Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

POsle ovog Stroma ponovo Strom dl650 sa ABS-om. ZA mene nema boljeg...
Cave ab homine unius libri

gojko

Posle CBR1100XX jedini motor koji je ostavio utisak je ZZR1400 i ako Honda ne izbaci naslednika XX, onda æu uzeti Kawu (po prvi put u ¾ivotu)

rboban

Ja izmenjah SUZUKI, KAWASAKI, HONDU, YAMAHU, KTM, HUSQVARNU...
A mislim da bi legao jedan DUCATI ili TRIUMPH!!!!!
Volim EGZoTIKU!!!!
Ride It Like You Stole It

gojko

videh te danas sa SweetF u dubokom - nesto majstori¹e¹

svetac

fuuuuuuuuuuuuu.eto mene je sramota pored ovakvih ratnika brzine da reknem sta bih voleo uzeti?

castor

A ¹to te je sramota? Ne lupaj. Razlièiti ljudi imaju razlièite ¾elje i svako od nas ima pravo da svoje ¾elje i iska¾e. Naravno i te ¾elje bi trebale biti u nekim op¹te prihvaæenim normama - dakle ne nasilje, lopovluk i tako to. Sve ostalo je ok..
It's the ride that matters, not the bike…

svetac

suzuki burgman 400 mogao bi i veci ali u domenu potrosnje,grada,reg i tako to mislim da bi bio ok! kao cevek u godinama(40),cirkulacija,kicma,mislim da bi mi legao! vozio sam prosli reli transalpa xl600v pokazao se dobar ali "penjanje" na njega me je drugi dan vec zamaralo! igrom slucaja sam dosao do honde nes 125ccm,malo provozao i guza se odusevila,ne bije po nogama,lako se popenjes na njega,no malo slab za van grada. pokusavam za ovaj reli resiti BUGIJA pa kako bidne!! :-)

pit

Citat: svetac poslato 18 Februar, 2011, 17:34
fuuuuuuuuuuuuu.eto mene je sramota pored ovakvih ratnika brzine da reknem sta bih voleo uzeti?

         Trotinet da uzmes to je za tebe i da ga vozis samo na poligonima bezbedne voznje da ne bi slucajno napravio neki prekrsaj ...ratnice za bezbednu voznju.

WOLVERINE

Citat: pit poslato 18 Februar, 2011, 21:42

          Trotinet da uzmes to je za tebe i da ga vozis samo na poligonima bezbedne voznje da ne bi slucajno napravio neki prekrsaj ...ratnice za bezbednu voznju.

  Na ovo si mislio?           http://www.svezakucu.rs/www/pics/items/portal/big/9361.jpg

Branko


svetac

Citat: pit poslato 18 Februar, 2011, 21:42
Citat: svetac poslato 18 Februar, 2011, 17:34
fuuuuuuuuuuuuu.eto mene je sramota pored ovakvih ratnika brzine da reknem sta bih voleo uzeti?

          Trotinet da uzmes to je za tebe i da ga vozis samo na poligonima bezbedne voznje da ne bi slucajno napravio neki prekrsaj ...ratnice za bezbednu voznju.

ne taj nego onajsto se sedi na tri tocka taj je bezbedniji mogu obe noge da se spuste! nisam ja ratnik za sporu nego za razmnu,ali svako zna svoje!

rboban

Citat: gojko poslato 18 Februar, 2011, 16:33
videh te danas sa SweetF u dubokom - nesto majstori¹e¹

Spajao acccu od kola da pripomogne akumulatoru od 8Ah starom tri godine.... :)
Nesto mu nije prijala zaboravljena parking pozicija na ovoj HLADNOCI!! [rofl]
A na GURKU nije hteo ni u trecoj sa NASKAKANJEM na sediste da okrene tocak.. [yahoo]
Ride It Like You Stole It

ts.marko

Ja bih, bre kupio ovo. Jeste star model, a i ja sam.
I to kupujem verovatno ovih dana.

