Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Za putovanje i biti_br¾i_od_svega_u_gradu je dovoljno 40-50ks, sve ostalo je to ¹to smo razma¾eni ili volimo da jurcamo :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Sla¾emo se ti i ja, samo ka¾em :) Ja bih uz ovo jare jo¹ par zveri udomio... Ma ¹ta par, hangar mi treba.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY


Andreja

Ma jok, ovo je previ¹e, treba imati meru.

Evo npr, ova gornja platforma nije neophodna :D :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mi¹ko_kolo


VR 46

Twist of wrist!

Biker-Boy

zavidim kolegi Revolutionu na masinama koje poseduje [balavi]  prvenac GoldWing 1000,  i jos vise na Katani, jel to 750 ili 1100?
Moj stariji buraz je nekad davno imao Katanu 1100 '85 godiste, to bio je prvi Japanski stroj koji sam provozao u zivotu, a ja tada bio klinac 16 godina u to vremem sam imao MZ150ES, pa kad sam uzjasio Katanu mozete zamisliti moju reakciju, ukenjao sam se kako ono ide i koci  :o  , imala je neke bezveze budzene oklope ruzno do jaja, to smo skinuli posle par dana,  imali su jedno 20kg sigurno, neki mozgonja ih prvio od lima i zagitovao, a zanimljivo je kako je motor otisao tj kako samo ga prodali, dosla dva lika, kupac neiskusan, kaze vozio je samo APN do sada, a sa njim iskusan drugar motorista, i probali oni svideo im se oterali, i NIKAD vise se nismo culi za prepis, nadam se da se lik nije zalepio negde s Katanom :(

I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić

ja bi posle ove bicikle, dimam jednu skromnu hajabusu. za sad je sanjam al u sledeæem ¾ivotu je Moja!

Radanovic

Kad sam poèinjao pratiti motore , okretati se za njima na ulici , kupovati èasopise .... toliko sam se palio na ovaj motor .




Ako ikad budem imao para za ''rezervni'' motor , to bi bio ovaj  :D

Lazic

Citat: Radanovic poslato 30 Maj, 2014, 10:20
Kad sam poèinjao pratiti motore , okretati se za njima na ulici , kupovati èasopise .... toliko sam se palio na ovaj motor .




Ako ikad budem imao para za ''rezervni'' motor , to bi bio ovaj  :D
Provozao jedan pre dva meseca, nije mi bilo dobro, breee... Dodajem se na taj spisak... Inaèe ga tada prvi put video u ¾ivotu...:o ;D

SSZGO

Citat: Andreja poslato 15 Maj, 2014, 22:20
Za putovanje i biti_br¾i_od_svega_u_gradu je dovoljno 40-50ks, sve ostalo je to ¹to smo razma¾eni ili volimo da jurcamo :)


zavisi u kom gradu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zVuk

Citat: SSZGO poslato 30 Maj, 2014, 17:43
Citat: Andreja poslato 15 Maj, 2014, 22:20
Za putovanje i biti_br¾i_od_svega_u_gradu je dovoljno 40-50ks, sve ostalo je to ¹to smo razma¾eni ili volimo da jurcamo :)


zavisi u kom gradu

u beogradu je dovoljno i 10....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

jocale

Juce gledao i uporedjivao zx10r najnoviji i bmw s1000rr... iz prve ruke sam dobio info da je bolji zx10r(generalno) negde bolji bmw negde kawa ali da lik koji je kupio zx10r za stazu kaze da se uopste nije pokajao u odabiru... tako da ga planiram za 2 godine kada napunim 24 :) a prekjuce kupio zx6r 2010 :)  [cheers]
Samo polako i pun gas

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Biker-Boy poslato 16 Maj, 2014, 00:32
zavidim kolegi Revolutionu na masinama koje poseduje [balavi]  prvenac GoldWing 1000,  i jos vise na Katani, jel to 750 ili 1100?
Moj stariji buraz je nekad davno imao Katanu 1100 '85 godiste, to bio je prvi Japanski stroj koji sam provozao u zivotu, a ja tada bio klinac 16 godina u to vremem sam imao MZ150ES, pa kad sam uzjasio Katanu mozete zamisliti moju reakciju, ukenjao sam se kako ono ide i koci  :o  , imala je neke bezveze budzene oklope ruzno do jaja, to smo skinuli posle par dana,  imali su jedno 20kg sigurno, neki mozgonja ih prvio od lima i zagitovao, a zanimljivo je kako je motor otisao tj kako samo ga prodali, dosla dva lika, kupac neiskusan, kaze vozio je samo APN do sada, a sa njim iskusan drugar motorista, i probali oni svideo im se oterali, i NIKAD vise se nismo culi za prepis, nadam se da se lik nije zalepio negde s Katanom :(



i naravno nemate pojma u kom mestu je zavrsio...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

