Glavni meni

musko zenski odnosi i ponasanje

Započeo balcan girl, 06 April, 2011, 16:28

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

ja stvarno(citaj u prenosnom znacenju, Uffe) jeo pasulj 18 godina, nije smesno...

svetac

dzigi dobio si plus! to ti je kao sa zivom ogradom,ako ne kreses kako treba odeeeeeee ona u komsiluk!!  [clapp]

Dzigi Boy

Citat: svetac poslato 06 April, 2011, 23:11
dzigi dobio si plus! to ti je kao sa zivom ogradom,ako ne kreses kako treba odeeeeeee ona u komsiluk!!  [clapp]

To je uvek tako, nije to kurva, nego je muskarac los, pa ko ga jebe......najlakse je reci da je zensko kurva i sakriti se iza sopstvenih, hendikepa i kompleksa.........a da ne pricam tek o nasilnickom ponasanju nad zenama koje je previse izrazeno u drustvu, pa skoro da je normalno da tip mara curu!!!!!!!!!!!

Lazic

Dzigi, mnogo si mi se profinio tamo na zapadu, poceo si da zaboravljas prave balkanske vrednosti... Mesas situaciju i batine... [rofl] [rofl] [rofl]

Dzigi Boy

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Ma fin sam ja oduvek bio i ovde kada su zene u pitanju, e sada samo je neka na zapadu to uvidela pa se obostrano trudimo i odlicno nam ide.....jbg. sta da radim nego da uzivam u ljubavi??? Pa zar to nije ljepo?????

Lazic

znas kad ciganka na`vata cigu, to je situacija, a kad ciga navàta ciganku, batine...

svetac

Citat: Dzigi Boy poslato 06 April, 2011, 23:29
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Ma fin sam ja oduvek bio i ovde kada su zene u pitanju, e sada samo je neka na zapadu to uvidela pa se obostrano trudimo i odlicno nam ide.....jbg. sta da radim nego da uzivam u ljubavi??? Pa zar to nije ljepo?????

cuti o tome se ne prica na balkanu,jos ako spomenes da si metrosexualan tip....... ima da te prekrte da si gaj!! nedaj boze da koristis kremu za ruke ili namazes lice kremom(bez obzira sto si vario ili kopao kukuruz) ti si etiketiran........!  [glavazid]

Dzigi Boy

Nemam nikavih problema sa geyevima, cak sta vise??? Poznajem ih nekolicinu, a isto tako i lezbe, oni se savrseno druze jer se razumeju.......bio sam u gej baru u Amsterdamu, Parizu a i u Novom Sadu pre godinu dana, sa nekom lezbogey ekipom i veruj mi da sam se zajebavao za medalju!!!!!!!!!

Podrzavam njih, a i gey pride.........

Homofobi su zapravo svi potencialne geycine pa se brane svojom mrznjom prema ovima.....ja nemam nikakvih problema sa time, jer me muska bulja ne privlaci i ne dize mi se na to????? Tako da nemam razloga da bilo koga mrzim zbog njegove secualne orjentacije........neka se jebe ko skim hoce i kako hoce.......a ja jebem ono sto ja hocu, i ne vidim u tome nikakav problem??????

svetac

pazi sad iz pouzdanih izvora(nisam ja isao) znam da je u budapestu jedno od najludjih mesta za zurke neki lokal gde izlaze travestiti! kazu da te niko ne gleda i ne pita nista,zezanje do bola!

Dzigi Boy

Ja nisam verovao kada sam bio u sred Novog Sada.......ne da je zajebancija, nego i vise od toga, bio sam do 06 i nevidjeno se proveo.........neki tip me stratovao, a ovaj moj gari mu rekao da sam ja njihovo obezbedjenje i da pazi sta radi??? bruhahhahahahahah............


