Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy








Jes da motor ima zescu krizu identiteta, ali nekako mi je lep, cudan ali lep :)
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

taj fancuz je garant bio gay
uostalom koliko vremena im je potrebno da shvate da oni jednostavno ne umeju da napravne motorna vozila i odustanu?

lazicu verzis je keva i avion zajedno za tvoj motor.
da nisam licno video sta lik sa njim radi na stazi i kako posa po svim ostalim jacim motorima mislio bih da je sranje jer je kantasaki (za kantasaki generalno mislim da je sranje ali za citrone sam ubedjen :D)

stilgar

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2017, 00:06
taj fancuz je garant bio gay
uostalom koliko vremena im je potrebno da shvate da oni jednostavno ne umeju da napravne motorna vozila i odustanu?

lazicu verzis je keva i avion zajedno za tvoj motor.
da nisam licno video sta lik sa njim radi na stazi i kako posa po svim ostalim jacim motorima mislio bih da je sranje jer je kantasaki (za kantasaki generalno mislim da je sranje ali za citrone sam ubedjen :D)
UFF-e motor je Aprilia moto 6.5 italijan, francuz je odradio dizajn :)

UFF

da covek jednostavno ne zna sta je gore  [rofl]


gde pored zivog italijana dadose francuzu da dizajnira  [ludak]


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2017, 00:06
taj fancuz je garant bio gay
uostalom koliko vremena im je potrebno da shvate da oni jednostavno ne umeju da napravne motorna vozila i odustanu?

lazicu verzis je keva i avion zajedno za tvoj motor.
da nisam licno video sta lik sa njim radi na stazi i kako posa po svim ostalim jacim motorima mislio bih da je sranje jer je kantasaki (za kantasaki generalno mislim da je sranje ali za citrone sam ubedjen :D)
I ja sam gledao, ¹ta misli¹ za¹to mi je on jedina realna opcija za sledeæi motor... ;D Ni¹ta ja neæu bolje da vozim nego sad, ali posle vi¹e godina mozganja èime bi zamenio klepetalo, nema bolje opcije... ;D

Kostić

to onaj ¹to ima mrtvaèku glavu far, 650 be¹e? kuul. al æe juri¹ niz dimitrja ima murija da te se pla¹i ;D

Hohštapler

Ako ovo italijansko/francuske èudo ima agregat iz Pegasa - be¾ kolko te noge nose dok ih nisi posro.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lone Wolf

A ¹to tako...
Taj motor je isti onaj ¹to je u BMW F650.
Rotax.
A taj BMW u oglase ko¹ta ko kajgana od onog. I kunu se u taj motor sekta¹i.
Sad alnaser kod Pegasa je drugo.
Не може рај на земљи.

stilgar

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Avgust, 2017, 10:34
Ako ovo italijansko/francuske èudo ima agregat iz Pegasa - be¾ kolko te noge nose dok ih nisi posro.
taj Rotaxov agregat je ugradjivan i u BMW tako da ...
p.s. pretece me usamljeni vuk....

Hohštapler

...da ne ulazimo u detalje... eno ga moj drugar Ðole pa ga pitajte... od kad ga ima stoji u gara¾i... non stop ne¹to. Karbovi, frajlauf, karbovi, anlaser, i tako u krug. A da ne spominjem da je od kad ga ima kupio i SV650s da bi se vozao... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

A vidi¹, ja se navozao sa Pegazom onoliko! 4 godine vo¾en svakodnevno, palio k'o mina i na -3 i na +40, do Rima i natrag bez ijednog problema...  Jesam menjao frajlauf, uradio Bokiliæ i to ne za bogznakakvu cenu. Treba imati dobar aku i sve je u redu. Po meni najveæa mu je mana taj jedan cilindar zbog vibracija, ali to je problem sa svim jednocilindra¹ima velike zapremine, zar ne?!

Lazic

Al' kad smo onomad putovali tro¹io ti litar vi¹e nego klepetalo sa dvoje... :D I koliko se seæam bio je nizak ler pa je frajlauf lupao svaki èas... :D Èek, mo¾da ti je zato tro¹io vi¹e, stalno si drnd'o gas... ;D

Hurricane


mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 24 Avgust, 2017, 11:33
Al' kad smo onomad putovali tro¹io ti litar vi¹e nego klepetalo sa dvoje... :D I koliko se seæam bio je nizak ler pa je frajlauf lupao svaki èas... :D Èek, mo¾da ti je zato tro¹io vi¹e, stalno si drnd'o gas... ;D
I klempave mu u¹i! ;D

Hohštapler

...kad èovek dobro razmisli, taj KLE je jedna jako dobra kupovina...

1. jeftina registracija
2. tro¹i 5L
3. prihvatljivo odr¾avanje
4. pokriva razne potrebe (grad, putovanje, blagi off)
5. NAJBITNIJE:  izdr¾ava Laziæa. Samo 3 agregata u 5 godina. ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Citat: Biker-Boy poslato 23 Avgust, 2017, 23:03


Jes da motor ima zescu krizu identiteta, ali nekako mi je lep, cudan ali lep :)
i meni je lep, ima nesto....






mali_zmaj

Bez uvrede,ja na tu apriliju sjeo ne bih...,mislim provozao bih se da mi neko posudi,ali potro¹iti lovu na to....,ma ni u ludilu!!
jin-jang

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Ivicat

Sto se manje vozim, sve vise motora bih hteo da imam  ;D