Glavni meni

musko zenski odnosi i ponasanje

Započeo balcan girl, 06 April, 2011, 16:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

svetac

tema je zanimljiva,ali posto sam bio taxista 12god i bio svedok svega i svacega!  [yahoo] mogu da kazem samo da smo mi muskarci male mace u odnosu na zene,kada smisli da se ocese o tarabu NEMAAAAAAAAAAAAAAA boga da to ne uradi!!  [obesiose]

balcan girl

jooj svetac sad mi jedan dogadjaj pade na pamet ..imam jednog ortaka koji je nekada radio kao taksista i kaze on povezao neku devojku ajd tamo ajd ovamo ispade poveci racun kaze ona ajd ja da ti uradim blowjob za naplatu kad ce on njoj a sta ja da radim kad odem na benzinsku stanicu da uradim njemu jedan za gorivo??? hahahahahahah vidis to mi nikad nije bilo jasno to tante za kukuriku sto bi se reklo ..gde je tu zadovoljstvo? hemija??? strast?????? bilo sta????
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Phoenix

Citat: balcan girl poslato 06 April, 2011, 17:49
pa nece mozda svi da se sloze :D mozda neko ima drugacije misljenje :D mozda neko eto voli da svrlja iako ima lepsu polovinu jer se mozda time oseca kao veci muskarac..ili ce mozda neko da zakljuci da nikad nece da bude sa devojkom koja npr nije nevina jer ne moze da podnese da je neko bio pre njega :D ima tu punoooo raznih misljenja :D

:D
primer 1: 50% da nece i 100% da ce te strefiti
primer 2: 50% da hoce i 100% da te nece strefiti

:D
i'm out
:p
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

DebeliZmaj

nekad ne znam da li bi radio bio konj ili zmaj ....
e sad ko razume shvatice ... ;) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Pop

Citat: balcan girl poslato 06 April, 2011, 17:07
e pope da se nadovezem al nije svaki kljuc taman hahahahahaha :D

Istina :) ali kljuc kad udje... usao je :D bez obzira bio taman ili ne...

Kome se svrlja taj ce naci nacin... Samo problem je sto je onih drugih sve manje i manje....

"Грме танки џефердари..."


balcan girl

a zasto ih je sve manje mene iskreno to najvise zanima jer se to zene svete ili sta??mislim ja sam za cistu ravnopravnost ono u fazonu ako mozes ti mogu i ja ..ali zasto je sve to otislo u tri lepe?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

The One

#26
razlikujmo ljubav od sexa!
sex kao biolo¹ka potereba
sex = zadovoljstvo
sex iz/zbog ljubavi...
hmmm samo tema o definiciji sexa?!  [rofl] [rofl] [rofl]

i omiljeno jelo svaki dan (nedeljama/mesecima/godinama - odabrati kategoriju zasiæenja) dosadi
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Phoenix

Citat: Poison girl poslato 06 April, 2011, 19:00
razlikujmo ljubav od sexa!

Lepo recheno,cenim da ljudi(m/z) to ovih dana sve vishe i razlikuju,i onda dodje Balcan i zbunjeno postavi pitanje :D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

balcan girl

pa kad me zanima :D ja svasta pitam :D sta cu kad sve volim da znam ali pitanje jos jedno ( boze sto sam dosadna :D ) ako vec volis i dobar je sex cemu varanje???
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

¹tampar

Citat: balcan girl poslato 06 April, 2011, 19:09
pa kad me zanima :D ja svasta pitam :D sta cu kad sve volim da znam ali pitanje jos jedno ( boze sto sam dosadna :D ) ako vec volis i dobar je sex cemu varanje???

a) mali izlet ''osve¾ava''...(ovo ¹to ka¾e Poison girl)
b)kladio se s drugarom da ja mogu tu ribu da smuvam...
c)startovala me riba koja se inaèe i meni sviða a to je ¾ena nekog idiota koji mi se uvek penjao na organ kolki je smaraè....
d)stvarno mi se dopada jedna riba i dugo sam obletao i sad vidim da je stvarno sjajna tj.jo¹ je bolja...
e)e jes joj dobra ova drugarica(¾enina),prosto je roðena za bludne radnje...

To mo¾e i tako da izgleda gledajuæi kroz razmi¹ljanje mu¹karca...

Ja naravno nisam takav,pravi mu¹karac nikad ne vara svoju ¾enu ....

