Glavni meni

Ukradena i pronadjena afrika

Započeo Yoghi, 06 April, 2011, 16:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RAmireZ

Èestitke za pronaðen motor!  [clapp] [clapp] [clapp]

Citat: UFF poslato 08 April, 2011, 01:48
Citat: UFF poslato 07 April, 2011, 12:59
Bane brate uslikaj molim te svoju lancugu vezanu oko afrike da covek zna kako da je osigura kad je bude pronasao
a pronacice je sigurno - veliki je to motor da se sakrije ;)


told u so ;)

Uvek bilo i biæe: ©to veæi, to bolje!

Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Kengur


svetac

Citat: mali_zmaj poslato 07 April, 2011, 22:56
Ej jebo mu ja mater,oca, i sestru ako je dobra!!! Pa bre ......!!!
i sestru,i sestru,nema veze sto je ruzna! neka pati!!  [rofl]
obavezno sam pogledao ovde sta se desava sa potragom i naravno lep pocetak dana kada sam procitao da je nadjena!  [yahoo]

Yoghi

Ne znam odakle da pochnem. Dakle 'vako: Juche (chetvrtak 08.04) izmedju 12:00 i 13:00, cheshljajucci grad, nadjem se u lisichijem potoku, spust ka Pere Velimirovicca i u mikro sekundi krajichkom oka mi uleti u kadar. Kochi, skrecci i iza ugla prikaza se MOJA PAPRIKA :jee: kad nisam umro od srecce. Stanje: sve na svom mestu k'o i pre dekranja, osim brava, izdrobljenih naravno. Chovek presh'o 36 km i uredno je parkir'o u Milana Blagojevicca Shpanca 36 (prva paralelna iznad Pere V.), na trotoaru, ispred zgrade. Znachi, isti onaj od proshle godine shto se posluzzio Marencetovom i Mihajlovom Afrikom, a sve 3 su pronadjene u radijusu od jednog kilometra. Procheshljao sam bio: Miljakovac, Kanarevo Brdo, Cerak, Dorccol, kren'o na Labudovo brdo i tako zaglavim tu gde je vidoh i Bogu hvala nadjoh. Trenutno je na veshtachenju u 29-og. Posle podne je kupim i vozim, pa vas ljudi i kolege po tochkovima molim da se ne zaleccete u mene, da me skidate i sl. jer ccu to na njoj biti ja.

P.S.1 Interesantan je i nachin na koji sam doshao do afrike. Naime ccale mi se pored ostalog bavi i bioenergijom, pa je viskom ishao saobraccajnom dozvolom po mapi Beograda, gde nas je navodio visak, a navodio nas je svuda kuda je lopina proshla na mojoj africi. Zashto bash tuda do labudovog brda, zato shto je visak pokazao tuda, a zashto bash do labudovog, zato shto je vrlo verovatno da je lopov upravo na labudu. Saznaccemo vishe kad ostvarimo fizichki kontakt sa motorom, jer nismo smeli da ga diramo zbog veshtachenja.

P.S.2 Josh interesantnije je i to da me je 10tak puta zvao jedan isti private number iz hrvatske, koji me je navlachio da se pojavim preko grane, udjem u hrvatsku i izvrshimo primopredaju motora uz nadoknadu od 700 evara. Znachi prevara u pitanju (ja stojim pored mog motora,
a ovaj me pita kad dolazim po moj motor). Ovo napominjem da se neko ne bi upec'o na foru, jer me je (poshto sam ga zajebavao sa soshku) navlachio i na bosnu. Ovu prichu o prevari proshirite dalje.

A sad, poshtovani bikeri i ostali koji su uchestvovali u potrazi za mojim konjiccem i oni koji su mi bili podrshka i onima koji su saoseccali sa mojom agonijom svima vama zzelim da se od srca zahvalim, jer ste po ko zna koji put dokazali da u ovoj zemlji josh uvek postoje i dobre dushe. Vidimo se na asfaltu. Pozdrav.

SSZGO

do jaja :)

nego jel moze tim viskom da se nadje ko mi je obio kola prosle god i ukrao laptop, kesh, patike i prvu pomoc?

kapiram da je sad mozda kasno i da se energestki zapis mozda izbrisao...

?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

RAmireZ

Brate, delim radost sa tobom!!! Mogu samo da zamislim kako se dooobro oseæa¹ i kako æe¹ danas da pocepa¹ svoju PAPRIKU kad je se doèepa¹  :P :P :P
Prièa je dobila svoj sreæan kraj i uvek se ¾estoko obradujem kad se motor pronaðe jer ja znam onu drugu stranu prièe. Meni je kao klincu ukraden Tomos 14 i nikad nije pronaðen. Tra¾io sam ga nedeljama i  :'( Ali va¾no je da æe tvoja kangrba da se vrati tati na cepanje do nemilosti!  [cheers] Mislim da æe¹ juèera¹nji dan da pamti¹ i da ga proslavlja¹  [cheers] Ajde da je u zdravlju vrati¹ i da je za¹titi¹ kao SSZGO svoj motorin.  [bejzbolka]
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

RAmireZ

Samo jedna stvar je bolja od seksa.

DaChaS

Citat: RAmireZ poslato 08 April, 2011, 15:48
. Meni je kao klincu ukraden Tomos 14 i nikad nije pronaðen. Tra¾io sam ga nedeljama i  :'(

Oces da probamo Viskom ili sa pasuljarom :D

RAmireZ

 :D :D :D Blesavo zvuèi, ali moja pokojna baba htela da mi uèini, pa je ne¹to bacala pasulj i "videla" da mi je navodno maznuo neki drug. Bez veze mi je bilo da se prepirem s njom, ali mi je bilo ¾ao pasulja...
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Yoghi

Ljudi HVALA vam svima  od srca :) Ne ljutite se shto nisam lichno mogao da vam qckam, jer je istraga bila u toku, pa su neke stvari bile u tajnosti. Moj ortak Miki takodje (kog ovom prilikom pozdravljam), kao i Danijela, koja je pored Mikija bila u kontaktu sa svima vama  obaveshtavali su vas shta se deshava u momentima deshavanja sa lica mesta. Na forumu sam bio s' vremena na vreme, jer sam bio u cheshljanju grada. Gore sam naveo vecci deo dogadjaja u tih 26h agonije. Bilo, ne ponovilo se ali nikom. Lika koji mi je drkn'o afriku ovom prilikom pozdravljam i upoznaccu ga sigurno, jer ccu kad mi afrika bude doshla sa servisa okupiti i marenceta i matiju, pa istraga mozze pocheti. Chuccemo se, a i vidimo se :) Pozdrav svima.