao dok ne prezivi!

Motorcycle crash

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Ivan1979


UFF


sasafilipovic

Evo ovaj na primer, dokazao da motor neæe kroz zid...

motorista

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] aaaa, koji idijot, majko mila...

dr32

Interesantno sta dokon covek moze da smisli... zid  :o
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

sasafilipovic

Verovatno je èuo za zid smrti, pa ajde da proba :D

monsterbnt

A mozda mu se nije svideo motor......ili zid.......vidi se da je profi po full opremi
:D
Smrt SVIMA!!!!

sasafilipovic

Full "ko¾na" oprema... A patika odletela 10 metara u vis   [rofl] ... Izuo ga je do daske

monsterbnt

Citat: sasafilipovic poslato 19 April, 2011, 00:58
Full "ko¾na" oprema... A patika odletela 10 metara u vis   [rofl] ... Izuo ga je do daske
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Smrt SVIMA!!!!

cone

Citat: SSZGO poslato 08 April, 2011, 14:33
zasto je ovaj pao?

GSXR Lowside Crash on Mulholland - 6/6/10

ovo sam pre negde izvalio.. ljudi namerno padaju s motora, nzm razlog da unistavaju nove masine.. pogledaj sa desne strane, svi klipovi su izbaceni od istog autora, i u svim klipovima ljudi padaju na istom putu sa novih masina.. a i nacin je potpuno isti-svi proklizaju u krivini.. nije mi jasno sto to rade, al neka im..

Gašpar

Citat: conee poslato 19 April, 2011, 02:03
Citat: SSZGO poslato 08 April, 2011, 14:33
zasto je ovaj pao?

GSXR Lowside Crash on Mulholland - 6/6/10

ovo sam pre negde izvalio.. ljudi namerno padaju s motora, nzm razlog da unistavaju nove masine.. pogledaj sa desne strane, svi klipovi su izbaceni od istog autora, i u svim klipovima ljudi padaju na istom putu sa novih masina.. a i nacin je potpuno isti-svi proklizaju u krivini.. nije mi jasno sto to rade, al neka im..

Ma kakvo namerno padanje te spopalo? Verovatno je put gde voze iskljucivo motoristi, a decko se bavi snimanjem ;)

cone

jel se zezas gaspare il ozbiljno mislis?  :)

Gašpar


sasafilipovic

Nemoj tako, to je jedan od najpoznatijih puteva u okolini LA - Mulholand. A pozicija sa koje se snima hvata nekoliko odliènih krivina, a asfalt kao staklo, kliza¹ na sve strane. Voze i dobri i lo¹i, na¾alost popularni su oni lo¹i, vi¹e ih cene na youtube.

cone

nekako mi previse nerealno deluju ovi padovi.. nzm, ima pun k klipova na njegovom kanalu, vecina je padovi samo http://www.youtube.com/user/rnickeymouse#p/u/2/wx2J4o4qr00

Havarisan

pa na tom putu se verovatno mnogo pada pa ima ulja po putu. :)

serbduck

 

  Evo ... ne umem da postavim klip, ali to je put na kome se puno vozi...kao Avala kod nas...

http://www.youtube.com/user/rnickeymouse#p/u/27/WiAT4aqc2x4

  ...ljudi vezbaju...cesto predju granicu svojih mogucnosti, a i mogucnosti samog motora.

  Lowside i Highside padovi...


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!