Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Citat: Kengur poslato 14 Decembar, 2012, 14:15
Citat: AndreyRR poslato 13 Decembar, 2012, 22:24
Citat: SSZGO poslato 13 Decembar, 2012, 22:23
600 je za devojcice
taj za devojcice ima 136hp i ide 290

Nije bitno koliko kuca, ali sa skracenim prenosom, pc em, i izduvom, izuva iz patika... Ko god je probao 636 ima iste komentare...

Sednem, upalim, krenem, zavrnem gas do kraja, cekam, pozdravim par drugara sto stoje pored puta, pogledam na sat, otkucam poruku, i dalje cekam... ... ...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur


perlx


AndreyRR


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

AndreyRR


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Joker

Andrey, meni je govno.... Jbg, prosao sam sa njim 1, 2k kilometara, nista mi se ne svidja na njemu... Ali bas nista, ozbiljan sam...

SSZGO, ovaj model mi je nekako lepsi od novijeg, ima onaj smek, ne znam...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


AndreyRR

Citat: Joker poslato 14 Decembar, 2012, 20:23
Andrey, meni je govno.... Jbg, prosao sam sa njim 1, 2k kilometara, nista mi se ne svidja na njemu... Ali bas nista, ozbiljan sam...

SSZGO, ovaj model mi je nekako lepsi od novijeg, ima onaj smek, ne znam...
jebes me sa crvom,jos nista nije sigurno dok ga ne probam,ja razmisljam
vako sadasnji rr ima 900 imao 126hp i oko 220kg i isao odlicno,a kawa
ima 164kg 600 i 136hp,pa mi nekako dodje kao kompezacija

Joker

Ako ne planiras do proleca da menjas makinu, kada krene lepo vreme da ti doteram da probas, idemo krug Avala da vidis da li ti to odgovara... Mozda tebi da, mada ni to ne verujem...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

AndreyRR

Citat: Joker poslato 14 Decembar, 2012, 20:31
Ako ne planiras do proleca da menjas makinu, kada krene lepo vreme da ti doteram da probas, idemo krug Avala da vidis da li ti to odgovara... Mozda tebi da, mada ni to ne verujem...
moz da probam  ;D

mareskin

Citat: AndreyRR poslato 13 Decembar, 2012, 22:24
Citat: SSZGO poslato 13 Decembar, 2012, 22:23
600 je za devojcice
taj za devojcice ima 136hp i ide 290

Jedan drugar ga ima. Vozi èovek pa rastura (kad smo u vo¾nji èovek prièa na mobilni ili kuca poruku dok obara u krivini :) ). Vozio je hiljadarku, ali se vratio na 636 jer je hiljadarka tro¹ila mnogo vi¹e. Ka¾e da razlika u snazi nije tolika kolika je razlika u ceni goriva :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

SSZGO

sta je to cena goriva? :)

nakon kraceg razmisljanja i smotre s1000rr odlucio sam da imam najbolji motor na svetu i da sada necu nijedan drugi :)

ali hocu poklopac zadnjeg sedista i neki dobar izduv :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Joker

Mare, sto se tice potrosnje tu nema govora... Hiljadarka guta, jbg, sve ima cenu... Ali da se 600 i 1000 uporedjuju po snagama, to ti je kao nebo i zemlja... Ne samo po snazi, po svemu... Ja tvrdim da za ulicu ne treba jace od 600, stvarno, i to je u vecini slucajeva mnogo... Ali ne bih mogao da se vratim na ispod litre nema trika. Kako kome odgovara, tako vozi...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Joker poslato 14 Decembar, 2012, 21:05
Mare, sto se tice potrosnje tu nema govora... Hiljadarka guta, jbg, sve ima cenu... Ali da se 600 i 1000 uporedjuju po snagama, to ti je kao nebo i zemlja... Ne samo po snazi, po svemu... Ja tvrdim da za ulicu ne treba jace od 600, stvarno, i to je u vecini slucajeva mnogo... Ali ne bih mogao da se vratim na ispod litre nema trika. Kako kome odgovara, tako vozi...

Laik sam, ali i meni je jasno da je to ipak druga prièa ¹to se snage tièe.
Samo je potro¹nja u ovom sluèaju, koji sam opisao, bila bitna stavka. Jbg, nemaju svi moguænost da se voze na hiljadarci sa ovim platama. Mnogi ne idu na skupove jer je i 500 din. i cene piæa i hrane previ¹e. Bolje im je da se za te pare voze i dru¾e.

Ali, koliko vidim dok se vozim sa ljudima, a i koliko vidim na youtube 600 kubika R ma¹ina ide kao a¾daja. To su brzine i ubrzanja koja su za mene misaona imenica.
Hoæu da ka¾em da se meni èini da je ona 636 od koje je krenula prièa dovoljno jaka i brza ma¹ina.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

pit



      Pa u svakom slucaju da bi 600 parirao 1000 -rki mora da se vrti visoko ....VBRLO VISOKO.  a o nda i potrosnja ide drasticno gore.
      Kad bih ja vozio R -1 to bi sigurno bila 1000-rka zato sto sam po tom pitanju megaloman....ali probao sam nekoliko puta i r -6 i r -1 .....sta znam ...ima prillicne razlike na malim obrtajima....a kad vec dodjed do 200 ...onda treba i nesto drugo sem obrtaja.
       E sad r -6 je laksi 20 -ak kg i samim tim se bolje obara ...i brze menja pravac...me pratim bas mnogo trke ali sam cuo da 600-tke nemaju mnogo slabija vremena po krugu od 1000 rki ...a nekad je i suprotno.