Glavni meni

Farbanje kacige

Započeo Purec, 05 April, 2011, 15:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

djolevidak

a sta mislite na kojoj su bazi farbe sa kojom farba ? jel to pise u snimku ????????

farbach

metalik baze. Cime ce farbati? Vodene su gotovo neupotrebljive za maskiranje, a drugih nema,

Gašpar

Ma farbach, nemas ti pojma  :D

djolevidak

ako ti tako kazes da nema drugih onda ok ;) akrilna,piroksalna toliko ja znam... ima jos sig dosta

farbach

Postoje ali ih niko ne koristi. Ne znaci apsolutno niko, nego niko do cijeg misljenja drzim. Da postoji nesto bolje koristio bih jer je u mom interesu. Ove ne prave od ljubicica.

djolevidak


Dutchman

to su specijalne boje za kacigu , i mogu se naruchiti kod mene po promotivnoj ceni za samo 300e po setu , nazalost zbog trnutne potraznje nemoze na manje od seta ;)

Lazic

daj dva seta, u stvari tri...

Purec

Kaciga ofarbana vec drugi put i jos je nije nestala u vidu pepela, mora da je kineska, ove original se plase boje :D

Lazic

A, ne, nece ona da nestane u vidu pepela, sve dok ne krenes ka zemlji, dok tresnes, ko da je nisi nikad ni imao...

Dutchman

samo se vi igrajte sa zivotom , bolje bi bilo da kupite specijalne boje za kacigu ... kao Lazic ... ako se stavi specijalni prajmer za kacige , moze da revitalicuje i do 95% oshtecenja koje je kaciga zadobila od nanoshenja ovih nenamenskih boja

farbach

mora predprajmer za prajmer inace dolazi do trajnog ostecenja mozga. Prajmer ima gama zracenje.

Kengur

Znao sam da je ovaj farbach folirant, cim ne zna da ne dolazi do ostecenja mozda vec se topi lobanja  i onda postanete pijana kokoska...

Gašpar

Dutchamn, daj 3 seta, sto je sigurno, sigurno je  :D

A na koliki vremenski period se farba kaciga? [neampojma]

djolevidak

hvala bogu da se neko pojavio da objasini STRUCNJACIMA sa cime se farba kaciga,kao sto sam rekao specijalne farbe....

Gašpar


Cubric

 [rofl]

Nije losa ideja, samo dobar marketing i ta farba bi planula ko alva posto ima dosta ljudi koji se primaju na te fore.  [rofl]
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

Kengur

Ja sam cuo da ta farba trpi cak i nalepnice? kazem NALEPNICE a ne nalepniCU! :)

Dutchman

specijalna farba za kacige trpi ne samo naleplnice sechene na kateru , vec i nalepnice sa buvljaka

cone

Citat: djolevidak poslato 07 Jun, 2011, 19:50
hvala bogu da se neko pojavio da objasini STRUCNJACIMA sa cime se farba kaciga,kao sto sam rekao specijalne farbe....

hahahhahaha, legenda majke mi :D hahahahahahhahahahaa  [glavazid]
[rofl] [rofl]