SSZGO

stvar je jednostavna

u genima je tipova da budu sa sto vise riba i da prosire svoje gene

u genima je riba da nadju najjaceg tipa



Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

despic

pozdravi tatu...pametan covek :)
mudro zbori
klasican divljak

pit

Citat: SSZGO poslato 06 April, 2011, 19:54
stvar je jednostavna

u genima je tipova da budu sa sto vise riba i da prosire svoje gene

u genima je riba da nadju najjaceg tipa

       Ne najaceg vec najsposobnijeg u svakom smislu.





pit

Citat: Poison girl poslato 06 April, 2011, 19:00
razlikujmo ljubav od sexa!
sex kao biolo¹ka potereba
sex = zadovoljstvo
sex iz/zbog ljubavi...
hmmm samo tema o definiciji sexa?!  [rofl] [rofl] [rofl]

i omiljeno jelo svaki dan (nedeljama/mesecima/godinama - odabrati kategoriju zasiæenja) dosadi


       Ja imam jednog brata od strica ima lepu zenu decu sve ok i posle 10 godina braka ona ga navta na delu prvi put i izbi strasna frka ...oce se razvode nece ali smire  se strasti nekako.E sad pitam ja njega  ''sta ti to treba zena ti je lepa fina zgodna'' Ladno mi je odgovorio''pa kako bre brate mili ko rodjenog tatka da jebem''

             

Kengur

Sad me podseti na mog komsiju...

Pitamo mi njega, "Jeli bre Bane, zasto peglas sponzoruse, koji ce ti to, imas zenu decu" Pritom zena izgleda odlicno...
On je samo odg prosto i jednostavno:
"Braca, jel mozes da jedes ti pasulj 10 dana?" "Ako ti mozes, ja ne mogu"... hahahahahahha

svetac

sex=rekreacija!! sve ostalo obavezuje,opterecuje!

Lazic

jeo pasulj 18 godina, sto je mnogo, mnogo je... Doduse, zaboravio sam(ako sam ikada i znao), kako se muvaju ribe... Prvo nisam varao zbog ljubavi, pa zbog postovanja, pa zbog nedostatka vremena(lenjosti), samo izgovori... Odoh da otvorim temu, draga saveta, potrebna pomoc oko predsexualne komunikacije sa necimerkom...

pit

Citat: balcan girl poslato 06 April, 2011, 19:09
pa kad me zanima :D ja svasta pitam :D sta cu kad sve volim da znam ali pitanje jos jedno ( boze sto sam dosadna :D ) ako vec volis i dobar je sex cemu varanje???

           Zasto ? Pa zato sto su poneke  zene genetske kurave i vole da menjaju muskarce bez obzira kolko imale dobar seks sa stalnim partnerom,muzem ili kako se vec zzove taj jadnik.

Dzigi Boy

Ako si sa pravom, dobrom i inteligentnom osobom, ovo inteligentnom naglasavam, onda barem ja, nemam potreba da trazim bilo sta sa strane????? Ta zalje za dokazivanjem mi nije potrebna jer sam do davno odradio...

A ako te riba prevari treba da trazis gresku kod sebe a ne kod nje??? U prevodu nisi je zadovoljio na nekom nivou???? Pa ko te jebe sam si kriv......!!!!!!

Ako nesto ne mogu onda ne mogu da budem sa glupim klinkama, to mi je nezamislivo.....???????

A rec kurva kod mene ne postoji, sve je po zasluzi!!!! A pored mnogih veza u kojima sam bio, bio sam i sa profi prostitutkom o kojoj imam samo reci hvale..tako da, to kurcenje, i price o pasulju su smesne?????


Ako bi varao osobu sa kojom sam trenutno, a mogu naravno, ne bih se dobro osecao jer sam u lepoj emotivnoj vezi i nepada mi na pamet da to kavarim, zapravo je jako lepo kada znas da ti se neko jako raduje i zeljno te iscekuje, nema od toga nista lepse!!!!!! Pa kad me vec tako iscekuje, vreme je i da sednem na motocikl i dam gassssssssssssss......

Mortisha

Citat: Dzigi Boy poslato 06 April, 2011, 23:02
Ako si sa pravom, dobrom i inteligentnom osobom, ovo inteligentnom naglasavam, onda barem ja, nemam potreba da trazim bilo sta sa strane????? Ta zalje za dokazivanjem mi nije potrebna jer sam do davno odradio...

A ako te riba prevari treba da trazis gresku kod sebe a ne kod nje??? U prevodu nisi je zadovoljio na nekom nivou???? Pa ko te jebe sam si kriv......!!!!!!

Ako nesto ne mogu onda ne mogu da budem sa glupim klinkama, to mi je nezamislivo.....???????

A rec kurva kod mene ne postoji, sve je po zasluzi!!!! A pored mnogih veza u kojima sam bio, bio sam i sa profi prostitutkom o kojoj imam samo reci hvale..tako da, to kurcenje, i price o pasulju su smesne?????


Ako bi varao osobu sa kojom sam trenutno, a mogu naravno, ne bih se dobro osecao jer sam u lepoj emotivnoj vezi i nepada mi na pamet da to kavarim, zapravo je jako lepo kada znas da ti se neko jako raduje i zeljno te iscekuje, nema od toga nista lepse!!!!!! Pa kad me vec tako iscekuje, vreme je i da sednem na motocikl i dam gassssssssssssss......
[clapp] [clapp] [clapp] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]


Od mene imas ogrooooomni plus!
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...