Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Citat: El Jefe poslato 31 Mart, 2017, 14:53
Тури неке слике са сајма.

Nisam skoro ni¹ta slikao, i¹ao sa klincima (vidi se iz prilo¾enog) pa nisam mogao od njih.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo




milomir22

Kad bih imao neograniceno para, yamaha mt 09 tracer bez razmisljanja, sad i odmah, a da mi neko pokloni, verovatno onaj bmw xr 1000 s. Trejser je definitivno sledece, odakle-videcemo.  8) 8) 8)
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mi¹ko_kolo

Zavisi od visine. Ja sam 184 i gabaritno mi odgovaraju i Multistrada i XR i oba Versysa. Tracer je za nijansu manji, Caponord manji nego ¹to sam mislio, èak i FJR mi se èini da nije ne¹to veliki.

UFF

vozio i mt07 i mt 09 i tracera, od ta 3 tracer naravno najbolji ali ne verujem da moze ni da prodje maloj multistradi i bmw-u u bilo kom segmentu

milomir22

@misko kolo

Ja sam 183, i ti i ja mozemo da teramo bukvalno sve, izuzimajuci one male r 125-ice. Negde sam bio zgrcen, negde ne, ali u principu mi je visina prosek-proseka. Meni je krivo sto nemamo mogucnost da provozamo vise modela, brat je zainteresovan za malog stroma i kada je pitao lika na standu gde moze da proba motor, ovaj ga je pogledao kao da je pitao da proba suhoi 35. Sve se na kraju svede na sedi i zamisljaj da vozis.

@uff

Naravno da si u pravu, ali trejser daje dosta muzike za malo para, a ja sam u besparici, pa se sada tesim da koliko god imao $, da bih uzeo nesto skromnije (sto sigurno ne bi bio slucaj). Mislim da je bolje "visak" love potrositi na putovanja, nego na motor, ali ko ima-ima, a ko nema, sanjari da ima.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mi¹ko_kolo

Na to sam i mislio, moæe¹ da sedne¹ ali si zgrèen. Ja volim da mi je korman iznad retrovizora veæine automobila a to ti pru¾aju ovakvi modeli kao ¹to sam nabrojao.

Taraba

Tracer 900 bre 11k evra. Gde je to malo para. Ducati je 14k. I nije neka razlika.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

megaidiot

Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 April, 2017, 11:06
Na to sam i mislio, moæe¹ da sedne¹ ali si zgrèen. Ja volim da mi je korman iznad retrovizora veæine automobila a to ti pru¾aju ovakvi modeli kao ¹to sam nabrojao.
I strom je sav takav za 8k.

mi¹ko_kolo

Ma ok je, nisam ja gadljiv ni na ¹ta slièno. Ali ne videh Stroma na sajmu ili nisam dobro gledao.

megaidiot

Daleko bilo. Probao sam 650 iz 2015, ovaj 'novi' nisam - idealno magare za grad i za put. 'Karakter', sta god to znacilo, nema, bas je genericki motor, ali za to sta treba da bude je super. Iljadarka mislim da je promasaj, ima mnogo zanimljivijih motora za slicnu cenu.

FJCharlie

zadnih 6 meseci se neckam oko 1000rr. nemam pojma sta da radim. mislim da je mi je to prejako.  [neampojma]


Bori¹a


FJCharlie

Gledam cene, stari model do 07 ima za 4000-4500. pazi to je 07, 08 prvi najjeftiniji je 6500 (taj mi se svidja) bilo je jeftinijih al su oglasi istekli. bila jedna crna za 5000, 2 crvene za 6000 i 6200.

Merkam oglase opasno sam se nesto zakacio :D

Citat: Bori¹a poslato 04 April, 2017, 21:46
samo da je honda i uzimaj... [yahoo]


burazeru ako ne uzmem hondu sutnuce me zena :D

bigsheki

ja planiram svog xx-a posle moto susreta u trebinju da prodajem pa posle da uzmem v strom 1000,nekako me suzuki osvojio,posle toga jedino sto bi jos zeleo da imam ali se bojim da cu ga posle tesko prodati je kawasaki zzr1100 ili ovi jaci u toj klasi.

UFF

auuu kako ces da se smoris :D

mislim posle xx-a na to tromu, a vala i na mrcini od zzra

idanijel