Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


blackcat

when I needed an incredible response I forgot the question

UFF


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DaChaS

Citat: Bori¹a poslato 15 Februar, 2013, 00:11
Ma ne smem da dovedem kuci, jer moji znaju da devojku nemam a svaki put da dovodim drugu i da zakljucavam sobu zbog skole i objasnjavanja... mada... zivot je skola ;D

Auuu bre borisa pa znaju oni sta bi ti da radis samio ako te smaraju kazi da budu srecni sto ne dovodis "drugare" i zakljucavas se  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Jefta

Citat: DaChaS poslato 15 Februar, 2013, 07:44
Citat: Bori¹a poslato 15 Februar, 2013, 00:11
Ma ne smem da dovedem kuci, jer moji znaju da devojku nemam a svaki put da dovodim drugu i da zakljucavam sobu zbog skole i objasnjavanja... mada... zivot je skola ;D

Auuu bre borisa pa znaju oni sta bi ti da radis samio ako te smaraju kazi da budu srecni sto ne dovodis "drugare" i zakljucavas se  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Схватићеш већ Бориша родитељско понашање када будеш био родитељ. Будеш ли доводио стално другу девојку и закључавао се, учинићеш оца најпоноснијим на свету, још ће да те потапше по рамену када изађеш из собе, а мајка ће вероватно да ти плаче од среће јер јој син тако брзо одраста.
Слободно ти то доводи кући, неће ти родитељи правити проблем.

Е сада да си риба и да радиш то вероватно би тебе после закључали у собу :) хахахахаха

Major

Borisa si ti siguran da su to drugarice, a ne drugari sto dovodis kuci  i zakljucavas u sobu?

:D

Bori¹a

nisam dovodio jos ;D
ma neprijatno mi jer imam u kuci i zeta i sestru, pa znate kako... ;D

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 15 Februar, 2013, 15:01
nisam dovodio jos ;D
ma neprijatno mi jer imam u kuci i zeta i sestru, pa znate kako... ;D


Pa ponudi i njega, nemoj da ti bude neprijatno ;D
Prijaæe mu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

а и сви ће навијати за тебе. Удри БОРИША Кидај БОРИША!!!

DaChaS

Ma sta bre neprijatno pa sta mislis oni neznaju u kojim si godinama ;) zakljucas vrata i kuliraj ..

Bori¹a

razmislicu o tome ahaahah dok ne otopli posle ima suma, parkovi, ulice hahah ;D

Major

Meni bre moji ostavljali gajbu praznu kad im kazem dolazi mi drugarica da ucimo ;D

Bori¹a

mozda bi meni moji ostavili stan da imam muda da pitam ;D

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ajde Bori¹a, sad siði dole i ka¾i tvojima - Dolazi mi veèeras drugarica da uèimo, idite do kom¹inice na kafu. 99% da æe otiæi  ;)

UFF


AndreyRR


Bori¹a

hahahaah polako polako ;D opasan offtopic, obustavljamo ;D ;D


uffe pomeraj ovo sve u temu za bullshit :D

Jefta


m.mitar

Pa posto sam ja vec covek u godinama,ako dobijem na nekoj nagradnoj igri premiju(ali prvo moram da uplatim,a :D )mozda padne nesto ovako.Ja se ne bi bunio ali znam ko bi  [zena] [rofl]

[attachment deleted by admin]