Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

navajo

Ali ce mi trebati pretplata na sve tretmane u nekoj Banji da zalecim sve rascasene zglobove i polomljene kosti...neka  [rofl] [rofl] [rofl]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

navajo

Nema sanse da se odvojim od mojih Suzukiæa...pocecu da igram loto

mali_zmaj

Ja sam pricao o ozbiljnijem enduru,a ako cemo malo po makadamu,i preko livade do rostilja..,to moze svaki enduro...,tipa Kle,Africa,Tenera,Kinez neki..,itd...kao sto rekoh tako su ovi moji poceli,al kad su zagrizli....,eee sad lagano neki grizu jos jace,a neki  odustaju,skontali da im kvarovi uzimaju maha..,svako malo neko padne,nabije se..,za sada nije srecom i hvala bogu tezih ozlijeda,skupa ljubav brate..,oskudacija... , ah da, Gavrolini je sve objasnio,sta iziskuje ozbiljni off...
jin-jang

Lazic


Andreja

'ajmo na Glind¾u neki dan kad se prolep¹a vreme... Ili Ko¹, Havala... Pozovemo Kostu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Joj, mo¾e, mo¾e!!!

Prvi put bio na Stra¾evici jesenas i odu¹evio se, iskreno nisam ni znao za to mesto.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


UFF


Bojan

Nije nikakva provokacija ni zajebancija ali ajde da definisemo termine i motore koji otprilike tu spadaju. Nije cepanje dlake ali mislim da bi svi skocili kad bi rekao npr da je bandit supersport kategorija ili kruzer.
Ako moze @gavro i @mkt da se ukljuce posto vidim da su najvise u tim vodama

Lazic

Miketa se u motore razume kao Marica u kriv kurac... ;D Tek ¹to vozi... ;D

navajo


Lazic


navajo

Lazicu, nisu svi naopaki baksuzi kao ti, neki od nas su baksuzi u pravom smislu te reci...tako da bi se meni opusteno odvezala pertla pa bih se saplela, ili bi me pogodio po sred cela sraf koji bi otpao sa necijeg motora i surduknula bih se dole u niskom letu garant... ili nesto trece, ali sa istim ishodom [doh]

Gavrolini

Citat: Bojan poslato 14 Mart, 2017, 01:37
Nije nikakva provokacija ni zajebancija ali ajde da definisemo termine i motore koji otprilike tu spadaju. Nije cepanje dlake ali mislim da bi svi skocili kad bi rekao npr da je bandit supersport kategorija ili kruzer.
Ako moze @gavro i @mkt da se ukljuce posto vidim da su najvise u tim vodama
Sve zavisi kako ko dozivljava enduro.  Za mene postoje dve podele. Soft enduro gde se vozikaju xt,tt,dr,klx,xr... I hard enduro gde se voze cvaje 200-300ccm i laksi 4t motori tipa ktm exc, bete itd. Ono sto voze stenerasi i afrikanci ne racunam u enduro , cast izuzecima tipa kvarisa i kepa koji ce sa kravama proci gde mnogi nece sa cvajom. 

mkt

Citat: Laziæ poslato 14 Mart, 2017, 01:41
Miketa se u motore razume kao Marica u kriv kurac... ;D Tek ¹to vozi... ;D
aj na off da ti pokazem papak

lord_oblivion

Citat: Gavrolini poslato 14 Mart, 2017, 02:45
Citat: Bojan poslato 14 Mart, 2017, 01:37
Nije nikakva provokacija ni zajebancija ali ajde da definisemo termine i motore koji otprilike tu spadaju. Nije cepanje dlake ali mislim da bi svi skocili kad bi rekao npr da je bandit supersport kategorija ili kruzer.
Ako moze @gavro i @mkt da se ukljuce posto vidim da su najvise u tim vodama
Sve zavisi kako ko dozivljava enduro.  Za mene postoje dve podele. Soft enduro gde se vozikaju xt,tt,dr,klx,xr... I hard enduro gde se voze cvaje 200-300ccm i laksi 4t motori tipa ktm exc, bete itd. Ono sto voze stenerasi i afrikanci ne racunam u enduro , cast izuzecima tipa kvarisa i kepa koji ce sa kravama proci gde mnogi nece sa cvajom. 

Znaèi, gleda se prolaznost ili prolaznost sa akrobacijama?  :)
Ja tu podelu vidim kao soft, hard i dual sport (KLE, Dominator, Pegaso, Canyon, Funduro...). AT vs ST su posebna klasa, ro¹tilj, pivo, stomaci...
E da, kako si mogao da zaboravi¹ master Popsija  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt