Glavni meni

Podrska autisticnoj deci

Započeo monsterbnt, 07 April, 2011, 09:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Udruzenje za pomoc deci sa autizmom organizovalo je prosli vikend malu manifestaciju na trgu nikole pasica.
Nastavak manifestacije ce biti odrzan 15. aprila pa koristim priliku da pozovem sve koji mogu da svrate i da svojim prisustvom bar malo ulepsaju zivot toj deci.
Evo i zvanicnog obavestenja koje sam dobio od udruzenja.

''Povodom Svetskog dana osoba sa autizmom, na Trgu Nikole Pasica bila je organizovana centralna Manifestacija pod nazivom "Roditelji dece sa autizmom imaju jednu ¾elju... Koja je tvoja?". Na trgu je trebalo da bude postavljeno "Jaje lepih ¾elja", metalna kostrukcija visoka 3 metra, plave boje (boje autizma) u kojoj bi graðani u poseban bazen ubaciali svoje ¾elje i poruke podr¹ke porodicama. Firma koja se obavezala da jaje izradi, uzela je kompletnu sumu novca koju su potra¾ivali, ali na na¾alost, Jaje nisu izradili na vreme. Kako ne bismo ostali du¾ni deci, graðanima, i medijima, ponavljamo manifestaciju 15. aprila 2010. na Trgu Nikole Pa¹iæaa u periodu od 11 do 13h. Molimo Vas da nas podr¾ite i pridru¾ite nam se taj dan. Unapred zahvalne porodice dece sa autizmom.''
Smrt SVIMA!!!!

djavo

E ovo bi trebalo podrzati, ja ne idem po skupovima i slikanjima raznim ali ovo podrzavam. Ja cu da svratim!

DebeliZmaj

mislim da ovaj forum na uchestvuje zvanichno u ovakvim stvarima...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

djavo

Pa nek napravi izuzetak i nek pukne vest da su manijaci prisustvovali takvom dogadjaju a ne vozamo se ko babe u koloni u ful opremi i svi nas slikaju i kao cinimo dobra dela!
Toj deci i tim porodicama treba moralna podrska koja mi mozemo da damo svojim brojem i ko ima morala shvatio je..
Mislim da cu da probam i kod mene u firmi da pustim glas, mozda i uspem da nagovorim nekog.
Ovo nista ne kosta i ja dolazim sam bio tu forum ili ne!

Gašpar

@DebeliZmaj - ovaj forum ne organizuje humanitarne akcije kako bi se izreklamirao. To ne znaci da neko od nas ne moze da ucestvuje u ovoj akciji, zar ne?

DebeliZmaj

sto lepo onda ne napravite sekciju humanitarne akcije
i opciju da se IGNORE ta sekcija i svi zadovoljni ..
humanitarci imaju gde da se osecaju bolje i drustveno
korisno .. mi loshi i zli ne vidimo takve teme i svima
dobro :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

monsterbnt

Akcija nije organizovana niti mene zanima da organizujem to u ime motomanijaka. Samo vas obavestavam da se desava nesto sto mozete da ulepsate svojim prisustvom. Niko vam ne trazi pare, niko vam ne trazi nista da radite. Jedino sto treba je da se pojavite i ako ste voljni na parcetu papira napisete par reci toj deci. Nikaka organizovana voznja ili akcija nije u pitanju nego moj licni apel da svojim prisustvom malo ulepsamo taj dan deci koja nemaju mnogo prilike da se raduju. Nisam ovo hteo da postujem na BJB kako bi izbegao da se ovakva stvar koristi za licnu promociju pojedinaca. Ko ne zeli da ucestvuje ne mora samo bi zamolio da se uzdrze od negativnih komentara.
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Ma ne nerviram se. Znam da se uvek neko nadje pametan da pokusa da napravi zajebanciju od neceg sa cim se bas i ne treba zajebavati. Oni koji zele nesto da urade uradice oni koji ne zele nece i to je to. Nit cu ikog smatrati losijim nit boljim. Ljudskost ne treba meni nego gorepomenutoj deci.
[thumb_up]
Smrt SVIMA!!!!

djavo

[.

