Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

jocale

Citat: freepartyman poslato 01 Jun, 2014, 18:09
Citat: jocale poslato 31 Maj, 2014, 23:46
Citat: freepartyman poslato 31 Maj, 2014, 21:53
Citat: jocale poslato 30 Maj, 2014, 18:14
Juce gledao i uporedjivao zx10r najnoviji i bmw s1000rr... iz prve ruke sam dobio info da je bolji zx10r(generalno) negde bolji bmw negde kawa ali da lik koji je kupio zx10r za stazu kaze da se uopste nije pokajao u odabiru... tako da ga planiram za 2 godine kada napunim 24 :) a prekjuce kupio zx6r 2010 :)  [cheers]
Za dve godine kupi ponovo hondu koji si prodao. A i razmisljati izmedju kawe i bmw-a nema neke logike jer nije bas mala razlika u ceni ;) A i jaci je Bmw :P

koja je to logika da kupim motor koji sam prodao??? menjam i hocu nesto drugo da probam, a za to da je bmw jaci i nisam mng siguran... na nekim testovima je jaca kawa... sem HP4 naravno... opet to nije moje iskustvo...
Mislim na model motora a ne na tvoj bukvalno, bolji je motor od kawe ta honda, u svakom slucaju mnogo lepsi.. ;) A i nije bolji motor ako je jaci, a i to jaci, moze retko ko da potera kako treba pa da oseti razliku. A testovi su ti nisu relevantni uvek, tu je ono ko vise plati presudno..E sad ako ti se vise svidja kawa estetski uzimaj.  Ja kao sledeci motor  gledam ili gsxr k9 ili R1 tog godista, ako bude vise para bmw s1000rr ili novu R1..Ovako neki... BMW S1000RR ,...... (Red Rule ;-)                    Yamaha R1 Panning

ma honda je svoje odradila :) sluzila odlicno ali mislim da moze bolje :) jedino za krivine je bila odlicna... za razliku od ostalih hiljadarki dosta laksa i zgodnija... ali sto se snage tice nije bila jaca od ostalih tog godista... nekako bmw je precenjen po meni... ali kawa je bolesna u svakom slucaju... mozda ce niti ona sledeca :) a i opet sam se navuko na kawasaki :D honda kvalitet, pouzdanost ali kawa nekako brutalna... mozda se nesto i promeni do tad ;) u svakom slucaju ni jedan od tih nije los :D
Samo polako i pun gas

freepartyman

Citat: jocale poslato 01 Jun, 2014, 22:13
Citat: freepartyman poslato 01 Jun, 2014, 18:09
Citat: jocale poslato 31 Maj, 2014, 23:46
Citat: freepartyman poslato 31 Maj, 2014, 21:53
Citat: jocale poslato 30 Maj, 2014, 18:14
Juce gledao i uporedjivao zx10r najnoviji i bmw s1000rr... iz prve ruke sam dobio info da je bolji zx10r(generalno) negde bolji bmw negde kawa ali da lik koji je kupio zx10r za stazu kaze da se uopste nije pokajao u odabiru... tako da ga planiram za 2 godine kada napunim 24 :) a prekjuce kupio zx6r 2010 :)  [cheers]
Za dve godine kupi ponovo hondu koji si prodao. A i razmisljati izmedju kawe i bmw-a nema neke logike jer nije bas mala razlika u ceni ;) A i jaci je Bmw :P

koja je to logika da kupim motor koji sam prodao??? menjam i hocu nesto drugo da probam, a za to da je bmw jaci i nisam mng siguran... na nekim testovima je jaca kawa... sem HP4 naravno... opet to nije moje iskustvo...
Mislim na model motora a ne na tvoj bukvalno, bolji je motor od kawe ta honda, u svakom slucaju mnogo lepsi.. ;) A i nije bolji motor ako je jaci, a i to jaci, moze retko ko da potera kako treba pa da oseti razliku. A testovi su ti nisu relevantni uvek, tu je ono ko vise plati presudno..E sad ako ti se vise svidja kawa estetski uzimaj.  Ja kao sledeci motor  gledam ili gsxr k9 ili R1 tog godista, ako bude vise para bmw s1000rr ili novu R1..Ovako neki... BMW S1000RR ,...... (Red Rule ;-)                    Yamaha R1 Panning

ma honda je svoje odradila :) sluzila odlicno ali mislim da moze bolje :) jedino za krivine je bila odlicna... za razliku od ostalih hiljadarki dosta laksa i zgodnija... ali sto se snage tice nije bila jaca od ostalih tog godista... nekako bmw je precenjen po meni... ali kawa je bolesna u svakom slucaju... mozda ce niti ona sledeca :) a i opet sam se navuko na kawasaki :D honda kvalitet, pouzdanost ali kawa nekako brutalna... mozda se nesto i promeni do tad ;) u svakom slucaju ni jedan od tih nije los :D
To stoji kawa je uvek bila poznata po toj svojoj brutalnosti. Meni drugar vozi bmw s1000r, i kaze da je u fabrickoj verziji brutalniji od konkurencije, doduse nije probao novi kawasaki. Jedino u sta sam se razocarao kod bmwa je zavrsna obrada koja nije losa naprotiv ali je losija nego kod honde cbr1000 rr ili R1..
I became a beast to rid myself the pain of being a man


