Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.


Bori¹a

uh kad budem napunio 18 ima da podignem kredit i da kupim 690 sa dva para tockova ;D

con3

Citat: Bori¹a poslato 06 Februar, 2013, 23:56
uh kad budem napunio 18 ima da podignem kredit i da kupim 690 sa dva para tockova ;D
Borko koliko sam zakljucio iz tvoje price deda je pun para :)

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 06 Februar, 2013, 23:56
uh kad budem napunio 18 ima da podignem kredit i da kupim 690 sa dva para tockova ;D

69 sa dva para? To mo¾e¹ i pre 18te, samo se èuvaj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

ah da je pun para kupio bi mi sad i ne bih morao da dizem kredit, covek je penzioner nema dinara ;D

Citat: Slaninar poslato 07 Februar, 2013, 00:01
69 sa dva para? To mo¾e¹ i pre 18te, samo se èuvaj.

ah to cu ipak da probam samo sa jednom hahahaah nadam se pre 18te jebem mu lebac nisam valjda najgori

Major


TroxX


Bori¹a

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/32150_208075162671361_838461426_n.jpg

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HOCU I JA OVAKVOG, KUPIO GA NEKI LIK IZ SELA PORED MENE NOVOG 2013 SA SVOM MOGUCOM OPREMOM 11000€ GA KOSTAO

con3

Jeste lep nema sta skini mu auspuh pa da pravimo dil  [cheers]

Bori¹a

ja cu da ponudim svoju bulju velikodusno da mi da krug da probam


Bori¹a


zemunboy



AndreyRR


Bori¹a

odakle pare bre koji vam je djavo, nema kuce za sta da nas ujede gulim skuter 50cc do daljnjeg :( :(

Plazma Keks


Taraba

Pa guli skuter... ¹ta ti fali. I to je prevoz. Kad bude¹ gulio centralni stend na skuteru u krivini onda kupi motor :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a

sa centralnim stendom sam udario u panj i polomio ga, eno ga u garazi stoji sad imam samo bocni ;D

AndreyRR