Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Trenutno planiram Hondu CB400, voleo bih CBR600F ili 1000F da imam dovoljno para, a na poklon ... hmmm... nikad nisam isao tako daleko  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


BANE BROTHERHOOD

ako bi mogao da biram ..... KTM  ADVENTURE  SAMO MI JOS TO FALI!!!!a i ne znam sta cu vise od motora i ovako ne mogu da postignem da ih vozim sve ali problem je sto  se tice motora kada bih imao mnogoooo para ....ljudi moji pa to je ko dete u poslasticarnici  cccc..ccc.cc.c [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

prpa_zr

Citat: pit poslato 18 Januar, 2011, 19:26

          Ja sam kupio sta sam planirao TDM- a 900 .... a na polklon bi voleo da dobijem novog V-MAX-a.
         

ja jedva èekam da sezona poène pa da isplaniram upoznavanje na g-dinom Pitom.. :)

jer..

Ja sam kupio sta sam planirao TDM- a 900 a voleo bih da mi deda mraz donese onakav VFR 800 kao ¹to je E.T. zamalo pao u isku¹enje da proda .. prelep motor
  [klanjam_se]

Toma RR

Planiram da kupim neku R6 icu 2000-2005 ili suzuki gsxr 600-750 tog godista a voleo bih da imam novu R6icu iz salona  [balavi]

RRa¹ko

Citat: tomabajker poslato 25 Oktobar, 2010, 00:27
sledece sezone ako bog da zdravlja i malo para uzimam hondu repsol 2009
isto zelim i tebi i sebi   ;D ;D mada i ovaj drugi 1000rr ne bi bio los  [cheers] [cheers]

Laki-zr

Planiram f3 samo da mi matorci dozvole,tj. daju oni meni da kupim motor ali kaze cale"kupi to motor ali kupi i stan/kucu de ces da zivis"

Malisha

Planirao a i uzeo pre neki dan Yamahu Diversion 900........
Poklon.....nisam u ljubavi sa deda mrazom al bi ipak mogao da se zaj..be pa da potera nekog Varadera :)

CADILLAC

...Ljuta rana...BMW R1200 RT ,a moze i Honda Gold Wing 1800 A... [dancing] [thumb_up] ;) :'( [rofl] :'( [rofl] :'( [rofl]
BMW BoxerClub Pancevo 666

ljuba_vfr

Kad jednom probas VFR onda samo VFR!
kad bi mi neko poklanjao onda VFR 1200 i to bijeli. :D

ACO610

Nesumljivo  HONDU,  po  moguænosti  CBR 1100 XX  godi¹te  2002.  pa  gore.

castor

Kupio sam ¹ta sam ¾elio - Zeca. Slijedeæe ¹to æu da kupim je Honda CB 1000R, a zekonja ostaje u svakom sluèaju. Trenutni dizajn i izgled motora su mi fenomenalni, tako da je to to.

Crni model



ili

Crveni Extreme model





Da mi neko poklanja:

Honda CBR 1000RR HRC 2007. Taj izgled mi se dopada.




Svi ostali modeli su tamo negdje drugdje, daleko iza i ne bi imao ni¹ta protiv bilo koga od njih. Svaki motor je dobar, samo da ga nije neko po¹teno razjebao.
It's the ride that matters, not the bike…

RRa¹ko

Citat: Mad Max poslato 22 Oktobar, 2010, 21:08
cbr 1000rr novu ili s 1000 rr, lomim se na njih dva. cbr sam vozio i extra je, ostaje da se bmw proba. poklon, e to je bas skupo, nesto sa moto gp-a :P, bilo koji ne bih se zalio ni na kawu, a sigurno ne bih ga menjao [yahoo]

pravo govoris  [thumb_up]


Sinisa-Sabac

u planu mi je Suzuki K4 600-750 bez oklopa da bi ga preradio u streetfightera,vec sam poceo da trazim preko oglasa
Live to ride,ride to live...

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Milos

Sledeci verovatno FZ1 Fazer, a voleo bih Multistradu 1200 ili KTM SMT990.

rista467

Svega ima u basti Bozijoj..tj , svako ima neku ideju i zelju..moja je za sa sada skromna- bev 500, a najveca je Suzuki gixxer 600-1000 i od 2008 pa na gore !   :) 

Ivan1979

 Nisam ga vozio, nisam ni seo na njega,  ali  GSXF 750 je bez sumnje moj sledeci konj   [balavi]

gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!