Glavni meni

pucanje iz auspuha (namerno)

Započeo vlada_dee, 05 April, 2011, 02:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

Citat: SSZGO poslato 08 April, 2011, 12:26
ne, zbunio si se

skuter se parkirao pored nas...
Citat: SSZGO poslato 08 April, 2011, 12:26
ne, zbunio si se

skuter se parkirao pored nas...
da slepa kad rikne!!!!!!!!!!!!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Da pojasnimo izraz...to se zove PUKETANJE, posto je seljcka fora za izivljavanje,pa mora da ima i seljacki naziv i moze da napravi puno stete na motoru. Odmah da se ogradim od nasih poljoprivrednika i normalnih stanovnika seoskih sredina, izraz se odnosi na karakter a ne na zanimanje ili mesto boravka. To sto je neko prodao njivu koju je nasledio pa kuio motor, ne daje mu pravo da unistava nesto za cim neko place...jer nemoze da dodje do toga. U vreme kada su motori bili strasno skupi, i do njih se jako tesko dolazilo, a do delova jos teze, a nije bilo divljine, to nije ni postojalo. Nije da se nije znalo kako se to radi, ali nikome nije padalo na pamet da unisti motor na taj nacin.
ENDE
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

¹tampar

Citat: revolution poslato 10 April, 2011, 10:34
Da pojasnimo izraz...to se zove PUKETANJE, posto je seljcka fora za izivljavanje,pa mora da ima i seljacki naziv i moze da napravi puno stete na motoru. Odmah da se ogradim od nasih poljoprivrednika i normalnih stanovnika seoskih sredina, izraz se odnosi na karakter a ne na zanimanje ili mesto boravka. To sto je neko prodao njivu koju je nasledio pa kuio motor, ne daje mu pravo da unistava nesto za cim neko place...jer nemoze da dodje do toga. U vreme kada su motori bili strasno skupi, i do njih se jako tesko dolazilo, a do delova jos teze, a nije bilo divljine, to nije ni postojalo. Nije da se nije znalo kako se to radi, ali nikome nije padalo na pamet da unisti motor na taj nacin.
ENDE

Prièo ja to deci a oni se èude :kako nije bilo motora?Lepo,nema i gotovo...juri¹ neku babu da uveze¹ na njenu dozvolu ili stranca ,crnca studenta-privremeni uvoz...to se radilo u BG ali u provinciji to nije moglo da proðe...kupi¹ motor na neèiju dozvolu za uvoz a onda doðe murija i oduzme jer u saobraæajnoj pi¹e ''bez prava otuðenja 2 godine''...
   Tako jedne godine ©apèanima oduze¹e motore,svoj osmorici (toliko je bilo motora u ©apcu)mislim 1981-e...Tri meseca stajali motori u SUP-u,pod ¹upom koja proki¹njava...
I onda neko da uzme da puca???Ole¹ili bi ga od batina ostali...ma ni pun gas se nije zavrto...
  A sad...gledam na jednom skupu divljak puca,puca,puca...dok se ne ugasi motor...da upali vi¹e ne mo¾e...ispod motora barica ulja koja postaje sve veæa...ENDE

aca-pn

Mentalni sklop pucaca mi nije jasan, a narocito iskrivljen i nedefinisan kez na licu dok ubijaju svoj motor.

isterivac

Citat: aca-pn poslato 11 April, 2011, 23:16
Mentalni sklop pucaca mi nije jasan, a narocito iskrivljen i nedefinisan kez na licu dok ubijaju svoj motor.

Imaju ljudi viska para, pa posto ne mogu da nabave dozvolu za pistolj, pucaju s motorima... U svakom slucaju zalosno..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

bigbad86

Nemaju visak para cak stavise ja mislim da u velikom broju slucajeva nije tako. Pre ce biti nedostatak mozga ili nedostatak duzine pishe pa pokusaj kompenzovanja pucanjem :)

Dutchman

evo jedna anegdota koja apsolutno nema veze sa ovim pucanjem iz auspuha ....

elem u Ugrinovcima seo sa ortakom u neki kafic , bili kolima , nebitno i dok sedimo na terasi nailazi lik sa MZ-om ili tako neshto jedva prepoznatljivo ispod gomile nalepnica i pokushaja tuning budzinga , turira , naglo kochi itd ... a za susednim stolom lik kaze devojci "mMa oN ti je glaa-vnii zapaaa-ljeenjee guumA " nadam se da ste shvatili akcenat koji je lik koristio ...

