Glavni meni

Ukradena i pronadjena afrika

Započeo Yoghi, 06 April, 2011, 16:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Yoghi

Noccas (utorak na sredu) izmedju 2.00 i 6.00 u Beogradu, ul. Kneginje Zorke 87 (bivsha Ivana Milutinovicca) na Vracharu, ukradena HONDA Africa Twin RD 04 750ccm '90-to godishte, reg. tablica BG 26-776, bele boje, sa crveno-plavim nalepnicama. Prepoznatljiv je po: zatamnjenom visokom viziru, belom crash baru, givi nosachi kofera, givi top case, mivv titanium izduv, od koga je nagoreo zadnji desni migavac. Motor je u (ili je bar bio u stanju kao chasha, presh'o 36000km, uvoz iz CH). Motor je bio zakljuchan, propisno parkiran, nikom smetao. Sluchaj je prijavljen policiji i vecc je raspisana poternica, a sada prijavljujem i vama poshtovane kolege po tochkovima i bio bih vam jako zahvalan ako biste obratili malo pazznje prilikom vozznje i javite mi bilo kakve informacije vezane za mog voljenog konjicca, kako bih i u buduccnosti vozio zajedno sa vama. Nalazachu - razume se NAGRADA :). Unapred zahvalan MIKI 064/147-47-38, ili 011/2453-389, bivshi, a nadam se uskoro i ponovo afrikanac. Pozdrav.

UFF

ccc

kome treba afrika?

i kako to uopste ukrasti...

jel si imao bar neki lanac oko tocka? imas kofer pa si mogao u njemu da ga drzis..

DebeliZmaj

stajala parkirana malo iznad servisa za pranje ? pored prolaza k.zorke i kumanovske ?
vidjo sam ga stalno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt

au miki brate ,jurimo je ako treba dan i noc
bas sam se smorio

markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

K_A_W_A

Jel ukradena nocu ili danju? Jel ostavljena i ova na "izvolte"? Jel su neke kamere nesto zabelezile?

Yoghi

Pre svega da vam se zahvalim svima vama na posveccenom vremenu. Ukradena je noccas izmedju 2.00 i 6.00. Imao sajlu, sa ojachanjem, ali mi ljudi rekoshe da se lako seche, pa je nisam chesto upotrebljavao, a i nije  neshto realno ni bilo potrebe. Oseccaj je za ne pozzeleti nikom, znachi mrtav sam umro :(

K_A_W_A

NIsi se predstavio, jer verujem da ne koristis forume, pa ne znas, ali da si clan i da koristis forume, znao bi da se ovakvi slucajevi cesto pojavljuju. Uskoro motori koji se ostave na "izvolte" prolaznicima, nece se zvati ukradeni, nego "pozajmljeni". Niti me sta cudi, niti me iznenadjuju ovakvi slucajevi. Svi oni koji "cuvaju" motore na ulici, su svesni da su vec 50% u problemu. Tako da nemoj da se sekiras nista. Sam si kriv. Sve dok se nesto ne desi, ljudi nisu ni svesni problema. Da si bio svestan da lose postupas, verujem da bi ga svaki dan unosio u stan/kucu i cuvao pored kreveta. Ako nesto primetim, javljam.

DebeliZmaj

pazi covek se nalazi na 2 ulice od mene ... kod mene u dvoristu, prolaz izmedju 2 ulice uvek
ima nocu motora, izmedju ostalog i bugati jedan i yamaha neka nafurana, par skutera od pica deliveri
i jedan koji se ne pomera vec mesecima ... bude i tenera nekad ponekad i a cele zime stajao bmw f neshto
nisam cuo da ih je neko ukro .... cak ni prashinu skinuo ...pridje neko dete pogleda motor i to je to ...
kao sto sam autoru teme napisao .. raspitacu se po kraju, likovi koji to obicno rade nisu ubgd ... al cu
svajedno se raspitam... 

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt


perlx

Idem da se prosetam po kraju, ne bi me cudilo da se nalazi na lokaciji izmedju onih gde su nadjene maretova i matijakova afrika  [doh]

monsterbnt

bese na bjb kolik ose secam par tema o ukradenim afrikama (2 il 3 nisam siguran) i sve su nadjene na istom mestu negde na banovom brdu. pokuso sam da nadjem temu al nisam uspeo pa ako nekog ne mrzi da trazi il se seca gde je to bilo treba pogledati
Smrt SVIMA!!!!

noam chomsky

Ako se secam dobro zadnja je nadjena na Miljakovcu, lagano se izvozali momci i ostavili je parkiranu ispred neke zgrade...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

perlx

Maretova na Kanarevom brdu, Matijakova na Miljakovcu 1. Obe samo parkirane i ostavljenje.

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 06 April, 2011, 18:04
pazi covek se nalazi na 2 ulice od mene ... kod mene u dvoristu, prolaz izmedju 2 ulice uvek
ima nocu motora, izmedju ostalog i bugati jedan i yamaha neka nafurana,

Ta yamaha nafurana je MT-03 moj bivsi motor ;)

i dalje ne znam zasto bi neko ukrao afriku?

Za delove nije sigurno jer se ona nikad ne kvari

A sto se tice sajle bolje ikakva nego nikakva zastita-mozda lopov nije imao secice to vece pa bi umesto tvoje ukrao neku drugu da si je vezao...

BANE BROTHERHOOD

ako nesto snimim ili vidim nekoga da vozi ovu kamilu ima da dobije preko picke odmah a tek posle cu da ga pitam jel motor njegov [djavo] [djavo] jbga brate ne mogu da verujem  :( :( tako da ljudi ako neko vidi nekog da vozi ovakvu kamilu nek javlja sta gde kako  i da ne filozofiramo mnogo vec ajde da pomognemo coveku  da nadje svoj motor!  ;) LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

rboban

Uvek me iznervira i zaboli kad neko ostane bez motora na takav nacin....... ako mi NALETI doticni, javice se SAM!!!
Ride It Like You Stole It

monsterbnt

Mnogo nas moze smao napolju da drzi motor ispred zgrade. Vezuj ga svime i svacime, otidi do cika arakisa da ti ubaci alarm. Jbg nije apsolutna zastita al bolje ista nego nista.
A afrika ce naleteti pre ili kasnije a lopov nek moli boga da ga neko od nas ne vidi na njoj, i da ga panduri nadju pre bikera!!!
Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

imam neke info da je slichan motor parkiran ispred depoa ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Preko puta opstine Zvezdara? Tuda 24/7 pun kur** pandura...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.