Glavni meni

MK Warriors Serbia

Započeo SIKI, 05 April, 2011, 20:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SIKI

Moto klub je osnovan 2006 godine. Broji  clanove iz Obrenovca i Beograda okupljenih radi druzenja, motora, zajednièkih voznji, humanitarnih akcija i putovanja kako po Srbiji tako i po inostranstvu.
Predsednik je Komnenic Gojko, podpresednik je Protic Sinisa-Siki, sekretar Karadzic Vladimir-Vlaci
Clanovi smo  MAS-a.
Trudimo se da podignemo svest ostalim ucesnicima u saobracaju na motore i motoriste, ucestvovali smo na mnogim manifestacija humanitarnog karaktera a i sami smo organizatori akcije"DEDAMRAZOVI NA MOTORIMA" za decu ometenu u razvoju u Obrenovcu.
Nekoliko godina  svakog treceg vikenda u maju organizujemo moto susret u izletistu Zabran, pored reke Save, u Obrenovcu gde organizujemo druzenja motorista koji dolaze iz razlicitin krajeva radi druzenja, razmene iskustava, bajkerskih igara, raznih takmicenja i nadmetanja kao i koncerta na kojima nastupa vise rok sastava i tribute bendova.
Trudimo se da budemo dobri domacini i jos bolji gosti, uvek raspolozeni za druzenje, casicu razgovora, kotlic,...

Mail: [email protected]
Web stranica: www.warriors.rs
facebook stranica:   http://www.facebook.com/group.php?gid=59391326209
Pozdrav svima koji nas znaju i koji ce nas upoznati,vidimo se na putu!!! [hello]



WOLVERINE



  Pozdrav za WARRIORS-e od brace MK STISKI ORLOVI.......

SIKI

I ove godine MK WARRIORS SERBIA je u saradnji sa GO Obrenovac i Gradom Beogradom ucestvovao u vec tradicionalnoj manifestaciji  "GRAD OTVORENOG SRCA 2012". u Obrenovcu. 1. Januara 2012 motoristi su decu obradovali sa slatki¹ima koje su delili na gradskom trgu.

SIKI

jos...

[attachment deleted by admin]

SIKI


ЯЭВОЛУТИОН

gle Shushke na fz6...i to jos stoji nalepnica 'randjeli
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

torlak




Pozdrav od èlanova motokluba Lo¾aèi Miniæevo (facebook profil)!

mrle

ima li ne¹to u nedelju?

rboban

Традиционална манифестација ,,Мото сусрети" и ове године се одржава на територији Градске општине Обреновац. Ова манифестација представља почетак мото сезоне у Србији и повезана је са традиционалним празником Цвети када се службом у обреновачкој цркви даје завет да ће мотоциклисти поштовати себе и остале учеснике у саобраћају. Манифестација се одржава у недељу 09.04.2017. године са почетком у 11 часова.

Програм манифестације :

-од 11,00 до 12,00 oкупљање гостију и домаћих учесникa

-од 12,00 до 13,30 дружење у порти обреновачке цркве уз освежење и разговор са свештенством

-од 13,30 до 14,00 служба освештавања и давања благослова мотористима и њиховим моторима

-од 14,00 дефиле-поздрав грађанима Обреновца улицама: од Црквене порте улицом Краља Александра Првог десно у улицу Милоша Обреновића до ОШ Ј.Ј.Змај, десно до улице Војводе Мишића и до Жикине пекаре, улицом В.Мишића до зелене пијаце, поред  Дома здравља лево до улице Вука Караџића, потом улицом Вука Караџића до раскрснице код Дома војске, десно до улице Краља Петра Првог и све до излетишта у Забрану.

-ручак и дружење организује се на сплаву Табако до 20,00 часова када је планиран завршетак манифестације и испраћај гостију.
Ride It Like You Stole It

Malenov

Nisam bio nikad. Moze li neko da mi kaze gde je okupljanje?

mrle

cim udjes u Obrenovac, videces crkvu.

mrle

DrBane dolazi do mene u 11h i krecemo. Ako neko hoce da se pridruzi, javite.

Malenov

Gde da se nadjemo? Na brdu? Krecem sa gospodjom.
Ovo ce da bude zanimljivo. Mislim da sam te poslednji put video kod igraonice Play exe pre 15ak godina :)

mrle

Citat: Malenov poslato 09 April, 2017, 01:43
Gde da se nadjemo? Na brdu? Krecem sa gospodjom.
Ovo ce da bude zanimljivo. Mislim da sam te poslednji put video kod igraonice Play exe pre 15ak godina :)
ha ha  kod Stoleta, mog kuma.
Nalazimo se u bloku 45.

rboban

Pocetak je u porti obrenovacke crkve, ako dolazis iz bgda, kroz kruzni tok pravo pa na prvom semaforu desno je crkva.
Ako ces pravo na druzenje u zabran, na kruznom prva desno, pa pravo dok god ne prodjes nasip.

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

Malenov

bas tamo :)
Bicemo u 10.45 kod ulaza u trzni centar.
063 34 31 31 Nemanja

mrle

ko vidi zzr naked selotejp edition, neka se javi.

@malenov
meni pises za trzni centar? koji trzni centar?

Malenov

Tebi. Evo me kod piramide. Ima neki trzni centar u bloku 45. Tu je auto skola u blizini

Malenov

Trzni centar Enjub. Kod auto skole Vir.
Tu smo na sredini.

Malenov

Cekajuci Godoa :)
Nista palimo polako.