''Povodom Svetskog dana osoba sa autizmom, na Trgu Nikole Pasica bila je organizovana centralna Manifestacija pod nazivom "Roditelji dece sa autizmom imaju jednu ¾elju... Koja je tvoja?". Na trgu je trebalo da bude postavljeno "Jaje lepih ¾elja", metalna kostrukcija visoka 3 metra, plave boje (boje autizma) u kojoj bi graðani u poseban bazen ubaciali svoje ¾elje i poruke podr¹ke porodicama. Firma koja se obavezala da jaje izradi, uzela je kompletnu sumu novca koju su potra¾ivali, ali na na¾alost, Jaje nisu izradili na vreme. Kako ne bismo ostali du¾ni deci, graðanima, i medijima, ponavljamo manifestaciju 15. aprila 2010. na Trgu Nikole Pa¹iæaa u periodu od 11 do 13h. Molimo Vas da nas podr¾ite i pridru¾ite nam se taj dan. Unapred zahvalne porodice dece sa autizmom.''
Jel ovaj datum greska? Ja bio na sajtu autizam i tamo nista ne pise !?
[/quote]

jerej

Dobri moj Zmaje, jako mi je zao sto nemam vise minusa... Ako moze neko u moje ima da opali Zmaju minus, bicu mu zahvalan...

monsterbnt

Citat: 1000rr poslato 09 April, 2011, 22:09
[.

''Povodom Svetskog dana osoba sa autizmom, na Trgu Nikole Pasica bila je organizovana centralna Manifestacija pod nazivom "Roditelji dece sa autizmom imaju jednu ¾elju... Koja je tvoja?". Na trgu je trebalo da bude postavljeno "Jaje lepih ¾elja", metalna kostrukcija visoka 3 metra, plave boje (boje autizma) u kojoj bi graðani u poseban bazen ubaciali svoje ¾elje i poruke podr¹ke porodicama. Firma koja se obavezala da jaje izradi, uzela je kompletnu sumu novca koju su potra¾ivali, ali na na¾alost, Jaje nisu izradili na vreme. Kako ne bismo ostali du¾ni deci, graðanima, i medijima, ponavljamo manifestaciju 15. aprila 2010. na Trgu Nikole Pa¹iæaa u periodu od 11 do 13h. Molimo Vas da nas podr¾ite i pridru¾ite nam se taj dan. Unapred zahvalne porodice dece sa autizmom.''
Jel ovaj datum greska? Ja bio na sajtu autizam i tamo nista ne pise !?
[/quote]

To je informacija koju sam ja od njih dobio na mail. Posto bi opet trebao to da slikam ne verujem da su mi poslali pogresan datum. Provericu jos jednom sutra pa cu da javim
Smrt SVIMA!!!!

Panta Zemunac


Kao prvo, svako obave¹tenje o hum. akciji je dobrodo¹lo...kao drugo, lièno uèestvovanje, takoðe...
ali kao treæe, lièna sastifikacija je dno/dna....
i molim Vas, ne preterujte u osudi Zmaja ako ga lièno ne poznajete!!!!!!

Smrad je Zmaj, kako da ne!?! Olo¹, treba ga oplesti otpozadi! Ma divota....

Taj isti Zmaj bi dao mnogo vi¹e nego, nazovi neki vajni humanisti, za tu decu ali hvalisanje mu ne ide...Pljujte ga ali se u isto vreme zapitajte a kada ste Vi, poslednji put dali, recimo krv za na¹u sabraæu, nastradalu na putevima. O, daaa, mo¾ete dva pute godi¹nje ali meni na volju, odgovorite koliko ste puta dali u poslednjih 10 godina!?! Ma ne s........eeee!!!!
Molim, koliko puta...ma zavr¹ili smo svaku diskusiju sa vama humanitarcima, tako VELIKIIIIIM, da vam se ni delo ....ma....!!!!!!

Da vidimo spisak koliko vas je dalo krv za na¹eg Deliju koji je nastradao pre . cirka desetak dana a poziv jo¹ stoji na na¹em forumu???? KOLIKO, potpi¹ite se!!
E pa, ja nisam mogao dati krv (znaju neki za¹to) ali sam odveo drugara, bajkera, koji nije ni na jednom forumu i koji je sa mnom oti¹ao do zemunskog centra a oni su nam rekli, kako je sve jedno gde dali, postoji komp.obavest za sve centre, pa i za VMA i pod prezimenom Ceroviæ data je krv za povreðenog bajkera na VMA!!

NIgde to do sada nije napisano i za¹to sam sada to spomenuo...pa zato ¹to je najlak¹e na forumu napisati o nekoj akciji a veoma te¹ko, svoju guzicu smestiti u auto i otiæi da date krv! Prema tome, uozbiljite se....VI, pozivari, doka¾ite da ste humani u samim akcijama a ne na forumu!!