Atirudra

-------------- -_- ---------------

MILJAN

Bolje BMW nego ¹ugavi italijan. Kod italijana, uvek rikne prvo elektrika, pa ide i ostalo, nakon nekog perioda.  Kod BMW-a neæe nikako da ti rikne elektrika ali hoæe,  po nekad, kardan i menjaè. Pa ko voli nek izvoli...
Kod Japanca ne crkava ni jedno ni drugo..... MIslim da su najbolji odnos novca i onoga ¹to dobije¹...
Mada BMW oznaka je cool i jet set po malo  [klanjam_se]  ... Mo¾da jednog dana, ako dobijem na LOTO kupim novi RT ili LT.  [kralj] Pa da budem Cool... 8)
Cave ab homine unius libri

UFF

Ja bmw bas volim ali bi uvek pre uzao multistradu
Kad vec dajem te pare da dobijem nesto tehnoloski novije i snaznije.. a i lepsi je vala

abarth

Citat: MILJAN poslato 20 Februar, 2011, 15:52
Bolje BMW nego ¹ugavi italijan. Kod italijana, uvek rikne prvo elektrika, pa ide i ostalo, nakon nekog perioda.  Kod BMW-a neæe nikako da ti rikne elektrika ali hoæe,  po nekad, kardan i menjaè. Pa ko voli nek izvoli...
Kod Japanca ne crkava ni jedno ni drugo..... MIslim da su najbolji odnos novca i onoga ¹to dobije¹...

©to volim kad je neko ovako pametan i istovremeno ogranièen.  [pomazi_me]

dimac

Maksi enduro klasa  :)

Triumph Tiger, Ducati Multistrada, BMW 1200GSA, Yamaha 1200 Super Tenere, KTM 990 ADV... Moze bilo sta od toga  :)

MILJAN

Citat: abarth poslato 20 Februar, 2011, 19:24
Citat: MILJAN poslato 20 Februar, 2011, 15:52
Bolje BMW nego ¹ugavi italijan. Kod italijana, uvek rikne prvo elektrika, pa ide i ostalo, nakon nekog perioda.  Kod BMW-a neæe nikako da ti rikne elektrika ali hoæe,  po nekad, kardan i menjaè. Pa ko voli nek izvoli...
Kod Japanca ne crkava ni jedno ni drugo..... MIslim da su najbolji odnos novca i onoga ¹to dobije¹...

©to volim kad je neko ovako pametan i istovremeno ogranièen.  [pomazi_me]
Genije..... ako nisi shvatio.... Pisao sam sa dozom sarkazma, ironije i ¹ale-.....  Izbegavaj da mi daje¹ takve kvalifikacije. Prva i zadnja opomena.
Cave ab homine unius libri

Cale

Citat: svetac poslato 18 Februar, 2011, 21:41
suzuki burgman 400 mogao bi i veci ali u domenu potrosnje,grada,reg i tako to mislim da bi bio ok! kao cevek u godinama(40),cirkulacija,kicma,mislim da bi mi legao! vozio sam prosli reli transalpa xl600v pokazao se dobar ali "penjanje" na njega me je drugi dan vec zamaralo! igrom slucaja sam dosao do honde nes 125ccm,malo provozao i guza se odusevila,ne bije po nogama,lako se popenjes na njega,no malo slab za van grada. pokusavam za ovaj reli resiti BUGIJA pa kako bidne!! :-)
Kakva cirkulacija,kakva kicma,nemoj da zajebavas     [prebicute] :D pa i ja imam 40 godina a vozim xx-a i vozicu ga bar jos 5 god.U Nemackoj su panduri skoro navatali tipa na Hayabusi.Vozio brzo i zaustavi ga presretac.Kad je tip skinuo kacigu panduri se smrzli-ukazalo im se lice sedog coveka od preko 70 godina ! [klanjam_se]