Glavni meni

musko zenski odnosi i ponasanje

Započeo balcan girl, 06 April, 2011, 16:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy

Citat: Phoenix poslato 07 April, 2011, 00:57
Da li je neko napisao shta treba da misli ta osoba koja ima "stabilnu" vezu a juri okolo,ne prochitah nigde! Koja su njena opravdanja? Pasulj???? Ma vazi!!!
Nisi ispunjen i zadovoljan pa shta koji qrac trazish tu gde si?!! Lakshe je sopstvene slabosti prebaciti drugome u amanet pa neka se on hebe sa time!


Pa nema to nikakve veze sa stabilnom vezom?????

Stabilna veze je kada si sa osobom koju zelis da usrecis a ne da je varas!!!!!

Eto kratko i jasno!!!

UFF

Citat: SSZGO poslato 06 April, 2011, 19:54
u genima je riba da nadju najjaceg tipa

ahaaaa zato ti bildujes :)

Citat: Dzigi Boy poslato 06 April, 2011, 23:02
zapravo je jako lepo kada znas da ti se neko jako raduje i zeljno te iscekuje, nema od toga nista lepse!!!!!! Pa kad me vec tako iscekuje, vreme je i da sednem na motocikl i dam gassssssssssssss......

imas psa?

The One

Citat: Dzigi Boy poslato 07 April, 2011, 01:02
Pa nema to nikakve veze sa stabilnom vezom?????

Stabilna veze je kada si sa osobom koju zelis da usrecis a ne da je varas!!!!!

Eto kratko i jasno!!!

i koja tebe èini sreænom! :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

@Phoenix:
kako te nije mrzelo da pises toliko...?

Phoenix

Citat: Lazic poslato 07 April, 2011, 01:07
@Phoenix:
kako te nije mrzelo da pises toliko...?

Iznervirali me indijanci :D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Dzigi Boy

Citat: Lazic poslato 07 April, 2011, 01:07
@Phoenix:
kako te nije mrzelo da pises toliko...?

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


UFF nemam psa, a necu ga nikada ni imati!!! Mrzi me i sebe da nahranim, a kamoli psa, macku ili neku drugu zivotinjicu.....

gmum44

MA KAKVO BRE VARANJE? DOVOLJNO JE STO SE BRUKAM KOD KUCE SADA TREBA I SASTRANE  A NEEEEEE HVALA!!!
Lazicu 20 godina pasulj al je do jaja pasulj!nikad bolji pasulj dovoljno slan i sa jakom zaprskom a o kolenici necu ni da govorim i butkici,,a rebarca joj prste da polizem!!!20 god i dalje je to onaj pravi pasulj!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

ajd opet ja dosadnjakovicka jos jedno pitanje za vas ..da li postoji ljubomora u kvalitetnoj vezi? po meni ljubomora nije znak ljubavi vec sopstvene nesigurnosti i nepoverenja u partnera i kako neko moze npr. prebacivati ljubomoru kao razlog istresanja kompleksa..npr desilo se meni da mi bivsi kaze znas ja tebi verujem i ti si super al eto ti se suvise slobodno ponasas ti si super al moji nikad ne bi prihvatili devojku koja je tetovirana, ima pirsing i vozi veci motor nego moj :D ( lik je vozio 125cc) i onda mi napravi ljubomornu scenu na skupu jel sam ja okruzena muskim svetom a to sve iz "ljubavi"
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dzigi Boy

Dobra tema,ljubomora, imam svasta da kazem....ali kasnije.....

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dzigi Boy

Ljubomara ima puno veze sa slobodom u vezi.......?????

Kazas kvalitetna veza??? Koja je definicija kvaliteta????

Po meni je kvalitetna veza kada se dve osobe, postuju, podrzavaju, i da su u svemu ravnopravne i nezavisne....da je to obostrano, a na da neko nekoga koci??? I tu se ljudi gube i obicno jedno pocinje da namece, svoje ideje i pravila igre....i tu moze da se izgubi granica....

A da ne bi dolazilo do ljubomore, moras partneru da pruzis isto koliko i ti zelis slobode za sebe......recimo ja idem da se vozim sa enduro manijacima, ne treba mi cura pored mene..........ali neka ona ide gde god hoce????? Moras biti tolerantan, i treba da se radujes kada je partneru dobro......

Znaci maximalna toleranciju i razumevanje druge strane........ako je neko ljubomaran vec nastaju problemi!!!!!????A onda sve polako ide u kurac......

