Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


dr32

I ja sam to mislio dok nisu izbacili ovaj dukati sa bmw-ovom znackom. Nije mi se svidjao asimetricni, sad mi kao ima neki smek. U ovom oklopu moze da bude R6 ili BMW ili ko zna sta.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy


PECA BMW

i kad se preko noci posvadjaju nemac i japanac cu te pitam :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Na ranim modelima Amaroka nikako nisu crkavali menjaèi...

mali_zmaj

Ja kreten sjedim u kafani i doðe lik sa slijedeæom generacijom cbf-a 1000. Znaèi CBF 1000 F...
I naravno ja sjednem na njega,a motor ni¾i i lak¹i!! I to dobrano!! Znaèi ima Hondu zamjenim Hondom!! Ajd dodu¹e nema dva auspuha,ima valjda alu ram u fulu,barem tako veli lik..,tu mu spalo par kila..,a moja ima progresivne opruge...,pa je vi¹a.. Al svejedno,dobih " erekcioniæ" odmah!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Ni ja ne razmi¹ljam ni o èemu drugom osim Kavasakija... Za buduænost... :)

Glava Dole

Navika je cudo :) I kad sam cisto iz dosade pogledao kako se krecu litre sem FZR1000, tandzare i R keca nista nisam ama pogledao :)

Biker-Boy

Litra ili nista, ja mastam o CBR 1100XX, ali realno finansijski mogao bi nekako da dobacim do ZZR 1100 D koji mi se takodje jako svidja, mada, za sada necu da preduzimam nista, zadovoljan sam sa Yamajkom, vozicu je minimum jos jednu sezonu, mozda dve, a onda cemo vidit za dalje...
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Drugar ima XXa, uzeo od na¹eg ©ekija (ja kriv),
kakav je ono motor.... Fantazija. Honda je tu razbila kalup.

Uff,
AT DCT... I meni je to na spisku. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

КТМ, време тешких мотоцикала је неповратно прошло.
Друштво за заштиту од животиња

bigsheki

Citat: Biker-Boy poslato 22 Oktobar, 2019, 08:49
Litra ili nista, ja mastam o CBR 1100XX, ali realno finansijski mogao bi nekako da dobacim do ZZR 1100 D koji mi se takodje jako svidja, mada, za sada necu da preduzimam nista, zadovoljan sam sa Yamajkom, vozicu je minimum jos jednu sezonu, mozda dve, a onda cemo vidit za dalje...
mozda cu ja moju xx prodavati,cena ce bit oko 2600 na ime kupca.2001 god sa digitalnim satom i ajnspricom.

bigsheki

nego preporuke za neki supermoto,bas imam zelju vec duze vreme da ga imam.i ja kao i vecina sam uvek u nekim investicijama,ali verujem da ce preteci koji dinar pa da kupim do proleca.znacile bi mi preporuke i ako je moguce kratko obrazlozenje.nadam se da nisam fulao temu

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Stari Bob

Kao ¹to rekoh u predstavljanju, u potrazi sam za novim motorom..
I naravno, ¾elje su jedno realnost  drugo i ovoga puta æu morati da tra¾im kompromis jel mi je zadnjih par godina motor vi¹e stajao nego ¹to sam i¹ao na putovanja, a od kada sam ga prodao, pre mesec dana, kao da mi ne¹to fali..

I tu sam veæ u dilemi

Recimo, bez razmi¹ljanja bih uzeo Kawasaki zzr 1200 [srce], ali mi nije za 90% kilometra¾e u gradu koje sad pravim, jednostavno imam oseæaj da ga ne bih koristio u punom njegovom kapacitetu,  najvi¹e zbog obaveza prema poslu....plus plaæanje registracije, pored jo¹ dva automobila. [neampojma]
Onda razmi¹ljam o  ER6 f, ali je opet ovde slab izbor , pa u poslednje vreme tra¾im varijantu iz uvoza..èak ne bih imao protiv ni¹ta ni protiv dobrog 500 ccm, jer mi i on odgovara i za grad  i za kraæe izlete okolo,  za par skupova itd..

ako ima neko neki predlog, pucajte [thumb_up].

Damnmoto

Planiram da menjam afriku rd07 za ktm 990adv i zasto da ne ?

PECA BMW

Citat: Damnmoto poslato 12 Avgust, 2021, 18:49
Planiram da menjam afriku rd07 za ktm 990adv i zasto da ne ?

menjaj , probaj , mozda ti se i svidi , ako ne lako ces se vratiti na afriku .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gavrolini

Ne moze da mu se ne svidi...950-990 je jednostavno svemirski brod u svakom smislu za afriku. Ne postoji segment u kom afrika moze da parira sem sto je ktm malo stakleniji.

Damnmoto

Ta staklenost me plasi , spalio sam jedan lc4 i jednu husu t610, doduse to su jednocilindrasi.