Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

a da nadjes ti posao preko leta ili tako nesto pa da zaradis neki dinar za motor, sta samo cekas da ti tvoji kupe motorce?

Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 11 Februar, 2013, 13:41
a da nadjes ti posao preko leta ili tako nesto pa da zaradis neki dinar za motor, sta samo cekas da ti tvoji kupe motorce?

Mu¹ki seks se najbolje plaæa! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR


Plazma Keks

borisi treba motor...
pa da, ti imas boldorku koja ti stoji, jebi celo leto borisu i daj mu je ;D

AndreyRR

to se ne daje nit prodaje,boldorka ceka cafe racer makeover

Plazma Keks


AndreyRR


Plazma Keks

aham.. pa jeftinije ce te izaci da tamo kupis isti i da ga nabudzis nego da placas prevoz za njega i ostale zajebancije

AndreyRR


tomabajker

 posto sam vozio svasta enduro mi je nekako najbolji za voznju i opustanje  to planiram  da uzmem ove godine ako uspem bice super

Bori¹a

Citat: Plazma Keks poslato 11 Februar, 2013, 13:41
a da nadjes ti posao preko leta ili tako nesto pa da zaradis neki dinar za motor, sta samo cekas da ti tvoji kupe motorce?

radi se uveliko [cheers] a kad zavrsim cetvrtu godinu onda stvarno pocinjem da radim jer na fax ne idem ;)

Major


Bori¹a

to se podrazumeva evo koliko sledece nedelje sam prva smena pa imam vise vremena za organizaciju jer znate kako je u srednjoskolskim zimskim danima, napolju je hladno a stan nemamo ;D ;D

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 14 Februar, 2013, 20:24
to se podrazumeva evo koliko sledece nedelje sam prva smena pa imam vise vremena za organizaciju jer znate kako je u srednjoskolskim zimskim danima, napolju je hladno a stan nemamo ;D ;D

Nisam ni ja imao stan, ali sam imao sobu. A soba iznad kuhinje, a krevet ¹kripa. I tako sutradan moj pokojni æale mi diskretno uka¾e na problem ¹kripuæeg kreveta i kom¹inica koje su ba¹ prethodno veèe bile kod nas da gledaju neku seriju na TV ;D

Dao mi æale ne¹to maraka da odem da kupim krevet :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


blackcat

when I needed an incredible response I forgot the question

balcan girl

za osmi mart mozes da dobijes samo kituuuu cvecaaaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

blackcat

when I needed an incredible response I forgot the question

Bori¹a

Citat: mareskin poslato 14 Februar, 2013, 21:53
Nisam ni ja imao stan, ali sam imao sobu. A soba iznad kuhinje, a krevet ¹kripa. I tako sutradan moj pokojni æale mi diskretno uka¾e na problem ¹kripuæeg kreveta i kom¹inica koje su ba¹ prethodno veèe bile kod nas da gledaju neku seriju na TV ;D

Dao mi æale ne¹to maraka da odem da kupim krevet :D

Ma ne smem da dovedem kuci, jer moji znaju da devojku nemam a svaki put da dovodim drugu i da zakljucavam sobu zbog skole i objasnjavanja... mada... zivot je skola ;D