Glavni meni

yamaha r6

Započeo yamahar6dejan, 07 April, 2011, 20:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

yamahar6dejan

motor u extra stanju,registrovan pre deset dana,uradjen kompletan servis,lanac,lancanici,svecice,ulje i filter! stavljena zadnja guma ganc nova iz radnje miselin pilot power,ja sam vlasnik vec tri godine,presao 28000,motor redovno odrzavan,garantujem za legalnost! moguca zamena za skuplji motor isto R ! zadnja cena 3500! 0638685929


[attachment deleted by admin]

Toma RR

Jako lep motor :)  koje je godiste?

Milo¹*

kulturica...

treba da uradi¹ nalepnicu za tablicu.. tipa ostavi¹ ovo gore IN i ispod nalepnica  D PEDU.


    IN

D PEDU

;D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D


yamahar6dejan

2000 god,dajem i leo vinci auspuh uz njega!

SSZGO

a koliko je dugo motor kod tebe i koliko si ga platio kad si ga uzeo?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

yamahar6dejan

motor je tri godine kod mene,odrzavan perfektno,tada sam dao opel vektru 2001  2.0dti kljuc za kljuc pa ti vidi koliko je tad ta vektra kostala!

K_A_W_A

Stvarno malo presao, ja vec naterao oko 28000km.

Kengur

Necu da te razocaram, ali sve preko 3000 da uzmes je skoro pa nemoguce...

Imao sam crvenu, 2001 i znam o cemu pricam... Uostalom, pale su cene u pm... jbg...:( Mene moja kostala preko 5500e... Dao je zimus za 2800 i to u kombinaciji.. Toliko sam izvukao na kraju...

Srecno sa prodajom...

SSZGO

ovaj na slici deluje stvarno ocuvano...

ali msilim da je prejaka cifra
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

yamahar6dejan

ma nije mi frka za prodaju,ako se nadje kupac za te novce prodacu ga ako ne nema veze :)

3006

Jaka ili ne, cifra je cifra. Pa kome se svidi.
A da izgleda - izgleda, za sve pare.

yamahar6dejan

svaka cast druze na komentaru :)

yamahar6dejan

evo malo novih slika,stavljen leo vince karbon original.trkacke rucke kvacila i kocnice,cena ostaje ista :) p.s rucke jos nisam stavio,ide slika kad stavim


[attachment deleted by admin]

yamahar6dejan