Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Adventure je za avanturiste
a penzosi to nisu :D

samo vole da voze adventure da bi se osecali mladje  ;)

stari roker

BMW se ne prodaje. A zelim da imam z900 ili z1000 iz 70-tih. ima jos motora koji bi mogli zadovoljiti moj ukus,ali stari z mi jednostavno oduzima dah!
Not for race,but run forever!

doktor

Bikers work is never done!

misa-pei

Za moj ukus, savr¹enstvo. Radi se na tome. Èeka me jedna, nema ove kofere i serijski auspuh, ali je lepaaaa...



Èudno je, ne zaigra mi srce kad vidim nijedan drugi motor kao kad vidim NJU.
Država je najveći neprijatelj naroda

Cubric

99% ce to biti neki supermoto. Zivim u planinskom predelu, pa su krivine uglavnom ostre i spore, a volim malo da sidjem i sa asfalta. Vozio sam proslog leta malo duze Yamahu XTX660 i definitivno zakljucio da je supermoto pravo resenje za mene. S tim da bih radije nesto malo sposobnije, KTM LC4 640, DRZ 400 SM, ili neku preradu na bazi TT600. Ali o tom potom, kad dodje vreme za kupovinu! Sva je prilika da cu i sledecu sezonu provesti na Hondi!
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

WOLVERINE

 TDM 900

  NESTO OVAKO NA PRIMER
  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)





Stevan


abarth


TT600

Ako ikad bude viska para ovo bi voleo da posedujem, a i malo da ceram po livadi  ;)

ts.marko


Nadalina

Planiram da kupim TA, a i volela bih da imam TA! ;D ;D ;D
Znam, bas nisam komplikovana..... ;)
Dzukela u podznaku

Andreja

Nado, sta bi sa onim kineskim SM?

Kupio sam Jawu 638/350ts prosle nedelje.
U planu (za koju godinu), neki SM ili enduro, mada u poslednje vreme razmisljam i o ZZR600.

Sanjam KTM 690SM, par Ducatija i BMWova, ne moze sve da stane u jedan post :D

A posto sam i automobilista (pre svega), moracu doobro da se potrudim da bih ispunio bar polovinu zelja :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Nadalina

Ma, to mi je bila opcija... za prelazni period do TA.... nije ni to iskljuceno i dalje, ali.... nekako.... Nemam 'vreeemena'.... ;D
Dzukela u podznaku

TroxX

U planu cbr 600 f sport,a ne do sanjana zelja jedna Agusta Brutale

Zika

U ozbiljnom planu je GS 500 ili CB 500  :D ,najverovatnije sledece sezone.
A voleo bih GSXR K9  :P, ali za par godina, jer kada bih ga sad dobio ,najverovatnije bih izasao u crnoj hronici...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


DebeliZmaj

kao sto rekoh ovaj xj600 je prvi motor, sad dal cu u medjuvremenu da uzmem josh neki ...
videcemo ... ali definitivno vfr mi se mnogo svidja, sedeo sam na nju i cini mi se i tu da mi odgovara
kupim sredim pa nek stoji ... ako necu odmah da ga vozim nemoram da ga registrujem, leba nejede
kapiram i neko povecanje plate ce bude pa ono opushteno .. :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

pit


          Ja sam kupio sta sam planirao TDM- a 900 .... a na polklon bi voleo da dobijem novog V-MAX-a.
           E sad posto od polklona nema nista kad se stvore uslovi kupicu nekog nadrkanog copera sto vece kubikaze ...naravno japanske krvi.