Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Citat: Andreja poslato 29 Jul, 2012, 13:44
Sledeæi motor, hmm, ebem li ga, ne planiram da menjam XT-a uskoro.

Od te¾ih enduro (rally touring, adventure) motora, izdvojio bih F800GS, KTM990 ADV i Yamahu Super Tenere XTZ1200.

Od naked motora, vrhunac su mi Benelli TNT 1130 Titanium, Ducati Monster (stariji modeli sa okruglim farom), Ducati Sport Classic 1000, Cagiva Raptor, Moto Guzzi Griso, V7, V11 Sport u Corso Rossa boji, Honda CB1300 (i S), Kawasaki ZRX1200 (i R), Yamaha XJR1300, Triumph Truxton, mo¾da i MV Agusta Brutale. Realniji izbor je Suzuki Bandit 600 ili Yamaha FZS600, kog bih jednog dana uzeo uz XT-a...  [blahblah] Od starijih naked motora izdvojio bih Hondu CBX1000, taènije sve ¹to je gvozdeno, ima okrugli far i neku prièu :D Hmm, mogli bi K1300S i K1300R da se uklope u moju prièu  ;D

Od supersport motora bih izdvojio Ducati 916, 996, 999, 1098r i Desmosedici, BMW S1000RR, zatim MV Agusta F4 312, od japanaca Suzuki Srad 1997, mo¾e i neki noviji GSXR :D

I kad bih imao para i mogao da se izdrkavam, uzeo bih nekog KTM-a 450SXC i SM  [djavo]

Ovo je bio moj neuspeli poku¹aj da sastavim sa¾et post o omiljenim motorima  [facepalm]

Zaaboravih 690 Rally Replica, 690 Supermoto, pa ondaK neka Mito 125, RS250, RG500, RF900, VFR800, VTR1000, TL1000S i R, RC8... Uuuu, ima toga :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Plazma Keks

zasto prosto ne kazes: "ja hocu bilo koji motor, samo da nije taj koji trenutno vozim" ???

mazzi

Sve vise mi se svidja ovaj Triumph, pa bi sledeci mogao da bude ...

[attachment deleted by admin]

Andreja

Citat: Plazma Keks poslato 20 Septembar, 2012, 21:41
zasto prosto ne kazes: "ja hocu bilo koji motor, samo da nije taj koji trenutno vozim" ???

Haha, ne pla¹i se ti za mene i moj motor, trenutno vozim ono ¹to mi najvi¹e odgovara  [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bishke

Citat: Plazma Keks poslato 20 Septembar, 2012, 21:41
zasto prosto ne kazes: "ja hocu bilo koji motor, samo da nije taj koji trenutno vozim" ???

Ocigledno ga nisi ukapirao ;)
You should do one thing every day that scares you


Jefta

Возио сам ово... МАЈКО МИЛА... колико је добар мотор. Убрзава боље него еР :) али колико је добар... Дошао на краћи списак поред РТ-а

Jefta

Citat: mazzi poslato 20 Septembar, 2012, 21:46
Sve vise mi se svidja ovaj Triumph, pa bi sledeci mogao da bude ...
Мази па ти се не би навикао на овај Тријумф... из овог не цури уље из рама... Где на овом новом доливаш уље???

mazzi


nano

Citat: Andreja poslato 20 Septembar, 2012, 21:35
TL1000S i R

Nisam nikad vozio TLR?

Svi se nesto zale tezak, vesanje bla bla al izgleda brutalno + zvuk

Ripley


nano

da S model nesto sam citao da je nestabilan na vecim brzinama zbog vesanja nazad, nisam cuo to za R

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

nano

ne bi reko

ne vidim nikakvu slicnost osim sto su oba V2 i suzuki...

Ripley

Koncepcija im je ista, nista drugo. Ali SV za krivinarenje je extra. 650 i ne moze nesto mnogo preko 200, tako da nema problema sa vecim brzinama :)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


Andreja

Citat: nano poslato 21 Septembar, 2012, 01:45
Citat: Andreja poslato 20 Septembar, 2012, 21:35
TL1000S i R

Nisam nikad vozio TLR?

Svi se nesto zale tezak, vesanje bla bla al izgleda brutalno + zvuk


Da ga 'ebem, na veliku veæinu motora navedenih u mom postu nisam ni seo, samo mi se sviða koncept nasviranog V2 golaæa (i R-a).
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D