Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.


Darko


Boban_m


castor

It's the ride that matters, not the bike…

El Jefe

Па свака будала има своје весеље
Друштво за заштиту од животиња

castor

It's the ride that matters, not the bike…

mkt


Mik

Citat: Darko poslato 06 Septembar, 2015, 00:45
I na kraju , nije ga ni ubio...

Hrvatski (a hrvati su poznati zlikovci i stetocine - i to ne bi smelo da se kaze na bjb forumu!) test Kawe 636 (mislim da je taj bio) je bio, na izgled, manje uzasan (na izgled), a zapravo jos gori! Stavili ga na onaj "dino" (masina za merenje snage), pa "do daske" ceo dan - sa najavljenom namerom da ga uniste. I nista! I onda ispuste mu ulje na 1/3 (izbacili dve trecine!), i opet na maksimum opterecenja, i onda se sve usijalo dotle da je eksplodirao lonac! Onda se usrali i sve pogasili i ostavili. Sutra mu promenili lonac (i nista vise!) i ono na okret kljuca upali i bzzzzzzzzzz ... ! I otisli da se voze.

(Ne znam da li ovo vec nisam negde napisao, mogu da shvatim da su ljudi gadljivi na Kawin nastup na nasem trzistu (dileri, serviseri) i da taj motor odbacuju zbog toga, ali kad god sam pitao za neki konkretan problem niko nista da mi kaze osim u stilu "aj' bezi, 'si lud".)

(Inace u Superbajku je prvak Honda - ponudili im (timovima) nesto sto u startu kosta oko 150.000 evra, i eto je na sve strane! Bas pohrlise za tim!  )

p0peye

Ја овог лика не капирам. Као што не капирам ни публику која диже руке и радује се.
Сморио сам се сваки пут када сам пао са мотора, оборио га са ћопаве...
Колико људи (у Србији али и преко гране ) иде пешке јер не може да купи мотор, а колико ли тек нас вози оно што може да приушти а не оно што би хтео, а једна дилеја се иживљава као да је умоболна...

Назад на тему:
возио бих MT-09 Tracer-a...
http://www.topspeed.com/motorcycles/motorcycle-reviews/yamaha/2015-yamaha-mt-09-tracer-ar166434.html
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Hohštapler

U kom superbajku je honda prvak?? Mo¾da bila nekad, sad imaju prvaka od pro¹le sezone (dok je tero apriliju) al taj ako bude 5. sada na toj hondi misli da mu je roðendan.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Septembar, 2015, 09:16
U kom superbajku je honda prvak?? Mo¾da bila nekad, sad imaju prvaka od pro¹le sezone (dok je tero apriliju) al taj ako bude 5. sada na toj hondi misli da mu je roðendan.

Ma nisi me shvatio, ubacio sam malo vise sprdnje i ironije na temu Honde. Zapravo vise ni u kom, tesko da ce je i biti!

Timovi Superbike, koji su koristili Hondu, su od Honde trazili poboljsanja i neki duzi period dobijali obecanja "bice, bice". Umesto toga, Honda izbaci neku "V4" masinu, kao kopija Markezove (ni ne podseca na to) i to po ceni od oko 150.000 eur (+/- ne zna se!). I to niko od gazda Superbajk timova nije lud da kupi (nepoznato mi je sta podrazumevaju ugovori, ali i korisnici imaju advokate ...), za te pare mogu od Suzukija da naprave Kawasaki!

(Ne znam sta je sa Yamahom, i od nje je neko odustao i vratio se na (mislim) BMW . Ono sto mi pada na pamet (al', ponavljam, ne znam  [neampojma], mozda je i glupost (jer, da znam, imao bi platu bar 5 soma mesecno  :))) je da ta stvar (novi R1) ima tolike mogucnosti za podesavanja da je nemoguce podesiti motor u terminima predvidjenim za treninge.  [neampojma]. Kome se te firme okrecu kao nekom kupcu i sta 'oce, i za koga to prave ... [neampojma] .)

Serpente




Ovo da bude drugi pored vfr-a i nista mi vise ne treba :)
Be the change you want to see in the world!

rboban

Citat: Mik poslato 06 Septembar, 2015, 02:11
Citat: Darko poslato 06 Septembar, 2015, 00:45
I na kraju , nije ga ni ubio...

