Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.


Joker

Pa ja vas obozavam!!  [rofl] [rofl] [rofl]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Ripley

A o kom filmu se ovde prièa  [neampojma]  ;D


dzimika

ne bi uzeo dukati pa da mi placaju da ga vozim
a cisto da znas carina je 2,5%, porez te unistava ali mozes da nadjes kod dilera pa dobijes povracaj pdv-a tamo i onda te izadje samo malo skuplje kad ga dovezes nego nov preko a brze ces ga dobiti nego nas "generalni zastupnik"
a i ovo je nov motor, star par meseci a ne ko multistrada stara par godina

UFF


dzimika

Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2012, 19:05
Citat: dzimika poslato 16 Oktobar, 2012, 18:46
ne bi uzeo dukati pa da mi placaju da ga vozim

[ludak]


ovaj cika kaze da je gs bolji od tigera a da je multistrada bolja i od gs-a :D

Ducati Multistrada 1200 v BMW GS


a jel mozes ovo sa tim tigerom da radis?

How well can the Ducati Multistrada 1200 do at a track day?


[balavi] [balavi]
http://blogimg.wemotor.my/blog/wp-content/uploads/2011/05/Ducati-Multistrada-Special-Edition.jpg

prvo, taj test je vezan za asfalt i citao sam poredjenje jos prosle godine, doduse tada nije bilo tiger-a 1200 ali je u igri bila i tenera 1200 a i ja sam pre za tiger 1050
drugo, multistrada je italijan i koliko god da je dobro uradjena i dalje ima manu jer ima lanac kao pogon a ne kardan
trece, koliko ces ti puta ici na stazu da vozis da bi to mogao da uradis?
cetvrta, italijan je
peto, italijan je
sesto, italijan je
........

Ripley

©ta radi ovaj sa multistradom, nije normalan. Jel ono na 3:07 bio slide i sa prednjim i zadnjim toèkom?

UFF

Necu bre na stazu ali hocu motor koji ide bez da moram da ga bicujem :D

To bi najbolje opisao ovaj komentar:


Test rode both of these, Ducati WINS all day long.  GS felt like forcing a fat lazy pig to move.




a to sto je italijan nije minus vec plus zato sto oni za razliku od stekara iz japana ne stede na opremi (i umeju da ga dizajniraju za sve pare), jedini problem je cena

Major

Aj sad sve ovo u temu za bullshit ;D

dzimika

Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2012, 19:27
Necu bre na stazu ali hocu motor koji ide bez da moram da ga bicujem :D

To bi najbolje opisao ovaj komentar:

Test rode both of these, Ducati WINS all day long.  GS felt like forcing a fat lazy pig to move.

a to sto je italijan nije minus vec plus zato sto oni za razliku od stekara iz japana ne stede na opremi (i umeju da ga dizajniraju za sve pare), jedini problem je cena

da stekare japanci ne stede na opremi taj japanac bi kostao isto kao i italijan
a kad kazem da je italijan mislim na kvalitet, jer bez obzira sto je dukati i dalje im je problem elektronika, koja zna da se zaglupi sama od sebe koliko sam shvatio a cak ni sa elektrikom nisu resili problem jos od pegasa :D


Slaninar

Upoznao sam Italijana koji ima GS800 za putovanja. Ka¾e: "neæu motor s kojim gubim dozvolu. Svugde stavljaju sad kamere, radare..."  Kad hoæe da vozi brzo, ode na stazu sa svojim drugim motorom: HONDOM CBR600RR.  :)

Èovek vozi kao zmaj. Po crnogorskim krivinama je sa sve curom i prtljagom peglao koliko i ja sam na fejzeru (dodu¹e isto natovaren). Opu¹teno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Citat: Andreja poslato 20 Oktobar, 2012, 02:09
A sa F800GS ne mo¾e da izgubi dozvolu :D

Ba¹ tako ka¾e: taj motor se lako vozi penzionerski, ne vuèe ga da ide br¾e.

Ali i taj GS je sasvim lepo peglao, natovaren, sa suvozaèicom. Ne znam ¹ta tek radi s CBRom.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

#655
Neko tu tanko vozi.....peglanje sa fosamsto.....da vidis kako starci peglaju Harleya , bilo bi te sramota.....

Road King On The Dragon Cutting Up
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit


pit

Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2012, 19:27
Necu bre na stazu ali hocu motor koji ide bez da moram da ga bicujem :D

To bi najbolje opisao ovaj komentar:


Test rode both of these, Ducati WINS all day long.  GS felt like forcing a fat lazy pig to move.




a to sto je italijan nije minus vec plus zato sto oni za razliku od stekara iz japana ne stede na opremi (i umeju da ga dizajniraju za sve pare), jedini problem je cena

           Trijumf ima 130 konja ...i 3 cilindra....tako da ne razumem o kakvom bicevanju pricas.


borkos

Ovaj Teach je psycho zesci...S1000RR tera ko bajs jebo mater...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!