Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

huliganu jedan,a mora si tockario tamo vamo!!    :-*   ;)

bez jakne,zeca mu!!
jin-jang

BOKYBOY


Darko

Citat: freepartyman poslato 12 Avgust, 2015, 18:58
Citat: Darko poslato 11 Avgust, 2015, 18:16

sledeci je , sad vec definitivno , zx 10 , iz 2006 god ... nadam se vec , pa ne za sledecu ,ali onu tamo skoro sam siguran da je moj



Ti si resio da ides sa konja na magarca, drzi se klavijature. Sto R? Vidim da volis da putujes,i da si sa suprugom isao na put.

Sto bre s konja na magarca ?!
Znam , svi spominju neku radilicu na ovom modelu , ali necu da poverujem u to da je toliki problem ...

Volim da putujem i putovacu svakako , ali to su ture do 500 km dnevno , nije to strasno.. Malo vozis , malo kafica , malo vozis oa malo cedjena i tako... ;)

freepartyman

#1243
Pa sa jamahe na kawu,ne ide brate. :P Zezam se bolje i ta kawa nego ta yamaha ipak je noviji. Ali ako biras izmedju R1 tog godista i kawe smesno je porediti,zavrsna obrada,agregat itd..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Major


Mik

Citat: freepartyman poslato 14 Avgust, 2015, 03:06
Pa sa jamahe na kawu,ne ide brate. :P Zezam se bolje i ta kawa nego ta yamaha ipak je noviji. Ali ako biras izmedju R1 tog godista i kawe smesno je porediti,zavrsna obrada,agregat itd..

A sta ne valja na Kawinom agregatu? Sasvim ozbiljno pitam, ne znam nista, dopada mi se Kawa, mozda jednog dana ... zelja mi je, eto!

Daj, ono kolegijalno, stvarno neka realna iskustva na tu temu.  (Novi ZX10R mi deluje kao najbolja ponuda. (Mada, kako mi "ide", veca je verovatnoca da me strefi grom nego nesto takvo.))

Flavius Valerius Aurelius

#1246
CitatA sta ne valja na Kawinom agregatu? Sasvim ozbiljno pitam, ne znam nista, dopada mi se Kawa, mozda jednog dana ... zelja mi je, eto!

Daj, ono kolegijalno, stvarno neka realna iskustva na tu temu.  (Novi ZX10R mi deluje kao najbolja ponuda. (Mada, kako mi "ide", veca je verovatnoca da me strefi grom nego nesto takvo.))


+1.

Nadam se samo da nije varijanta "drug od mog druga i on mi rek'o..." ili "probao sam ga..." (na 5 min i sve znam o njemu).
Ja sam zadovoljan svojom kavom, zaista nekapiram koje to mane ima? Mozda sam nesto propustio? Kad sam kupovao svoj, probao sam sve Japance i ovaj je ostavio debeo utisak. A sto se tice malo starijih modela, licno mrzim izgled modela 2006 i 2007. Ruzni u p.m. (stvar ukusa?) Jedina razlika izmedju mog i njih (sem vizuelne razlike) je Traction Control i electronic steering damper. To treba da ti bude najmanja briga. U krivini deluje debelo i tesko k'o 2014 R1 ali se brzo covek adaptira na to. Ponosni vlasnici R1 trebaju da probaju ostale japance da bi ukapirali o cemu pricam.
Razlika u snagi kod novog ili starog ZX10 se neprimecuje sve dok se ne izbaci na stazu, pa cak i tada, jedva. Velika stvar. Pf.
Star par godina ili nov, nema veze, iz licnog iskustva ti kazem osmenu nikad kraja na ZX10.
Pozdrav!


MIGE


freepartyman

Citat: Mik poslato 15 Avgust, 2015, 01:35
Citat: freepartyman poslato 14 Avgust, 2015, 03:06
Pa sa jamahe na kawu,ne ide brate. :P Zezam se bolje i ta kawa nego ta yamaha ipak je noviji. Ali ako biras izmedju R1 tog godista i kawe smesno je porediti,zavrsna obrada,agregat itd..

A sta ne valja na Kawinom agregatu? Sasvim ozbiljno pitam, ne znam nista, dopada mi se Kawa, mozda jednog dana ... zelja mi je, eto!

Daj, ono kolegijalno, stvarno neka realna iskustva na tu temu.  (Novi ZX10R mi deluje kao najbolja ponuda. (Mada, kako mi "ide", veca je verovatnoca da me strefi grom nego nesto takvo.))

Brate kada ga kude ljudi koji ga voze sve ti je jasno,jedva cekaju da ga promene. Ja nisam rekao da je kawasaki los. Stavise nova hiljadarka je verovatno jedan od lidera u klasi, ali taj model ko god da ima jedva ceka da ga se resi. Drugar gde god da je krenuo na put sa njim zvao je shlep...Znam znam da je Charuga isao na alpe  ..ali on je jedini koga znam da ima tu generaciju a da je zadovoljan. Darko uzmi sta hoces meni ni iz dzepa ni u dzep.U svakom slucaju kawa ti je najjeftinija. A apropo R1  stavite kawu i nju jedno pored drugog,gledajte detalje,zavrsnu obradu..smesno je porediti.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

Stavio sam , gledao sam , probao sam ... I kawa me vise radi nego R1 . Carugina dok je bila bela , po mom kriterijumu je bio najlepsi motor na forumu...

