Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Citat: Darko poslato 15 Avgust, 2015, 19:01
@ free -  :-*

@ andreja - hahahah , brate , znam da se sta-vise pise kao stavise , al ako mi verujes , na bazenu sam i kucam preko mob , i lagano mi padne kap sa cela i napravi razmak ( suncao sam ledja ) , posle me mrzelo da se vracam kad sam video ... Hahahah ...

Hahahahahahha

@ boki - ma brate , i k5 i k7 ili k8 su mi jako lepi , ali s obzirom da su svi ostali slicni , isti , iste boje , sare , plastike , njihova lepota gubi smisao ;) he he he

i ja isto lezim u krevetu i Adrijana Lima mi padne na kurac
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE

Citat: njanja poslato 15 Avgust, 2015, 20:39
Citat: Darko poslato 15 Avgust, 2015, 19:01
@ free -  :-*

@ andreja - hahahah , brate , znam da se sta-vise pise kao stavise , al ako mi verujes , na bazenu sam i kucam preko mob , i lagano mi padne kap sa cela i napravi razmak ( suncao sam ledja ) , posle me mrzelo da se vracam kad sam video ... Hahahah ...

Hahahahahahha

@ boki - ma brate , i k5 i k7 ili k8 su mi jako lepi , ali s obzirom da su svi ostali slicni , isti , iste boje , sare , plastike , njihova lepota gubi smisao ;) he he he

i ja isto lezim u krevetu i Adrijana Lima mi padne na kurac

bolje Adrijana nego Adrijan  :D

freepartyman

Citat: Bori¹a poslato 15 Avgust, 2015, 20:04
Citat: Darko poslato 15 Avgust, 2015, 17:19
Te informacije da vlasnici kawe jedva cekaju da ih se rese

haha rece darko i prodade kawu i kupi jamahu [rofl]
Vidis da sam sebe demantuje :D 
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

Citat: freepartyman poslato 15 Avgust, 2015, 20:58
Vidis da sam sebe demantuje :D 

hoce da mi da do znanja da sam u pravu, ali mu glupo da prizna javno [rofl]

UFF

Citat: Andreja poslato 15 Avgust, 2015, 18:30
Citat: Darko poslato 15 Avgust, 2015, 17:19
cak sta vise

Ili ÈAK ili ©TAVI©E :)

Freepartyman, lepota je u oèima posmatraèa, da je H2R svima ru¾an, NIKO ga ne bi kupio... Nekome je Duc 916 odvratan, nekome spada meðu najlep¹e motore itd itd... Kupi Dare Kawu, sledi svoje snove i ¾elje, sama vo¾nja i posedovanje motora su iracionalne stvari, za¹to bi i¹ta kupovali razumom; pa èak i da je lo¹a ta desetka (u ¹ta sumnjam), ja bih je kupio da mi je omiljeni motor...

i ti si mastao vfr-a pa ti sreca i radost bas i nisu potrajali jbg (i hostapler mqastao o sv-u dalabu umesto da je novijeg vfr-a uzeo)
to je mali klinacki tako idealizovati
kao kad si tinejdzer pa zamisljas idealnu ribu
i aj da kazemo da ti se i kasnije ukus nije promenio i da ti je ona fizicki i dalje idealna
ali brate sta ako joj riba siroka? sta ako ne ume da pusi? sta ako ne da bulju? sta ako kenja 24/7? dzaba joj savrseno telo i najlepse lice

Andreja

VFR je odlièan sport turing motor, kao sam sklop dizajna i tehnièkih re¹enja je fantastièan, i dalje mi je meðu omiljenima.

Ali to je od starta bio motor koji ne mo¾e van asfalta (znaèi znao sam "da ne da bulju" otpoèetka) samo ¹to sam mislio da mi oranje neæe toliko faliti. E, pa, falilo je :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

jbg za bulju zamena ne postoji ;) "terz no riplejsment for displejsment" i slicno
to se uci godinama, eto sad si iskusniji i zato nemoj vise da idealizujes jer taj dukac je jos gori od vfr-a

Andreja

Nije problem posed Dukca, VFRa i ostalih kada ispred njih imam i neki hard enduro, zatim F800GS i tako dalje... Ni¹ta bez pet motora, minimum minimuma :) Mada za ispunjenje liste ¾elja (vezane samo za motore) bi mi trebao hangar od bar 10 ari...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Da ali tog dukca ces da vozis samo nedeljom i da se dvaput okrenes da ga vidis kada ga parkiras. :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

Citat: Andreja poslato 15 Avgust, 2015, 23:15
Nije problem posed Dukca, VFRa i ostalih kada ispred njih imam i neki hard enduro, zatim F800GS i tako dalje... Ni¹ta bez pet motora, minimum minimuma :) Mada za ispunjenje liste ¾elja (vezane samo za motore) bi mi trebao hangar od bar 10 ari...

ja imao prosle god 5 motora i nula ari
sad samo 1 (za mene najbolji od tih) motor i 5 ari placa (+kuca, a u planu garaza iste kvadrature)

Bori¹a

dogodine f800gs ili neki naked/rr noviji, zavisi u kom fazonu budem bio [rofl] [rofl] [rofl]

mkt

mozda i vespa ako postanes hipster ili coperica ako resis da pustis kosu i slusas  riblju corbu i yu grupu ahha

freepartyman

Citat: Bori¹a poslato 15 Avgust, 2015, 23:21
dogodine f800gs ili neki naked/rr noviji, zavisi u kom fazonu budem bio [rofl] [rofl] [rofl]
Carape najbolje idu  uz R-a :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

jok, dvoumim se izmedju dva fazona, a to je da se drkam po gradu ili da proputujem malo.. [yahoo]
a znam, nisam imao papuce jbg

Darko

Ja cu svakako uzeti zx10 , svidelo se to nekome ili ne ;)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Èitam ovu temu ispoèetka i ne¹to mi je lepo jer je veæina ispunila svoje snove, ¾elje i zahteve, do jaja :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Citat: Andreja poslato 16 Avgust, 2015, 00:06
Èitam ovu temu ispoèetka i ne¹to mi je lepo jer je veæina ispunila svoje snove, ¾elje i zahteve, do jaja :)
Pa realni i skromni ljudi :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man