Ovo je bio hit u gey baru

Nives - Bijesna

The One

Citat: Dzigi Boy poslato 06 April, 2011, 23:02

Ako bi varao osobu sa kojom sam trenutno, a mogu naravno, ne bih se dobro osecao jer sam u lepoj emotivnoj vezi i nepada mi na pamet da to kavarim, zapravo je jako lepo kada znas da ti se neko jako raduje i zeljno te iscekuje, nema od toga nista lepse!!!!!! ...

ja na ovu situaciju skoro zaboravila - mislim na lepu emotivnu vezu - tad je pasulj svaki dan razlièit u zavisnosti od zaèina i naèina pripreme ;)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Citat: Poison girl poslato 07 April, 2011, 00:12
ja na ovu situaciju skoro zaboravila - mislim na lepu emotivnu vezu - tad je pasulj svaki dan razlièit u zavisnosti od zaèina i naèina pripreme ;)

Ne bih imao nista ni protiv klot pasulja, ali kuvarica i takav otkazala pre vise godina...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dzigi Boy poslato 06 April, 2011, 23:54
Nemam nikavih problema sa geyevima, cak sta vise??? Poznajem ih nekolicinu, a isto tako i lezbe, oni se savrseno druze jer se razumeju.......bio sam u gej baru u Amsterdamu, Parizu a i u Novom Sadu pre godinu dana, sa nekom lezbogey ekipom i veruj mi da sam se zajebavao za medalju!!!!!!!!!

Podrzavam njih, a i gey pride.........

Homofobi su zapravo svi potencialne geycine pa se brane svojom mrznjom prema ovima.....ja nemam nikakvih problema sa time, jer me muska bulja ne privlaci i ne dize mi se na to????? Tako da nemam razloga da bilo koga mrzim zbog njegove secualne orjentacije........neka se jebe ko skim hoce i kako hoce.......a ja jebem ono sto ja hocu, i ne vidim u tome nikakav problem??????

Е сад да опегламо проблем. Ја немам проблем са педерима, лезбејкама...геј популацијом, догод не изађу на улицу и траже своја права, која су наводно угрожена. Она иста права која имају и педофили , манијаци и љубитељи кезнених животиња.
Давно мудри људи рекоше, Педери не воле мушкарце већ воле исте такве као што су они...девијантне, у најма2у руку поремећене, и догод су свет за себе...ич ме не интигирају.
Што се тиче мушко женских веза, цео проблем је почео тако што су жене тражиле РАВНОПРАВНОСТ. ЖЕЛЕ ДА УЧЕСТВУЈУ У ВЛАСТИ, ЖЕЛЕ ДА БУДУ РУКОВОДИОЦИ, ЖЕЛЕ У ПОЛИТИКУ, ОЋЕ ИСТЕ ПЛАТЕ КАО МУШКАРЦИ, а неће у рударе, копаче ровова,.То им већ не одговара...чудна жеља за равноправношчу, па смо неки равноправнији од других. Не кажем да нема скотова од мушкараца, али има исти број скотова мељу женама...и некако се наљу па им цео живот прође у "срећи и весељу".
Да је бог могао то да реши, не би протерао Адама и Еву из раја.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

To je Bog i zakuvao na prvom mestu...

The One

ok i tu se vraæamo na poèetak balade da su ¾ene veæi skotovi - s èime se svi sla¾emo?!  [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Dzigi Boy

AJAOOOOOOOO...totalno pogresno!!!! Ne mozes da poredis pedofile i LGTB osobe nikako!!!!!   LGTB osobe traze slicne partnere iskljucivo svojom voljom, i na opste zadovoljstvo......a pedofili su savim nesto drugo...msm. da nije potrebno objasnjenje???


[/quote]
Е сад да опегламо проблем. Ја немам проблем са педерима, лезбејкама...геј популацијом, догод не изађу на улицу и траже своја права, која су наводно угрожена. Она иста права која имају и педофили , манијаци и љубитељи кезнених животиња.

[/quote]

A kakav ti imas problem sa time sto oni traze svoja prava????? Jel mozda i hoces da kazes da oni nisu prebijani po ulicama????? Nisu ugrozeni????

Ko su oni Obrazi, 1389 i druge desnicarske debilcine da oni pozivaju retarde slicne njima i pozivaju na linc??????? A da ne pricam da su i neki popovi bili u toj grupi olosa??????