Hrvatski (a hrvati su poznati zlikovci i stetocine - i to ne bi smelo da se kaze na bjb forumu!) test Kawe 636 (mislim da je taj bio) je bio, na izgled, manje uzasan (na izgled), a zapravo jos gori! Stavili ga na onaj "dino" (masina za merenje snage), pa "do daske" ceo dan - sa najavljenom namerom da ga uniste. I nista! I onda ispuste mu ulje na 1/3 (izbacili dve trecine!), i opet na maksimum opterecenja, i onda se sve usijalo dotle da je eksplodirao lonac! Onda se usrali i sve pogasili i ostavili. Sutra mu promenili lonac (i nista vise!) i ono na okret kljuca upali i bzzzzzzzzzz ... ! I otisli da se voze.

(Ne znam da li ovo vec nisam negde napisao, mogu da shvatim da su ljudi gadljivi na Kawin nastup na nasem trzistu (dileri, serviseri) i da taj motor odbacuju zbog toga, ali kad god sam pitao za neki konkretan problem niko nista da mi kaze osim u stilu "aj' bezi, 'si lud".)

(Inace u Superbajku je prvak Honda - ponudili im (timovima) nesto sto u startu kosta oko 150.000 evra, i eto je na sve strane! Bas pohrlise za tim!  )

Prica je tacna, samo mislim da nije bio Kawasaki, i da nisu oni... Vec preneli TEST!

Bilo na www.motori.hr cela prica...
Ride It Like You Stole It

Charuga

Citat: rboban poslato 21 Oktobar, 2015, 23:14
Citat: Mik poslato 06 Septembar, 2015, 02:11
Citat: Darko poslato 06 Septembar, 2015, 00:45
I na kraju , nije ga ni ubio...

Hrvatski (a hrvati su poznati zlikovci i stetocine - i to ne bi smelo da se kaze na bjb forumu!) test Kawe 636 (mislim da je taj bio) je bio, na izgled, manje uzasan (na izgled), a zapravo jos gori! Stavili ga na onaj "dino" (masina za merenje snage), pa "do daske" ceo dan - sa najavljenom namerom da ga uniste. I nista! I onda ispuste mu ulje na 1/3 (izbacili dve trecine!), i opet na maksimum opterecenja, i onda se sve usijalo dotle da je eksplodirao lonac! Onda se usrali i sve pogasili i ostavili. Sutra mu promenili lonac (i nista vise!) i ono na okret kljuca upali i bzzzzzzzzzz ... ! I otisli da se voze.

(Ne znam da li ovo vec nisam negde napisao, mogu da shvatim da su ljudi gadljivi na Kawin nastup na nasem trzistu (dileri, serviseri) i da taj motor odbacuju zbog toga, ali kad god sam pitao za neki konkretan problem niko nista da mi kaze osim u stilu "aj' bezi, 'si lud".)

(Inace u Superbajku je prvak Honda - ponudili im (timovima) nesto sto u startu kosta oko 150.000 evra, i eto je na sve strane! Bas pohrlise za tim!  )

Prica je tacna, samo mislim da nije bio Kawasaki, i da nisu oni... Vec preneli TEST!

Bilo na www.motori.hr cela prica...

Ima na you tube samo neznam naziv video, neki prodavac Kawe je sesticu drzao pun gas ...prvo  se usijao...pa topio delove...ispustio vodu ili ulje....i na kraju zakovao....pustili su ga do ujutro zamenili filtere,ulje i stajaznam sta vec...upalili ga  i odvezli se sa njim...
Ko zeli da se potrudi naci ce taj snimak, ja sam ga gledao...

srbac


penzos

Godinama sam mislio da æu samo voziti hondu. Kada sam kao klinèe video prvu 750. Od kada je iza¹la CBR919rr-samo ona. Probao mnoge, ali nije to to. Nekako sam navikao. Ali kada sam ovo video, seo, provezao  :o A el bi voleo? Voleo bi! E sad malo ga cifra jebe, i oni silni kompovi koje ba¹ i ne volim, ali ide i udoban je za sve pare! A mo¾e i bicikla!



Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

SSZGO

sto se tice snimaka gde arce motor...

jako puno ljudi u svetu ne vidi motor kao luksuz

kupovina motora u dobrom delu sveta ne razlikuje se od kupovine biciklija u beogradu, recimo da kosta jednu mesecnu platu

i onda ljudi voze taj motor izivljavaju se jer ih boli q nisu radili 3 godine da ga kupe i nije im vredan

ako ode agregat mozda imaju drugi  koji ce kupiti za 10 dana rada

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hurricane


mkt

Da li uleteti u ovu akciju ko budala u kredit tj robovanja narednih godinu dana

Od jutros razmisljam jbmtii kad vidim lovu na gomili nesto premostim u glavi i kazem sebi jebote tolike pare za dve ,tri voznje mesecno, al cuka kaze uzimaj jebote jednom se zivi
uhhhhhhh