Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Definitivno sam ovdje osudjen na siromasan izbor.  Ovi motori sto su mladji i sto nisu presli puno kilometara su precjenjeni... Ljudi ovdje imaju losu naviku da ne odrzavaju motore,ali ih zacjenjuju,i naci nekoga koji je suprotnost tome je tesko..  Na nasem oglasima ima preko 40 000 motora,ali naci dvadesetak da valjaju je problem,a da nisu preskupi i precjenjeni....  Da uvozim,to je problem,moras da imas nekog od povjerenja,ili moras sam da odes,sto ti povecava troskove..,sad imam u glavi dva motora,jedan od kolege koji je mladje godiste ,nije puno presao,al ovaj odustao od voznje,pokrio ga cebetom u otvorenoj garazi......,i tako stoji..,u startu bi bilo ulaganje u akomulator...,a i ko zna sta je ciknulo jos od stajanja...,sve vam je jasno..,e sad drugi ima od lika koji vozi i odrzava motor,ima vise km na motoru,al je i skuplji... A ovih sa 35 000km  je najvise...,svaki je malo vozen zbog nedostatka vremena,bla,bla,a motor dvadeset godina star...
jin-jang

UFF

imam ovaj prvi a sledeci planiram da kupim ovaj iza njega  ;D

sta cu kad mi se svidja vise od ijednog do sad  [neampojma]


http://s30.postimg.org/jsu0133b5/20161118_145526.jpg

bigsheki

suzuki dl1000 uskoro,ostajem veran suzani.drugi izbor kawa zzr1200 koja mi je u srcu ili cbr 1100xx.skroman sam :) poklone ne volim posto se kad tad obiju o glavu.

Jefta

Citat: mali_zmaj poslato 05 Februar, 2017, 10:07
Definitivno sam ovdje osudjen na siromasan izbor.  Ovi motori sto su mladji i sto nisu presli puno kilometara su precjenjeni... Ljudi ovdje imaju losu naviku da ne odrzavaju motore,ali ih zacjenjuju,i naci nekoga koji je suprotnost tome je tesko..  Na nasem oglasima ima preko 40 000 motora,ali naci dvadesetak da valjaju je problem,a da nisu preskupi i precjenjeni....  Da uvozim,to je problem,moras da imas nekog od povjerenja,ili moras sam da odes,sto ti povecava troskove..,sad imam u glavi dva motora,jedan od kolege koji je mladje godiste ,nije puno presao,al ovaj odustao od voznje,pokrio ga cebetom u otvorenoj garazi......,i tako stoji..,u startu bi bilo ulaganje u akomulator...,a i ko zna sta je ciknulo jos od stajanja...,sve vam je jasno..,e sad drugi ima od lika koji vozi i odrzava motor,ima vise km na motoru,al je i skuplji... A ovih sa 35 000km  je najvise...,svaki je malo vozen zbog nedostatka vremena,bla,bla,a motor dvadeset godina star...
Ne mora velika kilometraza da bude pokazatelj stanja motora. Eno ti moj bivsi Fazer, skoro 60k na satu ako ne i vise.i uz odlocno odrzavanje nista mu nece faliti. Moze mirno da se vozi jos toliko.
Jebiga svi mi zelimo jeftin motor za sto manje para i sa sto manje kilometra...

mali_zmaj

Ma ne mora nista da znaci,ali do sada je svaki motor koji sam kupio imao neku skrivenu manu,ili kvar,koja meni padne na grbacu da je sredjujem...,malo mi je to dosadilo,nikom zivom vise  ne vjerujem...,nikad ljudima nesto nisam spustao cjenu i cjenkao se kao na pijaci,pitam ga jednom koja je najniza cjena,on kaze,ja pristanem i cao...,ali jebiga,valjda sam ja budala pa kad prodajem,kazem covjeku sve...,sta da ocekuje,sta ga ceka za popravak,sta sam ja radio.....