Te informacije da vlasnici kawe jedva cekaju da ih se rese ne pije vodu, cak sta vise , smesno mi je

freepartyman

Moze da ti bude smessno,to su cinjenice upoznacu te sa ljudima. Brate tebi je H2r vrhunac dizajna, samim tim ti po meni nisi kompetentan da ocenjujes sta je lepo sta nije..  :P :P ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

BOKYBOY

Citat: freepartyman poslato 15 Avgust, 2015, 17:21
Brate tebi je H2r vrhunac dizajna, samim tim ti po meni nisi kompetentan da ocenjujes sta je lepo sta nije..  :P :P ;D

...izvini...a sta fali H2R-u?...niko od nas znaci nema ukusa,samo ti imas...i lepo je samo ono sto ti kazes,jel? [neampojma]...ti koji vozis taj motoric za devojcice... :P ;) ne nego stavi novu R1 i H2R jedno pored drugoga...makar u fotoshopu...dupe i oko... [facepalm]
p.s.Ne daj se Dareee...uz tebe smo!E sad uzmi 10-ku namerno zbor Free-ja... [kawasaki_ninja]

Darko

Hahha , ma pusti ga , sprda se za h2r ... Usput , nije mi on vrhunac dizajna , on je vrhunac snage, brzine , nadmoci nad svima... I dalje mi je lepsi zzr 1400  ;)

Darko

Ps - iako vozim klavir , svakako je taj h2r izmislio dizajn za novu r1 , a o hondi necu ni da pricam... Tek o suzukiju.... Bljak ;)

Andreja

Citat: Darko poslato 15 Avgust, 2015, 17:19
cak sta vise

Ili ÈAK ili ©TAVI©E :)

Freepartyman, lepota je u oèima posmatraèa, da je H2R svima ru¾an, NIKO ga ne bi kupio... Nekome je Duc 916 odvratan, nekome spada meðu najlep¹e motore itd itd... Kupi Dare Kawu, sledi svoje snove i ¾elje, sama vo¾nja i posedovanje motora su iracionalne stvari, za¹to bi i¹ta kupovali razumom; pa èak i da je lo¹a ta desetka (u ¹ta sumnjam), ja bih je kupio da mi je omiljeni motor...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY


freepartyman

#1257
Citat: BOKYBOY poslato 15 Avgust, 2015, 17:44
Citat: freepartyman poslato 15 Avgust, 2015, 17:21
Brate tebi je H2r vrhunac dizajna, samim tim ti po meni nisi kompetentan da ocenjujes sta je lepo sta nije..  :P :P ;D

...izvini...a sta fali H2R-u?...niko od nas znaci nema ukusa,samo ti imas...i lepo je samo ono sto ti kazes,jel? [neampojma]...ti koji vozis taj motoric za devojcice... :P ;) ne nego stavi novu R1 i H2R jedno pored drugoga...makar u fotoshopu...dupe i oko... [facepalm]
p.s.Ne daj se Dareee...uz tebe smo!E sad uzmi 10-ku namerno zbor Free-ja... [kawasaki_ninja]
Ne stavise ima ovde i ljudi sa ukusom. Kriterijumi lepote postoje. Mada neko je nedavno ovde izjavio da je 996 dukac ruzan tako da nista me vise nece iznenaditi.
Meni u inat , bas lepo sto sam mnogo bitan :D:P Jeste bas je za devojcice, jebiga bio bi previse maco da kupim 1000cc.

Citat: Darko poslato 15 Avgust, 2015, 18:03
Hahha , ma pusti ga , sprda se za h2r ... Usput , nije mi on vrhunac dizajna , on je vrhunac snage, brzine , nadmoci nad svima... I dalje mi je lepsi zzr 1400  ;)

Da dobar je za lecenja kompleksa male kite, samo za kurcenje i potezanje. Mislio sam da ti se svidja dizajn,izvinjavam se evo :-* A za zzr1400 se slazem .
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

@ free -  :-*

@ andreja - hahahah , brate , znam da se sta-vise pise kao stavise , al ako mi verujes , na bazenu sam i kucam preko mob , i lagano mi padne kap sa cela i napravi razmak ( suncao sam ledja ) , posle me mrzelo da se vracam kad sam video ... Hahahah ...

Hahahahahahha

@ boki - ma brate , i k5 i k7 ili k8 su mi jako lepi , ali s obzirom da su svi ostali slicni , isti , iste boje , sare , plastike , njihova lepota gubi smisao ;) he he he

Bori¹a

Citat: Darko poslato 15 Avgust, 2015, 17:19
Te informacije da vlasnici kawe jedva cekaju da ih se rese

haha rece darko i prodade kawu i kupi jamahu [rofl]