Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: srbac poslato 25 Jun, 2015, 12:47
Yamaha MT 09 tracker, bio bi miran tri godine !!!

es provozo taj motor?
Agregat je zvrèka ali meni je polo¾aj sedenja "èudan".... noge su nekako jako nazad a sedi¹te usko kod jaja, nabijam se na rezervoar... mada, kontam da je stvar navike.
MT07 je igla, povozniji motor nisam nikad probao.
Na oba sam se "razoèarao" ubrizgavanjem, drugom na malom gasu (kad skreæe¹ jel) je jako ON/OFF, skoèi ili zabode, ali i to bih se verovovatno navikao, ja sam navikao na karbove koji nemaju taj problem...
Sve u svemu zanimljivi motori.   [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: zagadjenje poslato 25 Jun, 2015, 11:05
Sledeci.....







I meni je zanimljiv. Dvoumim se izmeðu FZ1S i VFR800. FZ1S znam kakav je, a na VFR800 nisam nikad seo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle


Mik


VR 46

Twist of wrist!

BOKYBOY

@VR46...ma Kawa je boles'...Busa mi je bolja zbog polozaja i udobnosti (godine jbg) ali videcemo jos ;)
p.s.Nesto nemam emociju prema XX-u...ne znam zasto...daleko od toga da je los motor ali... [neampojma]
p.p.s.Nece to biti jos god-dve sigurno...za sada ne menjam makinu...prezadovoljan sam mojom debelom... [srce]

Bori¹a

Citat: BOKYBOY poslato 26 Jun, 2015, 01:22
p.s.Nesto nemam emociju prema XX-u...ne znam zasto...daleko od toga da je los motor ali... [neampojma]

pravicu se da ovo nisam procitao [rofl]

BOKYBOY

Citat: Bori¹a poslato 26 Jun, 2015, 01:36
Citat: BOKYBOY poslato 26 Jun, 2015, 01:22
p.s.Nesto nemam emociju prema XX-u...ne znam zasto...daleko od toga da je los motor ali... [neampojma]
pravicu se da ovo nisam procitao [rofl]
...al ovu bih rado posedovao... [balavi]
http://s1.postimg.org/p9hph41yn/1375916_10202105168458505_195137385_n.jpg

Darko


VR 46

@ boky: XX mi je delovao kao bus,ali posle prve voznje,ozbiljan motor...:D Nisam vozio zx12r a ni busu tako da kad ih probam uporedicu ih :)
Uu znam ovog XX-a bolestan jeee..

@ darko: Ma samo da su boje felni ludacke i da udaraju kontrast i vrh :D
Twist of wrist!

UFF


VR 46

Twist of wrist!

Darko

Moj sledeci je kantasaki zx10 iz 2006 god.. To sam vec negde rekao , i za sada je tako... Tesko da ce bilo koji drugi model da skine ovog sa moje lestvice ... Za sada...

http://s6.postimg.org/ze5afr3dd/image.jpg

mali_zmaj

jin-jang

joka


mkt


freepartyman

Citat: Darko poslato 26 Jun, 2015, 08:46
Moj sledeci je kantasaki zx10 iz 2006 god.. To sam vec negde rekao , i za sada je tako... Tesko da ce bilo koji drugi model da skine ovog sa moje lestvice ... Za sada...

http://s6.postimg.org/ze5afr3dd/image.jpg
Ovaj model se nije bas pokazao,bolje da gledas model pre. ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko


BOKYBOY

Citat: freepartyman poslato 26 Jun, 2015, 22:08
Citat: Darko poslato 26 Jun, 2015, 08:46
Ovaj model se nije bas pokazao,bolje da gledas model pre. ;)





...licno iskustvo ili iz price...?...koji problem je imao...? [neampojma]

freepartyman

 Koga god znam da je imao taj motor,non stop je visio kod majstora. Pricao sam sa drugarom bas ne davno posto on vozi kawu ali model pre ,inace odlican mehanicar sa  trka. Kaze mi  najgori kawasaki od 1000cc ubedljivo.Ima raznih problema sa samim agregatom.  Model pre je dobar bas brutalan motor,i ovi posle su dobri pogotovo novi. Evo na koji model mislim da je dobar,ovaj pored aguste.





I became a beast to rid myself the pain of being a man