Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

stidljivko

prodo sam skuter pre neki dan i sad oæu da kupim ne¹to,,,,,r-1, r-6, hondu 1000rr, ili k4, 1000....ali mora ra bude lep..da se lepe "dame".... [uuups]

Dr. Pop

Iskreno za sada sam zadovoljan sa ovim ¹to imam , ali kad bih mogao i kada budem mogao

Harley Fat Boy ali ba¹ ovakav...
MK Arhangel

ZEMUNAC

R u svakom slucaju,eventualno naked! planiram sledeci gsxr 750 i to bi mi bio neki maximum sledecih mnogo godina (ebi ga,volim da potrosim pare u kafani,ne mislim sta cu sutra  ;D ;D ;D ;D ) a ako bi mi neko poklanjao cb sevenfifty! e sa njega ne bih silazio  ;)
Its way more fun to ride a slow bike fast... than a fast bike slow.

Havarisan

Citat: Gile_ExtremeBoy poslato 23 Oktobar, 2010, 01:16
Lep je i CB 1000 R novi, wow, nijedan mu nije priblizno dobar u izgledu..
Vozio sam cb1000r, jako dobar motor! [thumb_up]

Stevan

Citat: stidljivko poslato 24 Oktobar, 2010, 11:47
prodo sam skuter pre neki dan i sad oæu da kupim ne¹to,,,,,r-1, r-6, hondu 1000rr, ili k4, 1000....ali mora ra bude lep..da se lepe "dame".... [uuups]

Jel si ti ozbiljan ili nas lozis sve ovde? Ovo pitanje se odnosi i na ovaj post i na tvoju temu i predstavljanju?

stidljivko

Citat: Stevan poslato 24 Oktobar, 2010, 18:20
Citat: stidljivko poslato 24 Oktobar, 2010, 11:47
prodo sam skuter pre neki dan i sad oæu da kupim ne¹to,,,,,r-1, r-6, hondu 1000rr, ili k4, 1000....ali mora ra bude lep..da se lepe "dame".... [uuups]

Jel si ti ozbiljan ili nas lozis sve ovde? Ovo pitanje se odnosi i na ovaj post i na tvoju temu i predstavljanju?
Maximalno ozbiljan.....vozio sam ja i TZR ali ne svog...video da znam i to je to.... a praksa je sve ostalo bila ona na 50 ili 900ccm,,,motor vozi glava..a ne konji u agregatu.....

Stevan

Citat: stidljivko poslato 24 Oktobar, 2010, 20:16
Citat: Stevan poslato 24 Oktobar, 2010, 18:20
Citat: stidljivko poslato 24 Oktobar, 2010, 11:47
prodo sam skuter pre neki dan i sad oæu da kupim ne¹to,,,,,r-1, r-6, hondu 1000rr, ili k4, 1000....ali mora ra bude lep..da se lepe "dame".... [uuups]

Jel si ti ozbiljan ili nas lozis sve ovde? Ovo pitanje se odnosi i na ovaj post i na tvoju temu i predstavljanju?
Maximalno ozbiljan.....vozio sam ja i TZR ali ne svog...video da znam i to je to.... a praksa je sve ostalo bila ona na 50 ili 900ccm,,,motor vozi glava..a ne konji u agregatu.....

U pravu si, kad vec kupujes glupo je da ne budes najbrzi. Sad je najbrzi SSZGO, on ima R1, ti kupi isto R1 samo noviji i obavezno stavi auspuh da dobijes 20-ak konja... a ako stavis i filter, pih, bar 212ks ce imati...

stidljivko

Citat: Stevan poslato 24 Oktobar, 2010, 20:21
Citat: stidljivko poslato 24 Oktobar, 2010, 20:16
Citat: Stevan poslato 24 Oktobar, 2010, 18:20
Citat: stidljivko poslato 24 Oktobar, 2010, 11:47
prodo sam skuter pre neki dan i sad oæu da kupim ne¹to,,,,,r-1, r-6, hondu 1000rr, ili k4, 1000....ali mora ra bude lep..da se lepe "dame".... [uuups]

Jel si ti ozbiljan ili nas lozis sve ovde? Ovo pitanje se odnosi i na ovaj post i na tvoju temu i predstavljanju?
Maximalno ozbiljan.....vozio sam ja i TZR ali ne svog...video da znam i to je to.... a praksa je sve ostalo bila ona na 50 ili 900ccm,,,motor vozi glava..a ne konji u agregatu.....


