Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

ACO610

Ja   pune  èetri  sezone,   a   sad  æe  peta  vozimim     Hondu  cbr 1000 f  i  veoma  sam  zadovoljan  sa  ovim  motorom.  Pre¹ao  sam  sa  njom  preko  50.000 km,  nikad  nisam  imao  problema,  ¹to  bi  se  moglo  reæi  redovno  mjenjaj  ulje  i  sipaj  gorio  i  neæe  da  stane. ;D

Ide  fotka  moje  "ceberke"




A sad  ide  slika  ¹ta  planiram  da  uzmem



Vozio  sam  Hondu  cbr  1100 xx  i  mnogo  mi  se  dopada  motor,  a  najvi¹e  su  me  odu¹evile  koènice  kod  ovoga  modela.

HONDA  [klanjam_se];  HONDA  [klanjam_se]; HONDA  [klanjam_se]

gojko


ACO610

Citat: gojko poslato 13 April, 2011, 15:39
Slicne kocnice su na cbr1000f3 Dual  1994-...

Znam  da  je  XX  nasledio  skoro  iste  koènice  od  f3,  i  slièna  je  raspodjela  sile  koèenja  na  prednjem i  zadnjem toèku  kao  kod  Dual  f3. Pozdrav.

Gavrolini

ACO610 cbr1000f je sjajan motor. Ima sam 2 komada ,modeli kao tvoj, odlican motor za duza putovanja a bogami i da potegne kad treba. Kad bude viska para obavezno kupujem jednu dual sport samo za duze voznje,nema boljeg motora.

Joker

Meni bi leg'o jedan BMW S1000RR, kao budali samar... :)

[

Uploaded with ImageShack.us
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a

Ja bih zeleo Hondu CRM 125 :) Nadam se da cu sakupiti 1000e do kraja septembra i kupiti ovu sto sam nasao ... :)

c_dejan75

Zasad mi kawasaki dobar, zavrsava posao, sledeci, verovatno, ako Bog da zdravlja, Valkyrie, a neki verovatno nedostizni san, Honda Rune

Valkyrie





Rune



(Powered by frubar.net)



UFF


Milo¹*

Citat: Borko Motorko poslato 21 April, 2011, 19:51
Ja bih zeleo Hondu CRM 125 :) Nadam se da cu sakupiti 1000e do kraja septembra i kupiti ovu sto sam nasao ... :)

daj reci gde skuplja¹ da i ja skupim malo
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Bori¹a

Citat: Milo¹* poslato 26 April, 2011, 19:26
daj reci gde skuplja¹ da i ja skupim malo

Pa, od dorucka u skoli, pa od sladoleda, pa od sokova...
Pa od letovanja/zimovanja ;)
Nakupice se do jeseni ;)

markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Bori¹a

Pa jbg, po 50 dindzi svaki dan, pa jbg, skupicu taman umro :D

mohikanac



nano


Taraba

Evo i ja jedem salamu umesto ¹unke i pr¹ute za jednog od ova dva:



The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Nemanja sbc

Sledeci se merka Peugeot Speedfight 2 ,a da dobijam na poklon Honda nsr 125 95-96.

Bori¹a

Citat: Taraba poslato 06 Maj, 2011, 15:50
Evo i ja jedem salamu umesto ¹unke i pr¹ute za jednog od ova dva:

Ja jedem suv lebac i krastavac za CRM :D