Glavni meni

SXV 450

Započeo UFF, 07 April, 2011, 01:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Citat: Kengur poslato 10 April, 2011, 23:47
Puca ram na Ru od spustanja sa tocka samo tako... Otvara se po varu... Jbg, lagani materijali...

imali smo situacije AKUTNOG treskanja prednjeg kraja od strane drugara koji su ucili tockiranje....
bam, bam, bam... 200 puta tako... i jeste da sam cuo za te situacije, ali nisam jos doziveo...
a ove supermoto sam video u toku voznje da puknu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

skijash

Na kom motoru?

Kengur

Na K5 hiljadu su se zalili ljudi na to... Ali desava se... Na kosci pukne jednostavno.. Tu je i predvidjeno za pucanje od udara da ne krivi ostatak rama... Valjda...

A SM trpi svasta, nije ni cudo da pukne ram... Pogledaj kako ga samo krljaju po stepenicama, ivicnjacima itd... Normalno da ce da pukne...

srbac

Sxv 450-550 nije trkacki motor nego sprava sa homologacijomm, koja moze da se registruje i vozi po gradu, tako da podatak o zameni  klipova na  4000 km ne pije vodu.
Moj drugar vozi RXV 550, ima vise od 15000 km, uglavnom terenske voznje, sta je menjao, nista.
E sada ako neko vozi trke sa tim to je onda nesto drugo. Ne verujem da na R 1 klipovi mogu izdrzati i toliko na stazi !!!

bigbad86

Jebem li ga, nisam pametan :D

Gavrolini

Citat: SSZGO poslato 10 April, 2011, 23:59
Citat: Kengur poslato 10 April, 2011, 23:47
Puca ram na Ru od spustanja sa tocka samo tako... Otvara se po varu... Jbg, lagani materijali...

imali smo situacije AKUTNOG treskanja prednjeg kraja od strane drugara koji su ucili tockiranje....
bam, bam, bam... 200 puta tako... i jeste da sam cuo za te situacije, ali nisam jos doziveo...
a ove supermoto sam video u toku voznje da puknu...

evo malo ramova od R-ova

SSZGO

od cega su pukli?

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kengur

Meni deluju svi od tockiranja...

Simon69

#48
Puca ram na Ru od spustanja sa tocka samo tako... Otvara se po varu... Jbg, lagani materijali...
[/quote]

imali smo situacije AKUTNOG treskanja prednjeg kraja od strane drugara koji su ucili tockiranje....
bam, bam, bam... 200 puta tako... i jeste da sam cuo za te situacije, ali nisam jos doziveo...
a ove supermoto sam video u toku voznje da puknu...

[/quote]
evo malo ramova od R ova

Mislis SUZUKI-ja?
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

rboban

Citat: srbac poslato 11 April, 2011, 00:54
Sxv 450-550 nije trkacki motor nego sprava sa homologacijomm, koja moze da se registruje i vozi po gradu, tako da podatak o zameni  klipova na  4000 km ne pije vodu.
Moj drugar vozi RXV 550, ima vise od 15000 km, uglavnom terenske voznje, sta je menjao, nista.
E sada ako neko vozi trke sa tim to je onda nesto drugo. Ne verujem da na R 1 klipovi mogu izdrzati i toliko na stazi !!!

To je trkacki motor sa BLOKADOM zbog registracije, i svetlosnim grupama koje cim se uklone je pravi TRKACKI SM motor.....no da ne davim vise
A o ramovima na R motorima je NE potrebno ras¹ravljati, oni JEDNOSTVNO nisu pravljeni za taj vid opterecenja.......
A zna da pukne i na trkackom krosu kod loseg doskoka na velikom skoku..... KTM pogotovo!!!
Ride It Like You Stole It

srbac

Citat: rboban poslato 11 April, 2011, 16:50
Citat: srbac poslato 11 April, 2011, 00:54
Sxv 450-550 nije trkacki motor nego sprava sa homologacijomm, koja moze da se registruje i vozi po gradu, tako da podatak o zameni  klipova na  4000 km ne pije vodu.
Moj drugar vozi RXV 550, ima vise od 15000 km, uglavnom terenske voznje, sta je menjao, nista.
E sada ako neko vozi trke sa tim to je onda nesto drugo. Ne verujem da na R 1 klipovi mogu izdrzati i toliko na stazi !!!


To je trkacki motor sa BLOKADOM zbog registracije, i svetlosnim grupama koje cim se uklone je pravi TRKACKI SM motor.....no da ne davim vise
A o ramovima na R motorima je NE potrebno ras¹ravljati, oni JEDNOSTVNO nisu pravljeni za taj vid opterecenja.......
A zna da pukne i na trkackom krosu kod loseg doskoka na velikom skoku..... KTM pogotovo!!!

Potpuno se slazem, da je sprava nemam reci !!!