Ali i ja se iscudjavam danasnjim ljudima,naivcina,svi svakom trpaju,tako nam je sad.....  Na ljeto kupujem kola,to mi je prioritet,vec me glava boli,unaprijed..,vracanje satova,ravnanje sasija,prekucavanja i sranja su ti postala normala ovdje...
jin-jang

Ostoja

Uvek ka¾em sve ¹ta je raðeno i ¹ta mo¾e da oèekuje.
Tako mirnije spavam..
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

freepartyman

Mv agusta F4 , Yamaha r1 2008 moze i Crosplane, Dukati 848/1098
I became a beast to rid myself the pain of being a man

navajo

Zelela sam malog gn-a i nasla ga u savrsenom stanju...posle sam pozelela Inazumu i nasla moju debelu Suzy u perfektnom stanju...da jos za koju godinu nadjem odlicnog Triumph Bonnevilla i odoh u penziju:)

PECA BMW

Citat: navajo poslato 12 Mart, 2017, 00:26
Zelela sam malog gn-a i nasla ga u savrsenom stanju...posle sam pozelela Inazumu i nasla moju debelu Suzy u perfektnom stanju...da jos za koju godinu nadjem odlicnog Triumph Bonnevilla i odoh u penziju:)

blago tebi samo jos jedan ti fali  [thumb_up]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

navajo

Pod uslovom da ne dobijem neku medju fix ideju u vidu neke endurace...koji banku da orobim da izdrzavam 4 motora jbt

Bori¹a


Andreja

Citat: navajo poslato 12 Mart, 2017, 00:40
Pod uslovom da ne dobijem neku medju fix ideju u vidu neke endurace...

Ako proba¹, navuæi æe¹ se 100%, imajuæi u vidu da veæ nosi¹ to negde u podsvesti :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

navajo

Ne bih se udavala ni po koju cenu...hahaha...pa cak ni zbog motora [rofl]

Pre cu u Knezu da sviram sa sesircetom narednih 20 godina da skupim za motor [rofl]

Off moram da probam, nego znam da ce mi se dopasti pa odlazem...bankrotiracu zbog motora i ostalih hobija :)

Lazic

Off je navlaku¹a... Izbegavam veæ par godina zbog nepostojeæeg bud¾eta za popravke... :o ;D

Glava Dole

Citat: navajo poslato 12 Mart, 2017, 01:22
Ne bih se udavala ni po koju cenu...hahaha...pa cak ni zbog motora [rofl]

Pre cu u Knezu da sviram sa sesircetom narednih 20 godina da skupim za motor [rofl]

Off moram da probam, nego znam da ce mi se dopasti pa odlazem...bankrotiracu zbog motora i ostalih hobija :)

Moze OFF i sa tim sto vec imas... itekako moze ;D

! No longer available

navajo

Ma gde da maltretiram moje Suzukiæe po brdima i dolinama...nema sanse:)

Ako posandrcam pre cu uzeti jos jedan motor...hahaha

perlx

Rece Milos i otide peske na autobusku...

Navajo prekasno, inficirana si ;D


DebeliZmaj

ove sezone sledeci oko 1000e
sledece sezone nesto bez karburatura i malko
novije ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Off zaboravi,ako ne mislis da ulazes,sto u opremu sto u stalne popravke uslijed trosenja motocikla na istom..,padovi i skola se skupo placaju na offu...,ja sam odustao u startu..,moja ekipa nastavila i sad imaju enduro klub u B.Luci...,ali zdrobise te motore.., a nemaju love da uzmu dobre i kvalitetne krosere,koji jedini mogu izdrzat to handrenje i oranje po njivama,i sumama..,al da uzivaju,uzivaju i to posteno!!!  Njima je asfalt ziva dosada..,sad..,kazu da im dodje da zaspu dok voze  na asfaltu!!!  Eto ukratko tudja iskustva,ne moja,samo prenosim...
jin-jang