Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot


navajo

Mene je vise tukao vetar na bmw f650 nego na mom gsx 750...mazohista jesam...naked forever....hahaha

megaidiot


stilgar

voleo bi da imam jedan ovakav za stazu samo, Suter MMX500 al napravise ih samo 99 komada, "the starting price is CHF120,000", ono sto mene posebno raduje je sto je masina cvaja :) 200 konja, 13000 obrtaja...






! No longer available

! No longer available

"Just listen to this monster thunder around the isle of man TT coures. 2 strokes aren't dead."



Lazic


stilgar


castor

It's the ride that matters, not the bike…

navajo

Ovaj tezak je koliko i Djolence, a ima samo 185 konjica vise...izbacis laktove i poletis :)

Lazic


Lone Wolf

Не може рај на земљи.

goranvojska


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic


UFF


Lazic

©ta misli¹ kakvo ogibljenje i koènice moraju da budu na krmaèi od 250 kila i 210 ks... :o :o :o ;D

mali_zmaj

Jest,kad bi sjeo na njega"okacio kontejner o klin" na par dana,napravio par hiljada km uz neku obalu...,bio bi mu najbolji bajk na svijetu. kawasaki ima jeftine motore,a ima i one dobre motore.  to sto smo mi sirotinja pa vozimo one jeftine jbg.
jin-jang

castor

It's the ride that matters, not the bike…

mali_zmaj

I ja to kazem,KLE je najeftiniji,mali veliki motor koji je napravljen. To sto nije "savrsen" kao Honda Africa,jbg. Al je i tri puta jeftiniji. Mada odradi sve sto ti treba,i vise.
jin-jang

bigbad86

Kawasaki je jeftiniji jer im je jeftinije da osmisle agregat, oni su medju svetskim u tome. I turaju isti agregat u vise modela. Ne bi me cudilo da izadje coper sa ovim agregatom :D

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 10 Decembar, 2017, 12:38
I ja to kazem,KLE je najeftiniji,mali veliki motor koji je napravljen. To sto nije "savrsen" kao Honda Africa,jbg. Al je i tri puta jeftiniji. Mada odradi sve sto ti treba,i vise.
Zajebava¹ ??? Kle ima bolje koènice, ogibljenje a i ram od Afrike, lak¹i je 50 kila, sveæice se menjaju za 10 minuta, agregat se vrti preko 10k... Jedino ga jebe mali rezervoar...



@Pe¹iæ:
A to ne rade svi ostali...? :D U Buldogu agregat iz èopera, u NTV iz Afrike...