Znaci, sloboda, razumevanje i tolerancija.........ali i medjusobni osecaj sigurnosti da se uvek mozes osloniti na partnera.....

balcan girl

pa to ja i kapiram tako :D pa mi trebalo musko vidjenje stvari npr taj isti lik je na tom istom skupu svakih pet minuta nestajao i pricao da je isao da se pozdravi sa drugaricom na sta ja ni rec nisam rekla osim pa sto ih nepozoves da budu sa nama :D da bi on meni za istu stvar kad se meni jave drugari da stizu na skup da popijemo pivo i ja njemu ajde da ih sacekamo napravio takvu JAVNU scenu (kojih se inace grozim) da su se ljudi okretali na sta sam naravno htela da ga zveknem...jer nisam apsolutno shvatila poentu cemu drama i histerija to su ljudi koje nisam skoro videla a koje znam godinama i sa zeljom da upoznam i njega sa njima ..dobila epitete da su me drugovi izneli sa skupa ( ali bukvalno izneli) jer sam krenula da ga ubijem na mesto ...a veza pre toga kao funkcionise super ..odakle odjednom promena stava? da li to stvarno moze nekog da izazove da odjednom promeni pesmu?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DaChaS

Citat: Phoenix poslato 07 April, 2011, 00:57
Mrzelo me da pishem ali ajde...
Kako se vecina ovakvih tema ili pitanja uglavnom svede na poredjenje sa pasuljem ili pljuvanjem na m/z relacijama uglavnom i nema smisla pisati shta konkretno...
Sa nekim stavovima se za Dzigijem slazem (vezano za temu) dok druge ne bih komentarisao jer je apsolutno nebitno a uostalom je i OFF!
Manje je bitan problem sharanja u vezi od uzroka svega toga...i o5 dolazimo do hiljadu zashto-hiljadu zato...previshe je ljudi pogreshnih pitanja i josh vishe pravih odgovora. Tvrdim da i najveci "shvaler" kao i "qrava" nemaju nikakvu potrebu za bilo chime sa strane ukoliko su emotivno ispunjeni! Dosta mi je vishe priche o tome kako treba imati ispravan stav da ako ti devojka/dechko svrlja sam snosish krivicu! Ok sa tim se slazem ali kao i za sva ostala sranja postoji i druga strana koja se nigde ne pominje! Da li je neko napisao shta treba da misli ta osoba koja ima "stabilnu" vezu a juri okolo,ne prochitah nigde! Koja su njena opravdanja? Pasulj???? Ma vazi!!!
Nisi ispunjen i zadovoljan pa shta koji qrac trazish tu gde si?!! Lakshe je sopstvene slabosti prebaciti drugome u amanet pa neka se on hebe sa time!
Josh jedan od vecih razloga svemu tome shto se oko nas deshava ovih dana je i tempo vremena u kome zivimo! Da li se iko potrudio da dozvoli da prodje malo vremena kako bi nekoga upoznao! Ako i ima onda je to stvarno retkost! Par poruka preka FB,Skype i sl sranja,letimichan zakljuchak kako ti neko odgovara prvi sisret i vec si na njemu...sasvim normalna stvar ovih dana...na tome se veza ne gradi! Sa stanovishta psihologije postoje tachno koraci kojima mora da se prodje ne bi li se stvorila emotivna veza koja te u principu i shtiti od svih gluposti a oslanjanje na moral i rech"ja to nisam,ne radim ja to" i sl moze svako da istog trenutka obesi o qrac!
Danas se nema toliko vremena za sve te zajebancije i razvojem samosvesti i ravnopravnosti sama ponuda se dosta shiri ali se mogucnost izbora obrnuto proporcionalno smanjuje!
I mrzi me vishe da zvacem sto puta prezvakano jer nichemu ne vodi!
Ko hoce da kusa pasulj neka kusa,ko nece ne mora ali bar neka skupi muda na gomilu pa prizna sopstvenu odgovornost!  [bejzbolka]

Vredi da se ponovi

balcan girl

na zalost nemam vise plusica za neke postove :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Jos slova da ti nestane i super   ;D

ЯЭВОЛУТИОН

А да поставимо хипоотетичко питање.....ево рецимо у једном моменту мени приље Анџелина Џоли пољуби ме и позове да идем са њом у мрак. Ја као и сваки нормалан мушкарац, заслепњен сливањем крви у одређени орган и недостатком крви у мозгу, кренем за њом. И деси се шта се деси. Ако жена са којом сам не може то да разуме, да није у питању емоција већ "тренутна слабост", и не заслужује да будем поред ње.
п.с.
Ја бих њој опростио за црнца...мајке ми.
Да ли ти разбија илузију о ВАРАЊУ , јер то и није варање. Ако се то учини у измењеном стању свести не могу бити реално одговоран.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

svetac


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell