Glavni meni

Ukradena i pronadjena afrika

Započeo Yoghi, 06 April, 2011, 16:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Niksloter

Sad sam video temu po prvi put, èitam redom ii ne verujem. Kada sam proèitao da je motor naðen sam osetio takvo olak¹anje, kao da je moj bio u pitanju.


DaChaS



gane


mkt

nasao je vlasnik negde u lisicijem potoku, ostavljena pored neke zgrade  :)
presao 36km i ostavio je
zvali zandare pravili  sacekusu al nista jbg dripac se nije pojavio   [policaja]  [bejzbolka]  [policaja]
odvaljena kontakt brava iskopcan akumultoe i sve ostalo je na mestu
jbg imao je srece
decko je odlepio nije spavao nista al na kraju ju je ipak nasao SAM
sad pamet u glavu lanci katanci ko kod baneta i poneki hekler da se nadje pri ruci

mi¹ko_kolo

Ja imam utisak da je sve tri drpio isti tip. Kanarevo, Miljakovac i Lisièiji potok su na jako malom rastojanju. A mo¾da i gre¹im...

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mali_zmaj

Ej jebo mu ja mater,oca, i sestru ako je dobra!!! Pa daj vise ga klepite i polomite mu kosti!! Glupander neki balavi koji drpi¹e ljudima motore!! Ostavite mu neku afriku na izvolite,saèeku¹a,spavanje u autu ili nekom stanu u prizemlju,i onda kad se upeca, tretman poplavljivanja!!!! Pa oduzme ljudima 10 godina zivota zarad kratke voznjice,mamu li u bandidsku!!!! Pa bre ......!!!
jin-jang

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.


Boban_m

Citat: mi¹ko_kolo poslato 07 April, 2011, 22:05
Ja imam utisak da je sve tri drpio isti tip. Kanarevo, Miljakovac i Lisièiji potok su na jako malom rastojanju. A mo¾da i gre¹im...
Ista meta, isti stil, isti motiv, isti radijus-tesko da i pocinilac nije isti. Nevjerovatno da jos seta.

perlx


nesic1


prpa_zr

 a da mi ovde prisutni.. napravimo lepo jedan fond i reskiramo za jednu Mamac Afriku.. pa kad se lovina (lopina) upeca - lepo napravimo trofej i slikamo se za Riboreviju, Kalibar, Mesarski ®urnal .. :D

¹alu na stranu: Mislim da je svima laknulo sad kad znamo da ima nade da se pronaðe ukradena makina..

Gašpar


Dzambo


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dzigi Boy


UFF

Citat: UFF poslato 07 April, 2011, 12:59
Bane brate uslikaj molim te svoju lancugu vezanu oko afrike da covek zna kako da je osigura kad je bude pronasao
a pronacice je sigurno - veliki je to motor da se sakrije ;)


told u so ;)