Glavni meni

musko zenski odnosi i ponasanje

Započeo balcan girl, 06 April, 2011, 16:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

u nekim skorasnjim razgovorima sa prijateljima dodjosmo do tematike musko zenski odnosi u vezama i varanje partnera....ispade da svi pljuju muski rod jer varaju svoje lepse polovine  >:( al po nekoj logici stvari da zene ne pristaju na to ne bi imali ni sa kim da varaju svoje lepse polovine...ja jesam zensko ali zakljucujem da muskarci mahom mogu da ispadnu djubrad ali ako zena resi da bude djubre muskarac ne moze ni da joj primirise...kao u onoj pametnoj recenici ono sto zensko moze da uradi muskarac ne moze ni da zamisli  ;D takodje fazon je da nema gore osvete od one koju moze da smisli povredjena ili ostavljena zena...od nekih drugih prica cula sam skoro da muskarci kad varaju varaju samo zarad sexa a zene iskljucivo sa emocijama ????? bila sam skroz zblanuta haahahahahahaha to uopste nije tacno i zene varaju samo zarad sexa :D inace omiljena recenica moga tate dobar kurac mir u kuci hahahahhahahaah sto u sustini i jeste istina :D zadovoljna zena ne histerise ne drami ne pravi scene i nije je lako iznervirati :D nezadovoljna zena ce od sitnice napraviti takvu katastrofu da ce ti presesti dan kad si u zivotu pozeleo da spustis prokletu pikslu tu gde je stajala zadnjih 20 godina ali u tom trenutku ona nije trebala da bude na tom mestu :D ajd da vidimo sta vi mislite
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kengur

Ja o tome ne mislim... :D

Samo jedno... Pitaju zene zasto su one kurve ako varaju, a muskarci smekeri...

Pa zato sto zena skine pantalone i svaki muskarac koji prodje ce ugurati macora gde treba...Znaci dovoljno dva min za prevaru...
A muskarac mora uglavnom da se polomi da bi dobio ono sto trazi... E zato oni nisu muske kurve nego svaleri... ;D hahahahahha

Kengur

P.S. Pustio sam buvu, sad krece rat... ;D ;D ;D

sasafilipovic

Kako godine prolaze, saznajem da ¾ene mnooooogo vi¹e vole sex od mu¹karaca. Razgovori izmeðu ¾ena su milion puta masniji od onih "na¹ih" mu¹kih. Eh da sam to znao kad sam bio mlaði...

balcan girl

hahahahahah to si sale u pravu :D ne da su masniji nego su i extra detaljni a ko je vama kriv hahahahaah jednom se zajebes i posle se pitas sto nikako drugu da nadjes??? pa sve vec znaju i kakav si i da li znas nesto i koliko je :D hahahahahahahaaahahaa ti kengur bolje spremi tesko oruzje jos ces i batine da dobijes kako si krenuo :D hahahahahhaahahh smatram da je glupost i teska glupost lika koji misli da su devojke kurve ako prevrne vise komada (obicno su dvocifreni brojevi ti koji nekom smanjuju ego) hahahahahah to znaci da trazi onog koji ce joj odgovarati :D a vi niste smekeri ako prevrnete vise komada nego ne birate hahahahahhahahahahah :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Pop

Citat: Kengur poslato 06 April, 2011, 16:32
Pitaju zene zasto su one kurve ako varaju, a muskarci smekeri...
Da malo dolijem ulje na vatru....

Neko mudar rece, kljuc koji otvara sve brave je extra stvar  [dancing] (smeker), ali brava koju otvaraju svi kljucevi, e to vec nije dobro  [nono] (qrava) :D

;D

"Грме танки џефердари..."


DebeliZmaj

to je stvar drustvenih normi koje verovatno vuku koren iz vremena kad
se zenila samo nevina devojka jer je nastarije dete sve nasledjivalo ...
jer si samo za njega znao da je tvoje zapravo ...
varanje partnera, ne bitno da li te vara cura ili ti varash nju je po meni
bzvz i neko je lechenje kompleksa ili nekih nesigurnosti ... ako ti do
nekoga nije onda se razdruzish ... to je bar jednostavno ... ili imash
otvorenu vezu pa oboje ( ili obojica il obe ... eto zbog evropljana ... yak!)
znate na cemu ste ... znam ljude u braku su 10 god, vrlo otvorenom braku
i super im je ... svi podmireni i svi zadovoljni ... ona zna da on shara a
on zna da se ona ``samo posluzuje`` gde stigne ... manje cim njemu