neznam zashto sam vam ovo napisao al nemoze da shteti
p.s. Ma mangava æekerava

sasafilipovic

Ispade da ovde niko ne voli da puca... ajde neka anketa da se postavi, da vidimo koliko nas (vas) ima?

bigbad86


Dzigi Boy


Dzigi Boy

Citat: bigbad86 poslato 12 April, 2011, 23:53
Nemaju visak para cak stavise ja mislim da u velikom broju slucajeva nije tako. Pre ce biti nedostatak mozga ili nedostatak duzine pishe pa pokusaj kompenzovanja pucanjem :)

A vi kao da niste nikada bili na nekom medjunarodnom skupu??? Treba da vidite sta recimo Sovenci i Svabe rade....

Ugledao sam kada upale nove novcate R motocikle i tako hladnim daju pun gasssss......znaci drze gas do beskraja....srce te boli dok slusas to testerisanje, onda te manje boli, pa te kurac boli, a onda prizeljkujes da ta masina explodira, ali kurac!!! Nova masina 100% nece explodirati!!!!!!!

To ove nase krsine, sa varenim radilicama i kojekave budzotine explodiraju, ali novi 100% nece????

A na kraju krajeva, tamo ljdi ne voze zadnjak, to im je to jedina zajebancija, napiju se i drze pun gasssss....a pri tome im se jebe, imaju nove masine a i love.......

ЯЭВОЛУТИОН

A mozda su motori iz lizinga...a stari su vec sest meseci, pa bi ljudi da se ponove....ubiju ga vrate i uzmu sledece prolece novi...kurac ih zabole. Ne volim izraz bajker...nekako mi pro americki..vise volim motorciklista, a pravi motorcikliosta voli motorcikle...pa zasto bi onda to radio...Kad nekoga volis onda to cuvas i pazis.
Pre desetak godina u engleskoj upoznam neke momke. Odemo do njegove garaze a tamo....Indian njegovog dede, triumph njegovog caleta i njegova stara forka...a vozi zzr1400, ali ne prodaje stare motore....kaze ostavice ova tri njegovom sinu...da vidi dete da je cetvrta generacija motorciklista....Ja ovde na prste jedne ruke znam ljude koji imaju motor od caleta,a od dede nikog......kultura motorciklizma
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

¹tampar

Citat: revolution poslato 14 April, 2011, 08:52
A mozda su motori iz lizinga...a stari su vec sest meseci, pa bi ljudi da se ponove....ubiju ga vrate i uzmu sledece prolece novi...ku*** ih zabole. Ne volim izraz bajker...nekako mi pro americki..vise volim motorciklista, a pravi motorcikliosta voli motorcikle...pa zasto bi onda to radio...Kad nekoga volis onda to cuvas i pazis.
Pre desetak godina u engleskoj upoznam neke momke. Odemo do njegove garaze a tamo....Indian njegovog dede, triumph njegovog caleta i njegova stara forka...a vozi zzr1400, ali ne prodaje stare motore....kaze ostavice ova tri njegovom sinu...da vidi dete da je cetvrta generacija motorciklista....Ja ovde na prste jedne ruke znam ljude koji imaju motor od caleta,a od dede nikog......kultura motorciklizma

....1990-e vraæajuæi se sa  zadnje VN Jugoslavije stignem na auto putu neki motocikl...ide konstantno oko 100 km/h a motor natovaren ko mazga,vidim pozadi iz neke torbetine viri dr¹ka od tiganja...tablica engleska??...
   Skrenu èovek na pumpu,ja za njim...dobar dan-dobar dan...odakle ti?U stvari je iz ©kotske,krenuo na neki susret klasiènih motocikla  u BG...pobednik æe biti ko stigne iz najdaljeg mesta...on misli da ima ¹ansu...vozi veæ nekoliko dana,i¹o preko Francuske,Italije ...motor je bio vlasni¹tvo njegovog æala,stari BSA 1967-o godi¹te,èini mi se...besprekoran,lepo oèuvan,lepo radi...slikao sam ga ali nemam skener ...ovde su jako retki ljudi koji takav odnos imaju prema vozilu,jbg.kultura motociklizma....

ЯЭВОЛУТИОН

Ja bih acuvao i dedin i tatin motorcikl, ali deda g anije ni video a cale je moj prvi motor prodao ciganima da ga ne bi vozio.....ja i dalje cuvam moj prvi motorcikl i ostavicu ga mom sinu...nekako nemam srca da ga prodam, sa njim sam se prvi put doooobro omlatio
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11