U pravu si, kad vec kupujes glupo je da ne budes najbrzi. Sad je najbrzi SSZGO, on ima R1, ti kupi isto R1 samo noviji i obavezno stavi auspuh da dobijes 20-ak konja... a ako stavis i filter, pih, bar 212ks ce imati...
ma 170 ili 220 konja ..sve jedno..bitno je da bude lep....i onako neæu voziti brzo....

Kengur

Naravno da je samo bitno da je lep...

Par saveta, obavezno litra, znaju klinke da razlikuju 600/1000
Obavezno auspuh ispod sedista, da im vlazi p**a dok im greje guzu. A i nece u poslednje vreme da jasu, ako nema dva(auspuha) ispod repa...
Obavezno RB naocare.
Eventualno pojas oko struka radi reda


Tako da matori, paze da te ne kostaju klinkice skupo, a da zauzvrat ne dobij patku... ;) ;) ;)

Stevan

Citat: Kengur poslato 24 Oktobar, 2010, 20:31
Naravno da je samo bitno da je lep...

Par saveta, obavezno litra, znaju klinke da razlikuju 600/1000
Obavezno auspuh ispod sedista, da im vlazi p**a dok im greje guzu. A i nece u poslednje vreme da jasu, ako nema dva(auspuha) ispod repa...
Obavezno RB naocare.
Eventualno pojas oko struka radi reda


Tako da matori, paze da te ne kostaju klinkice skupo, a da zauzvrat ne dobij patku... ;) ;) ;)

haha :D :D :D :D :D

stidljivko

A ¹to 2 auspuha??  motor za koji sam u pregovorima ima jedan ispod sedi¹ta.. .. ovaj
  Hvala na savetima lepo je èuti ¹ta mo¾e da me snadje...

Kengur

Moze i cbr, ali...

Klinke znaju najvise za R1... A i honda malo manje greje izmedju nogu... ;)

stidljivko

Citat: Kengur poslato 24 Oktobar, 2010, 20:45
Moze i cbr, ali...

Klinke znaju najvise za R1... A i honda malo manje greje izmedju nogu... ;)

  ali je zato lep...bar meni..ako je hladno neka sedne na radijator.. 8)

Kengur

Citat: stidljivko poslato 24 Oktobar, 2010, 20:50
Citat: Kengur poslato 24 Oktobar, 2010, 20:45
Moze i cbr, ali...

Klinke znaju najvise za R1... A i honda malo manje greje izmedju nogu... ;)

  ali je zato lep...bar meni..ako je hladno neka sedne na radijator.. 8)

Pa jedino ako imas dovoljno veliki ponos da mozes sam sebe da hmmm u dupe... :)

Ako hoces da ga kupis da bi prskao pice, moras da kupis ono sto one zele.. Inace mozes da stavis drugara pozadi pa da se vozite celu noc... ;)

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

UFF

Citat: Kengur poslato 24 Oktobar, 2010, 20:31
Par saveta, obavezno litra, znaju klinke da razlikuju 600/1000

ZNAJU STVARNO!

Meni jedna rekla:"R1 je sranje, ja sam se vozila na novom R6 i R8"

JBG ona bi volela da dodjes po nju u audiju A3, A4, A6 ali je A8 ipak bolji, veci, jaci i skuplji pa tako isto i kod motora  ;D ;)

Gile_ExtremeBoy

Svako kaze da nece voziti brzo ali covece NE MOZE. Tera te da ga ganjas i gazish inace se davi, gusi, stuca... Ako vec ne nameravas da vozish brzo uzmi neki manji, sminkerski, verujmi mi, lepse ces se provesti...
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

tomabajker

sledece sezone ako bog da zdravlja i malo para uzimam hondu repsol 2009

Dragan_kineziolog

Citat: Kengur poslato 24 Oktobar, 2010, 20:45
Moze i cbr, ali...

Klinke znaju najvise za R1... A i honda malo manje greje izmedju nogu... ;)

Ipak mislim da klinke ne znaju razliku medju motorima, djele ih na fine i ruzne  ;D

Mada ova bas i nije klinka  8)
Stoga ovom baji predlazem u najmanju ruku Hayabusu  [thumb_up]
Tezak je zivot nas nindzi

Gile_ExtremeBoy

....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...