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Jedno od mojih iskustava:

video simpa devojku, upoznao se, uzeo broj, zovem je kasnije da se vidimo nasamo jer je hemija ocigledna bila a ona mi kaze: "e nemogu veceras sam sa verenikom hajde doci cu ja sutra uvece kod tebe da ti se oduzim"

imao sam jos gomilu slicnih slucajeva

DebeliZmaj

toga na forumima/facebooku ima koliko hocesh ...
josh ako imash malo slifa i umesh sastavish 3 povezane rachenice ...
:) ... i posle neko kaze nadji stalu devojchicu ... itd.. neka . :)
draze su mi ``drugarice`` ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

#9
e pope da se nadovezem al nije svaki kljuc taman hahahahahaha :D ne sad ozbiljno u pravu si zmaju ako ti s nekim nije kako treba onda brate palis dalje i trazis dalje ne razumem ni ja to sa nekim si a ne odgovarati a ovamo svrljas ?? onda pusti tog s lanaca nek i on (ona) trazi nesto sto ce vise da odgovara...nekako mi se cini da su ljudi zajedno iz neke navike, ili nekih svojih nesigurnosti ili jednostavno iz straha od samoce sa nekim ko im uopste ne odgovara i sa kojim nemaju nikakve hemije ili emocija...po meni to je cisto gubljenje vremena i zivaca ...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kengur

a ne ne ne... Nisam ja nista rekao...
Procitaj pocetak mog posta... JA NE MISLIM NISTA..... :)

Ne zelim da se javno izrazim o ovome... :D Posle da bude Kengur ovakav, Kengur onakav... I jos ce ispasti da je UFF najbolji admin... hahahahhahahahha

A to varanje... hmmmm Ne znam stvarno nista o tome, ja sam verno kuce... :)

balcan girl

hahahahahaa ma slobodno kazi kengur :D necemo ti nista (mislim nece nista da te boli samo ces da zaspis :D) mene zanima svacije misljenje zato je tema i otvorena a i nesto mi ne delujes bas ko verno kuce :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska


pit

          A sta su sponzoruse ..njima uoste nije bitno da li je mali ili veliki dali ume ili ne njima je samo bitno da ima love.Mislim da su skoro sve zene sponzoruse na ovaj ili onaj nacin...neka direktno za poklone ,nakit bla bla....dok rafiniranija vrsta gleda kako ce dobro da se uda zanemarujuci ''hemiju '' ili gore navedene osobine.

balcan girl

izvini pit al jedno pitanje na tvoj post ako setas sponzorusu onda znas da je to cisto poslovna kombinacija ti hoces da setas dobru i napumpanu ribu pored sebe koja treba da se ponasa u skladu sa tim znaci sliku ima ton nema i da se koristis njenim telom po svojim zeljama onda plati pa klati :D a mene je ipak vise zanimala tematika obicnih veza a ne poslovnih transakcija :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kengur

Citat: balcan girl poslato 06 April, 2011, 17:16
hahahahahaa ma slobodno kazi kengur :D necemo ti nista (mislim nece nista da te boli samo ces da zaspis :D) mene zanima svacije misljenje zato je tema i otvorena a i nesto mi ne delujes bas ko verno kuce :P

Jesam majke mi... :) Pitaj bre Nadu... ;D
E to sto mi imamo "evropski" brak to je nesto drugo... [rofl]

Da sam verno kuce jesam, samo kad nadjem ono sto mi odgovara... God i po dana sam bio miran majke mi... :)
A sada idem sa cveta na cvet... :)

P.S. Pametan mudro cuti... Uvek bilo... :D Uotalom, ko se zenama zameri, taj je se sjeb'o... :)

DebeliZmaj

kako bi bilo dobro da nekad mozesh da ugasish ton kod curice ... huh
mada ume i da fali :( ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

hahahahahah pa zapusis joj usta zmaju :D a kengur pa naravno da se zenama nikako ne smes zamerati pa nisu dzabe sva cudovista bila zenskog roda :D harpije, azdaje, meduza :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Phoenix

Citat: balcan girl poslato 06 April, 2011, 17:16
hahahahahaa ma slobodno kazi kengur :D necemo ti nista (mislim nece nista da te boli samo ces da zaspis :D) mene zanima svacije misljenje zato je tema i otvorena a i nesto mi ne delujes bas ko verno kuce :P

i shta te zanima?! lepo si konstatovala,josh bolje obrazlozila i na kraju dala primer! :D I otvorila si i zatvorila temu jer ce svi da se sloze :D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

balcan girl

pa nece mozda svi da se sloze :D mozda neko ima drugacije misljenje :D mozda neko eto voli da svrlja iako ima lepsu polovinu jer se mozda time oseca kao veci muskarac..ili ce mozda neko da zakljuci da nikad nece da bude sa devojkom koja npr nije nevina jer ne moze da podnese da je neko bio pre njega :D ima tu punoooo raznih misljenja :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!