Gey pride, je test da se vidi koliko je drustvo, spremno i otvoreno da prihvati drugacije od sebe???

A nase ocigledno nije spremno, jer smo primitivno i zaostalo drustvo...SZO procenjuje da u svakom drustvu ima od 5 do 10% LGTB osoba, pa ti sada izracunaj koliko je to ljudi, pa ako mislis da toliki broj istih moze da se ignorise onda svaka cast??????

I posto su se nasi vladari, sakrili kao picke i nisu znali kako da se izjasne povodom toj jebenog prajda, za to vreme su se desnicari osilili, i krstarili su po Beogradu, prebijali sve za koje su mislili da su homosi, a onda ubise i Tatona?????????

E vidis da su na vreme reagovali i razbijali takvu bagru, do te sramota za Srbiju nikada ne bi ni doslo?????

Ubiti stranog drzavljanina u centu Beograda je nevidjena sramota!!!!!!!!!!



A to sto kazes da su davno rekli mudri ljudi....??????????? Ma dajjjj.......

Lazic

Dzigi, musko zenski odnosi, a ne svi ostali... [rofl] mislim, odnosi...

Dzigi Boy

Mali OFF izvinjavam se....


Vratimo se na zene, pa neka nem kazu, neku ovi sto su se ucutali?????

Phoenix

Mrzelo me da pishem ali ajde...
Kako se vecina ovakvih tema ili pitanja uglavnom svede na poredjenje sa pasuljem ili pljuvanjem na m/z relacijama uglavnom i nema smisla pisati shta konkretno...
Sa nekim stavovima se za Dzigijem slazem (vezano za temu) dok druge ne bih komentarisao jer je apsolutno nebitno a uostalom je i OFF!
Manje je bitan problem sharanja u vezi od uzroka svega toga...i o5 dolazimo do hiljadu zashto-hiljadu zato...previshe je ljudi pogreshnih pitanja i josh vishe pravih odgovora. Tvrdim da i najveci "shvaler" kao i "qrava" nemaju nikakvu potrebu za bilo chime sa strane ukoliko su emotivno ispunjeni! Dosta mi je vishe priche o tome kako treba imati ispravan stav da ako ti devojka/dechko svrlja sam snosish krivicu! Ok sa tim se slazem ali kao i za sva ostala sranja postoji i druga strana koja se nigde ne pominje! Da li je neko napisao shta treba da misli ta osoba koja ima "stabilnu" vezu a juri okolo,ne prochitah nigde! Koja su njena opravdanja? Pasulj???? Ma vazi!!!
Nisi ispunjen i zadovoljan pa shta koji qrac trazish tu gde si?!! Lakshe je sopstvene slabosti prebaciti drugome u amanet pa neka se on hebe sa time!
Josh jedan od vecih razloga svemu tome shto se oko nas deshava ovih dana je i tempo vremena u kome zivimo! Da li se iko potrudio da dozvoli da prodje malo vremena kako bi nekoga upoznao! Ako i ima onda je to stvarno retkost! Par poruka preka FB,Skype i sl sranja,letimichan zakljuchak kako ti neko odgovara prvi sisret i vec si na njemu...sasvim normalna stvar ovih dana...na tome se veza ne gradi! Sa stanovishta psihologije postoje tachno koraci kojima mora da se prodje ne bi li se stvorila emotivna veza koja te u principu i shtiti od svih gluposti a oslanjanje na moral i rech"ja to nisam,ne radim ja to" i sl moze svako da istog trenutka obesi o qrac!
Danas se nema toliko vremena za sve te zajebancije i razvojem samosvesti i ravnopravnosti sama ponuda se dosta shiri ali se mogucnost izbora obrnuto proporcionalno smanjuje!
I mrzi me vishe da zvacem sto puta prezvakano jer nichemu ne vodi!
Ko hoce da kusa pasulj neka kusa,ko nece ne mora ali bar neka skupi muda na gomilu pa prizna sopstvenu odgovornost!  [bejzbolka]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.