I Zmaja ostavite na miru ako ga lièno ne poznajete i ako niste sigurni da nema veæe srce od vas samih!!

djavo

Prijatelju ne preteruj, nije ovo ta tema o kojoj ti pricas!
Ja pozivam tebe i Debelog da mi se pridruzite taj dan, ako nista popijemo pice i druzimo se a jos i uradimo nesto moralno dobro.
Nikada nisam isao ni na jedan skup, akciju itd. ovo bi mi bio prvi put.

monsterbnt

Opet molim pojedince koje ovako nesto ne zanima da se uzdrze od negativnih komentara i pljuvanja.
Niko ovde nije organizator ove humanitarne akcije vec samo kurir koji prenosi poruku o istoj.
Ako te ne zanima da ucestvujes ne moras, niko te ne tera.
Saosecam se sa stradalim bikerima jer sam i ja u jednom momentu bio jedan od njih, i jako dobro znam kroz koji pakao mogu da prolaze, ali u ovoj temi se radi o necem drugom, a i zaista je neumesno porediti nekoga ko je svojom voljom izabrao opasan hobi sa nekim koji je rodjen......pa recimo drukciji od nas.
Jos jednom apelujem na sve vas da smirite strasti i da izbegavate svadju u ovoj temi, ne pretvarajmo ovo u BJB, a svako neka postupa po svojim zeljama i sklonostima.
Unapred hvala.
Smrt SVIMA!!!!

Panta Zemunac

Citat: Panta Zemunac poslato 09 April, 2011, 23:46

Kao prvo, svako obave¹tenje o hum. akciji je dobrodo¹lo...kao drugo, lièno uèestvovanje, takoðe...
ali kao treæe, lièna sastifikacija je dno/dna....
i molim Vas, ne preterujte u osudi Zmaja ako ga lièno ne poznajete!!!


JOOJ MAJKATA MI!!! Kada moram da citiram samog sebe....pa ima li nekoga ko æe prvo proæitati post pa tek onda komentarisati....!?!?!?

Kao prvo, osudio sam prozivku jednog na¹eg èlana i to veoma neumesnu a sam poziv nisam, zar ne? Jesmo li pismeni, imamo li citiran post ili ja izmi¹ljam?

SADA JE VAS POZIVAM DA DATE DOKAZ DA STE POMOGLI NA©EM DRUGU A AKO NISTE...PSSST SA TIM VA©IM....

Lako je pisati...ma divno...evo i ja kuckam ali ponoviæu, treba smestiti guzu u auto pa do bolnice...IZVOLITE pa mi se javite pre no ¹to pljujete mog druga!!!

I u ostalom, Vi æe te pomoæi toj deci...ma ne zaluðujte se ali ajd ako ste voljni...ma jaèi ste od ove bedne dr¾ave!!


monsterbnt

Citat: monsterbnt poslato 09 April, 2011, 23:59
Jos jednom apelujem na SVE VAS da smirite strasti i da izbegavate svadju u ovoj temi, ne pretvarajmo ovo u BJB, a svako neka postupa po svojim zeljama i sklonostima.
Unapred hvala.

Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Citat: 1000rr poslato 09 April, 2011, 22:09

Jel ovaj datum greska? Ja bio na sajtu autizam i tamo nista ne pise !?


Proverio sam, datum i vreme su tacni.
Smrt SVIMA!!!!

gmum44

Citat: Panta Zemunac poslato 10 April, 2011, 00:12
Citat: Panta Zemunac poslato 09 April, 2011, 23:46

Kao prvo, svako obave¹tenje o hum. akciji je dobrodo¹lo...kao drugo, lièno uèestvovanje, takoðe...
ali kao treæe, lièna sastifikacija je dno/dna....
i molim Vas, ne preterujte u osudi Zmaja ako ga lièno ne poznajete!!!


JOOJ MAJKATA MI!!! Kada moram da citiram samog sebe....pa ima li nekoga ko æe prvo proæitati post pa tek onda komentarisati....!?!?!?

Kao prvo, osudio sam prozivku jednog na¹eg èlana i to veoma neumesnu a sam poziv nisam, zar ne? Jesmo li pismeni, imamo li citiran post ili ja izmi¹ljam?

SADA JE VAS POZIVAM DA DATE DOKAZ DA STE POMOGLI NA©EM DRUGU A AKO NISTE...PSSST SA TIM VA©IM....

Lako je pisati...ma divno...evo i ja kuckam ali ponoviæu, treba smestiti guzu u auto pa do bolnice...IZVOLITE pa mi se javite pre no ¹to pljujete mog druga!!!

I u ostalom, Vi æe te pomoæi toj deci...ma ne zaluðujte se ali ajd ako ste voljni...ma jaèi ste od ove bedne dr¾ave!!





ZRACIS OPTIMIZMOM I POZITIVNOM ENERGIJOM!!!

a sa zmajem ... ne poznajem ga licno i stvarno posle brdo njegovih postova i NE ZELIM da ga upoznam,,,,ostavicu vas da se druzite i uzivate jedan u drugome!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

pit



                  Momcii imate moju punu podrsku da odete i makara malo ulepsate zivot toj deci.Pozdrav ...da sam blize sigurno bih dosao.