Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: UFF poslato 24 Oktobar, 2015, 03:03
Citat: mkt poslato 24 Oktobar, 2015, 02:08
Ma kad je cula 6500 soma  htela  mi vadi dzigericu



da li ona mora da radi za to i da ga odplacuje?

ako je odgovor ne onda nisi imao obavezu ni da se konsultujes a kamo li da ona ucestvuje u odluci

Zavisi koliko novaca imaju.

Ja sad ¾ivim s devojkom. Frka s parama. Zapela da uzme novi Ajfon 6s. Na rate. Ona bi plaæala od svoje plate. Rekoh, OK, ali meni je sve jedno od èije plate se plaæa. Bilo da ti ili ja sad plaæamo jo¹ 5000 meseèno, nama u kuæi, zajedno, neæe ostati dovoljno novaca za ¾ivot. Jedino ¹to mogu da uradim je da prodam motor. I za sad je odustala od ideje. I pri tom stvarno kontam: motor vozim leti, povremeno, ovo bi ona koristila svaki dan - to njeno ispadne manje izdrkavanje od mog motora!?!?  Nisam to rekao.

Da je bud¾et toliki da ostane za hranu, raèune, pa i letovanje, uz neku u¹teðevinu od po par tisuæa evra, za ne daj Bo¾e, onda bi za sve preko toga bilo praktièno sve jedno.

Tako barem ja razmi¹ljam.


Sa druge strane, ako ima¹ novaca da 6000 evra otplati¹ na godinu dana, onda nisi èovek kom ¾ena i¹ta mo¾e da ka¾e za pare, barem ako ¾ivi¹ u Srbiji. Meni sad da je 100 evra, o¾enio bih se! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

O'¹ da skupimo?! ©to nama o¾enjenima da bude bolje nego tebi?! ;D

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Oktobar, 2015, 14:47
O'¹ da skupimo?! ©to nama o¾enjenima da bude bolje nego tebi?! ;D

Been there, done that...  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Nisi dovoljno, èim si doveo drugu. ;) To, il' se ¾eni¹ jednom i ostane¹ ili se razvede¹ i ostane¹.

Boban_m


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


Bishke

You should do one thing every day that scares you


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


Bishke

Mislio sam da je Tornado lud...al ti si Boki brate jos ludji :D ;)
You should do one thing every day that scares you


BOKYBOY

@Ninja...nisam brate,nije imao ko da ode da pogleda a ja nisam mogao da odem...neka,na kraju sledece sezone cu...docice neki dobar primerak od preko... ;)

ninja66

Citat: BOKYBOY poslato 23 Decembar, 2015, 16:35
@Ninja...nisam brate,nije imao ko da ode da pogleda a ja nisam mogao da odem...neka,na kraju sledece sezone cu...docice neki dobar primerak od preko... ;)
I ja sam se smakao pod stare dane, u uzi izbor mi usla 12-ica i KTM 950 ADV !?
Ni sebi ne znam da objasnim. :)

BOKYBOY

Citat: ninja66 poslato 23 Decembar, 2015, 16:37
Citat: BOKYBOY poslato 23 Decembar, 2015, 16:35
@Ninja...nisam brate,nije imao ko da ode da pogleda a ja nisam mogao da odem...neka,na kraju sledece sezone cu...docice neki dobar primerak od preko... ;)
I ja sam se smakao pod stare dane, u uzi izbor mi usla 12-ica i KTM 950 ADV !?
Ni sebi ne znam da objasnim. :)

...vrh!... [thumb_up] nemoj ni da se trudis sebi da objasnjavas...ja prestao odavno... ;D

...ono kao...ajd omatorio sam...daj da predjem na nekog copera... [ludak]

http://s18.postimg.org/93a0ci1q1/url.jpg

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

srbac

Ja nesto razmisljam o R1100GS u. Jeste krmaca ali zato nema pipanja samo vozi !!!

Radanovic

Mjerkam ovaj motoriæ ...
http://www.olx.ba/artikal/19312631/suzuki-gsx-r-600/

da li neko ima iskustva sa 600 k5, kakav je u poreðenju sa drugim 600 motorima iz 2004-05. ?

VR 46

Pominjao sam ovaj model kad je Kole kupovao motor,drugar je ima ovakvog,za moj ukus pretvrd motor,polozaj sedenja je previse napred tj preveliki pritisak na ruke,trazi obrtaje da bih isao (kao svaka 600ccm),kocnice su dobre,upravljanje precizno,po meni motor je svakako za stazu ili za divljanje na ulici.Ne znam kakav si tip vozaca?
Twist of wrist!