Citat: jocale poslato 30 Maj, 2014, 18:14
Juce gledao i uporedjivao zx10r najnoviji i bmw s1000rr... iz prve ruke sam dobio info da je bolji zx10r(generalno) negde bolji bmw negde kawa ali da lik koji je kupio zx10r za stazu kaze da se uopste nije pokajao u odabiru... tako da ga planiram za 2 godine kada napunim 24 :) a prekjuce kupio zx6r 2010 :)  [cheers]
Za dve godine kupi ponovo hondu koji si prodao. A i razmisljati izmedju kawe i bmw-a nema neke logike jer nije bas mala razlika u ceni ;) A i jaci je Bmw :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

jocale

Citat: freepartyman poslato 31 Maj, 2014, 21:53
Citat: jocale poslato 30 Maj, 2014, 18:14
Juce gledao i uporedjivao zx10r najnoviji i bmw s1000rr... iz prve ruke sam dobio info da je bolji zx10r(generalno) negde bolji bmw negde kawa ali da lik koji je kupio zx10r za stazu kaze da se uopste nije pokajao u odabiru... tako da ga planiram za 2 godine kada napunim 24 :) a prekjuce kupio zx6r 2010 :)  [cheers]
Za dve godine kupi ponovo hondu koji si prodao. A i razmisljati izmedju kawe i bmw-a nema neke logike jer nije bas mala razlika u ceni ;) A i jaci je Bmw :P

koja je to logika da kupim motor koji sam prodao??? menjam i hocu nesto drugo da probam, a za to da je bmw jaci i nisam mng siguran... na nekim testovima je jaca kawa... sem HP4 naravno... opet to nije moje iskustvo...
Samo polako i pun gas

freepartyman

#997
Citat: jocale poslato 31 Maj, 2014, 23:46
Citat: freepartyman poslato 31 Maj, 2014, 21:53
Citat: jocale poslato 30 Maj, 2014, 18:14
Juce gledao i uporedjivao zx10r najnoviji i bmw s1000rr... iz prve ruke sam dobio info da je bolji zx10r(generalno) negde bolji bmw negde kawa ali da lik koji je kupio zx10r za stazu kaze da se uopste nije pokajao u odabiru... tako da ga planiram za 2 godine kada napunim 24 :) a prekjuce kupio zx6r 2010 :)  [cheers]
Za dve godine kupi ponovo hondu koji si prodao. A i razmisljati izmedju kawe i bmw-a nema neke logike jer nije bas mala razlika u ceni ;) A i jaci je Bmw :P

koja je to logika da kupim motor koji sam prodao??? menjam i hocu nesto drugo da probam, a za to da je bmw jaci i nisam mng siguran... na nekim testovima je jaca kawa... sem HP4 naravno... opet to nije moje iskustvo...
Mislim na model motora a ne na tvoj bukvalno, bolji je motor od kawe ta honda, u svakom slucaju mnogo lepsi.. ;) A i nije bolji motor ako je jaci, a i to jaci, moze retko ko da potera kako treba pa da oseti razliku. A testovi su ti nisu relevantni uvek, tu je ono ko vise plati presudno..E sad ako ti se vise svidja kawa estetski uzimaj.  Ja kao sledeci motor  gledam ili gsxr k9 ili R1 tog godista, ako bude vise para bmw s1000rr ili novu R1..Ovako neki... BMW S1000RR ,...... (Red Rule ;-)                    Yamaha R1 Panning
I became a beast to rid myself the pain of being a man

jevta

Veæ neko vreme ja bi ¾eleo da promenim motor.po¹to je na¹e tr¾i¹te mrtvo u pro¹om naletu te ¾elje sam motor ofarbao i to je dalo neke rezultate da ga ne menjam neko vreme.Sad je opet do¹lo do toga da bi se moglo menjati .Razmi¹ljanja su bila Honda 1100xx,cbf1000 ili yamaha fazer1000 u s verziji.Juèe sam malo ozbiljnije pogledao i ne¹to èetvrto i ¹to ka¾u drugari koji su bili sa mnom upecao sam se. I to ba¹ na ovu.Mada videæemo

BOKYBOY