Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


mkt


BANE BROTHERHOOD

zelis da poboljshash vreme od bogoslovije do vuka  ;D ....aaaa  [neampojma] ..... 45 minuta prile...45 minutaaa   [rofl]  ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

BANE BROTHERHOOD

ljudi ja bi straaaaaasnooo voleoooo da imam motoooor   ;D ..... meni svejedno  [neampojma] moze  450 exc, 530 exc,525 exc, a moze i ovaj sto  mget-a hoce  tj zeli ...  ;)jediino ne znam dal bi ja to znao da teram. ...  [neampojma]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Andreja

Uuu, da, i meni bi jedna Yamaha XT600 mnogo dobro legla!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

auuuu pa na forumu se prica kako to ne valja jer nije japanac
svi su ga ocigledno vec vozili pa su dosli do tog zajednickog zakljucka

Gašpar

 [nono]

Nije lo¹ zato ¹to nije japanac, veæ zato ¹to nisu detaljno kopirali japanca.

Postoji neki ¹raf koji nije kopiran kako treba, tj nije od odbre legure pa se kruni i pravi problem. X ma¹ina je zakucalo na manje od 1000 km. I to nije moje, veæ mi¹ljenje ljudi koji ozbiljno voze.

Ovaj BMW je kao SBB net. Kad radi, savr¹en je, ali se de¹ava da neæe da radi  ;D

btw, nisam ja izmislio ovo za kopiranje, oni su sami priznali da je K5 osnova ovog motora.

UFF

oa ako su ga kopirali onda si japanci glupi ko qrac kad prave sto godina motore a nisu mogli da izvuku snagu za svo vreme i onda dodje bmw i pokopa ih sve iz prvog pokusaja



blam

Kengur

Nisu. Japanci to napravili 2005 godine i ti agregati prelaze pun kurac km.
A bmw ve prve serije crkavale do 5000km... Imale gresku, pisali su casopisi o tome...

SSZGO

o kakvoj gresci se prica motor dolazi sa 2 godine garancije... ja cu ovo da vozim u crveno non stop...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major


UFF

kao sto rekoh
svi su ga vec vozili zakljucili da je sranje

nemoj to ni slucajno da kupujes ima da ti se pokvari kao sto se meni ktm kvari svaki dan (zato ga vise ni ne vozim, nemam para za popravke pa sam poceo neke honde da kupujem jer sam cuo da se one ne kvare :))

Slaninar

Citat: SSZGO poslato 21 Novembar, 2012, 12:32
o kakvoj gresci se prica motor dolazi sa 2 godine garancije... ja cu ovo da vozim u crveno non stop...

Ranije je garancija znaèila da stvar traje barem toliko, danas znaèi da traje maksimalno toliko. :)


Sve te novije stvari prave sa ponekim zajebom, koji crkne u predviðenom roku, a bude skup da se popravi/zameni. To rade namerno. Treba prodavati novo. Sad, fora je ¹to u Srbiji èesto ¹tap i kanap re¹e takve probleme, kuæna radinost, improvizacija, za ¹ta bi èoveka u nemaèkoj odmah hapsili ¹to pravi "nedozvoljene izmene bez atesta", je li. 

Motor izgleda lepo, super je ako mo¾e¹ da ga kupi¹, verujem da æe¹ se lepo navozati. Kad i ako se pokvari, popraviæe se, nije to bubreg.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 21 Novembar, 2012, 11:55
oa ako su ga kopirali onda si japanci glupi ko qrac kad prave sto godina motore a nisu mogli da izvuku snagu za svo vreme i onda dodje bmw i pokopa ih sve iz prvog pokusaja
blam
pa ljudi su prosto preuzeli vec dobijena resenja i na osnovu njih napravili motor, dok su se japanci mucili i razvijali.
na kraju, svaba ne ume da sklopi to kako treba u motor se kvarikad mu vreme nije ;D

SSZGO

kupis motor nov, vozis godinu ipo dana u crveno i prodas...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Plazma Keks


perlx

Ne kupuje nov motor onaj ko gleda koliko ce cena da mu padne ;)

Plazma Keks