jocale

Citat: freepartyman poslato 01 Jun, 2014, 22:52
Citat: jocale poslato 01 Jun, 2014, 22:13
Citat: freepartyman poslato 01 Jun, 2014, 18:09
Citat: jocale poslato 31 Maj, 2014, 23:46
Citat: freepartyman poslato 31 Maj, 2014, 21:53
Citat: jocale poslato 30 Maj, 2014, 18:14
Juce gledao i uporedjivao zx10r najnoviji i bmw s1000rr... iz prve ruke sam dobio info da je bolji zx10r(generalno) negde bolji bmw negde kawa ali da lik koji je kupio zx10r za stazu kaze da se uopste nije pokajao u odabiru... tako da ga planiram za 2 godine kada napunim 24 :) a prekjuce kupio zx6r 2010 :)  [cheers]
Za dve godine kupi ponovo hondu koji si prodao. A i razmisljati izmedju kawe i bmw-a nema neke logike jer nije bas mala razlika u ceni ;) A i jaci je Bmw :P

koja je to logika da kupim motor koji sam prodao??? menjam i hocu nesto drugo da probam, a za to da je bmw jaci i nisam mng siguran... na nekim testovima je jaca kawa... sem HP4 naravno... opet to nije moje iskustvo...
Mislim na model motora a ne na tvoj bukvalno, bolji je motor od kawe ta honda, u svakom slucaju mnogo lepsi.. ;) A i nije bolji motor ako je jaci, a i to jaci, moze retko ko da potera kako treba pa da oseti razliku. A testovi su ti nisu relevantni uvek, tu je ono ko vise plati presudno..E sad ako ti se vise svidja kawa estetski uzimaj.  Ja kao sledeci motor  gledam ili gsxr k9 ili R1 tog godista, ako bude vise para bmw s1000rr ili novu R1..Ovako neki... BMW S1000RR ,...... (Red Rule ;-)                    Yamaha R1 Panning

ma honda je svoje odradila :) sluzila odlicno ali mislim da moze bolje :) jedino za krivine je bila odlicna... za razliku od ostalih hiljadarki dosta laksa i zgodnija... ali sto se snage tice nije bila jaca od ostalih tog godista... nekako bmw je precenjen po meni... ali kawa je bolesna u svakom slucaju... mozda ce niti ona sledeca :) a i opet sam se navuko na kawasaki :D honda kvalitet, pouzdanost ali kawa nekako brutalna... mozda se nesto i promeni do tad ;) u svakom slucaju ni jedan od tih nije los :D
To stoji kawa je uvek bila poznata po toj svojoj brutalnosti. Meni drugar vozi bmw s1000r, i kaze da je u fabrickoj verziji brutalniji od konkurencije, doduse nije probao novi kawasaki. Jedino u sta sam se razocarao kod bmwa je zavrsna obrada koja nije losa naprotiv ali je losija nego kod honde cbr1000 rr ili R1..

Uvek sam voleo da budem drugaciji... svi se zadovoljavaju suzanom ili hodnom... kawa je bolesna... a bmw je predstavljen kao najbolji u klasi a cuo sam da su mnogi imao problema sa bmw-om... videcemo.. ima vremena do tad... mozda izadje nesto jos bolje :))
Samo polako i pun gas

jocale

Samo polako i pun gas

Biker-Boy

ee da, jos jedan motorcic koji bi dodao na spisak pozeljnih :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Laki-zr


Jefta

Od kako sam u Sloveniji seo na Teneru i malo je bolje pogledao, zaboravio sam na FJR i sve se nesto mislim da ce tenera da bude sledeci motor.

Bori¹a

i ja od kad sam video apriliju caponord 1000 registrovanu na 35kw stalo mi je srce i jedva cekam osmi da polozim i da mastim moje... :D
vozio sam vstroma 1000 i svidja mi se ;D ;D [djavo]

BOKYBOY


Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 01 Avgust, 2014, 12:51
...definitivno ovo... [balavi]





a ¹to ne zx14?
Verujem da su po ceni egal... a 14ka je mislim bolja... (ili jo¹ bolje GTR1400)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY


Hohštapler

...pa dobro, zato ¹to ima starijih komada, al u godi¹tu, trebalo bi da je maltene isto zar ne?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 01 Avgust, 2014, 13:31
...pa dobro, zato ¹to ima starijih komada, al u godi¹tu, trebalo bi da je maltene isto zar ne?

...to da,po godistu...al Busu hocu staru,1999-2007,em mi lepsa mnogo em ima preko za 4 soma ekstra dobrih komada  [thumb_up] ...i jeste bolja Kawa  ;D ...al jbg,nema se para,to ce mi biti poslednji motor,kad odem u penziju nov i cao... [zvizdi]
p.s.Ne volem GTR... [thumb_down]





VS




Simon69

Ja bi sad dao moju Apriliu za Hayabusu, u potrazi sam pa ako neko zna da ima stara dobra tu sam.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Vuk88

Planiram da sledece ili one tamo sezone uzmem bmw s1000rr...a voleo bih da imam hp4:-)

Balsa Wrx

ja planiram za koju godinu boze zdravlja poslje asistenture na brod  BMW S1000R  full paket..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

Citat: BOKYBOY poslato 01 Avgust, 2014, 12:51
...definitivno ovo... [balavi]





izdajico : ) ja ne bi vozio kavasaki iz principa i doslednosti. a za penziju planiram ako naðem gsxr 750 al prvi iz 85'. : )

http://claymotorcycles.com/wp-content/uploads/2013/11/gsexy.jpg

BOKYBOY

@Kosta...mojne se lozis,ne ide ova ribica uz motor...a i da ide,sad je vec babetina ;D

p.s.Kakav bre princip i doslednost...prema kome ili cemu? [neampojma] Motor je brate motor,izmenjao sam skoro sve marke,pre Kawe sam vozio Yamahu i bio isto prezadovoljan... just ride [cheers]