Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: redshadow poslato 16 Decembar, 2012, 12:41
Ja ne znam koje si ti motore gledao kad ti je suzuki plastican, kawasaki lep a yamaha lep motor sa losijim agregatom od hondinog. Evo tek sam ustao, citam forum uz kafu, nisam ni srk uzeo a vec me poterao ovaj post...

Nisam ni gledao. Sve ¹to znam o motorima nauèio sam na isti naèin kao i sve ¹to znam o sexu: priè'o mi jedan ¹to je gled'o!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2012, 12:23
Jes vala i suzuki je teska socijala - svi modeli osim RR

Sad smo ga najebali kad vlasnici ove dve marke krenu na nas :D

Biæe   "JERES!"  [djavo] 

[rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Simon69

Ja nemam duse da pljujem ni jednu marku.Hvala im sto postoje.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Dzonsi

Meni je CBR1000RR Repsol vrh i nastojaæu da dodje kod mene u vlasnistvo kad tad :)
Burn the rubber not your soul!

Andreja

Citat: Andreja poslato 29 Jul, 2012, 13:44
Sledeæi motor, hmm, ebem li ga, ne planiram da menjam XT-a uskoro.

Od te¾ih enduro (rally touring, adventure) motora, izdvojio bih F800GS, KTM990 ADV i Yamahu Super Tenere XTZ1200.

Od naked motora, vrhunac su mi Benelli TNT 1130 Titanium, Ducati Monster (stariji modeli sa okruglim farom), Ducati Sport Classic 1000, Cagiva Raptor, Moto Guzzi Griso, V7, V11 Sport u Corso Rossa boji, Honda CB1300 (i S), Kawasaki ZRX1200 (i R), Yamaha XJR1300, Triumph Truxton, mo¾da i MV Agusta Brutale. Realniji izbor je Suzuki Bandit 600 ili Yamaha FZS600, kog bih jednog dana uzeo uz XT-a...  [blahblah] Od starijih naked motora izdvojio bih Hondu CBX1000, taènije sve ¹to je gvozdeno, ima okrugli far i neku prièu :D Hmm, mogli bi K1300S i K1300R da se uklope u moju prièu  ;D

Od supersport motora bih izdvojio Ducati 916, 996, 999, 1098r i Desmosedici, BMW S1000RR, zatim MV Agusta F4 312, od japanaca Suzuki Srad 1997, mo¾e i neki noviji GSXR :D

I kad bih imao para i mogao da se izdrkavam, uzeo bih nekog KTM-a 450SXC i SM  [djavo]

Ovo je bio moj neuspeli poku¹aj da sastavim sa¾et post o omiljenim motorima  [facepalm]

Lista se svakodnevno dopunjava :D
Opasno gotivim nasvirane V2 Aprilije, tipa RSV Mille, SL Falco... Pa jo¹ jedan japanese R (ZX7R), zatim sport touring, ZX10 Tomcat...

TO BE CONTINUED...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

clutch&brake

ja ne znam zasto je za vas suzuki socijala kada sam ja sa gsr prezadovoljan bio. sto revolucija rece motor kao puska. sada sam uzeo gsxr1000 i mislim da je jako dobar. daj neka mi neko razjasni zasto je suzuki socijala a honda i yamaha za klasu bolji?!
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dusankobgd

sto ljudi sto cudi...
mada po meni je kawasaki - kantasaki
Jednom je neko rekao, ako je riba meso onda je i kawasaki motor. =)


Bishke

You should do one thing every day that scares you

UFF



mareskin

Citat: dusankobgd poslato 20 Decembar, 2012, 14:55
sto ljudi sto cudi...
mada po meni je kawasaki - kantasaki
Jednom je neko rekao, ako je riba meso onda je i kawasaki motor. =)



Ka¾e moj drugar: promenio sam 9 motora i Kawasaki :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu



Chris_SM


WOLVERINE

 Predjosmo u 2013g.....  polako u potragu za ovim.... sledeci prevoz.... da li ce se zadrzati u vlasnistvu neznam.... videcemo.....


    ZRX1200S.............





http://cdn.autos.goo.ne.jp/protoucar/usedbike/850/8502372/G1/640/8502372B3012051200100.jpg







ЯЭВОЛУТИОН

Koji je motor boli od Kawasakija....Lazic vozi Kawasakija ....da vozi nesto drugo vec bi crklo...
Svako vozi ono za sta ima para....bolje da vozi jeftiniji motor nego da skuplji nema parea ni da registruje.
Rasprava o tome koji je kakav je otprilike jednaka onoj koja je riba bolja, plava, crna, crvena, ili je bolj eda ima dugu nego kratku kosu, i da ima pegice pod obavezno.....dali je dobro da bude preplanula cela ili da se vide tragovi bikinija, ili da bude aristokratski bleda....a mozda neko voli da bude obrijana a neko voli sumu tamo gde treba....batalite price. Jedna je istina....no replacement for displacement....sve ostalo ne pije vode.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

svetac


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

aj po pare ako vam dam kilo rakije da ce kriterijumi da vam opadnu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11