Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Sledeci gsxr 600 k6 pa na gore, zavisi od finansijske situacije. A kao drugi izbor, r6 2007 pa gore.

A predstavu nemam shta bi da mi poklone, al kad smislim javicu pa mozete da skupite kintu da me obradujete :D

cika zuba

Citat: Kanarinac poslato 23 Oktobar, 2010, 04:18
Sledeci gsxr 600 k6 pa na gore, zavisi od finansijske situacije. A kao drugi izbor, r6 2007 pa gore.

A predstavu nemam shta bi da mi poklone, al kad smislim javicu pa mozete da skupite kintu da me obradujete :D

Ja glasam za Suzanu,ali 750,isto ces platiti registraciju kao za 600,potrosnja im je tu negde ali ide mnogo bolje od 600.... A koliko sam i gledao cene polovnih 600 i 750 su tu negde,mislim na GSX-R ove K6-
[/

cone

u slucaju oba koji se premisljaju izmedju suze i yamahe, definitivno suza!!

Gile_ExtremeBoy

Citat: Kengur poslato 23 Oktobar, 2010, 02:29
Planiram k7 600 ili noviju R6... I uzecu nesto od ta dva pocetkom leta... ;D

Znaci da si zadovoljan sa klasom koju vozis.  [thumb_up]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Kengur

@uff

I dalje je sm u planu, ali za sad ce sacekati... Zelim da se oprobam na stazi, pa zato jurim nesto novije...

Citat: Gile_ExtremeBoy poslato 23 Oktobar, 2010, 16:23
Citat: Kengur poslato 23 Oktobar, 2010, 02:29
Planiram k7 600 ili noviju R6... I uzecu nesto od ta dva pocetkom leta... ;D

Znaci da si zadovoljan sa klasom koju vozis.  [thumb_up]

Iskreno da ti kazem najradije bih 750 uzeo... Ali zbog gore navedenog razloga ipak je 600...
Jedino cime nisam zadovoljan je snaga u malim obrtajima, ali skracivanje prenosa ce resiti taj problem... U gornjim obrtajima mi je snaga sasvim dovoljna i ne treba mi nista jace... Kad sam raspolozen za peglanje par drugara koji su na jacim masina ne mogu da me odlepe nigde... Vracanje iz bele crkve je bilo zestoko, peglanje izmedju mene i drugara na 1000 rr... U principu nigde mi nije nesto spec pobegao... Doduse navlacilo se u par situacija debelo preko 200...U nekim trenucima do 260... Sto je max moje rage...
Doduse sa malo iskusnijem vozacima na litrama ne mogu da se pratim, ali za moje sposobnosti 600 mi je dovoljno... Kad budem uspeo da satrem novu 600cu za god, god i po dana, tada def cu preci na nesto jace...

3godine vozim moju yamahu i mislim da nisam dosao do tog stadijuma da mogu tek tako da zakopam 600cu... :)
A i ne patim od komleksa da jasem litru... 
I na kraju krajeva, mnogo mi je da platim registraciju 300 evra a necu da vozim neregistrovan, a i planiram da idem preko tako da... Litra za mene nije sada u svakom slucaju... :)

Dzambo


Kengur

Citat: Dzambo poslato 23 Oktobar, 2010, 19:24
A i ribama je realno svejedno jel 600 ili 1000.. :D :D
[clapp] [clapp] [clapp]

Bas tako... :) :) :)

Bas ako hoce nesto vece imam sta da im ponudim... ;D ;D ;D
Mislim ovaj, dodacu 1 isped 600...  ;D

Kanarinac

Citat: cika zuba poslato 23 Oktobar, 2010, 05:31
Citat: Kanarinac poslato 23 Oktobar, 2010, 04:18
Sledeci gsxr 600 k6 pa na gore, zavisi od finansijske situacije. A kao drugi izbor, r6 2007 pa gore.

A predstavu nemam shta bi da mi poklone, al kad smislim javicu pa mozete da skupite kintu da me obradujete :D

Ja glasam za Suzanu,ali 750,isto ces platiti registraciju kao za 600,potrosnja im je tu negde ali ide mnogo bolje od 600.... A koliko sam i gledao cene polovnih 600 i 750 su tu negde,mislim na GSX-R ove K6-

Ma meni je 600 sasvim dovoljn, stvarno. Jos uvek mi nije jasno kad neko kaze malo mi je 600, mora 1000 :) Samo jos da vidim dal da kacim motor u oglas sad preko zime, ili da odvozam i sl sezonu pa onda...

Gašpar

Citat: Kanarinac poslato 23 Oktobar, 2010, 20:49
Citat: cika zuba poslato 23 Oktobar, 2010, 05:31
Citat: Kanarinac poslato 23 Oktobar, 2010, 04:18
Sledeci gsxr 600 k6 pa na gore, zavisi od finansijske situacije. A kao drugi izbor, r6 2007 pa gore.

A predstavu nemam shta bi da mi poklone, al kad smislim javicu pa mozete da skupite kintu da me obradujete :D

Ja glasam za Suzanu,ali 750,isto ces platiti registraciju kao za 600,potrosnja im je tu negde ali ide mnogo bolje od 600.... A koliko sam i gledao cene polovnih 600 i 750 su tu negde,mislim na GSX-R ove K6-

Ma meni je 600 sasvim dovoljn, stvarno. Jos uvek mi nije jasno kad neko kaze malo mi je 600, mora 1000 :) Samo jos da vidim dal da kacim motor u oglas sad preko zime, ili da odvozam i sl sezonu pa onda...

Kanarinac, koje godiste ti je Yamaha?
Sto se tice izbora, po meni je optimalna kubikaza za ulicni R 750 kubika. Mislim da niko nikada nece izvuci maksimum iz litre na ulici.

Sto se tice sledece sezone, ostajem na Z-u, a sto se tice toga sta bih voleo da imam, to je jedan R od 600 kubika, spremljen za stazu i samo za stazu 8)

UFF

Kanarinac da bi shvatio one kojima je malo 600 morao bih prvo da vozis neko vreme 1000  ;)

A to da li ces da stavljas motor u oglase preko zime ili ne je skroz nebitno tj svejedno jer ko jos kupuje motor zimi za vreme krize? (osim ako nije dzaba-sto ne verujem da ce biti)

Gile_ExtremeBoy

Citat: Kanarinac poslato 23 Oktobar, 2010, 20:49
Jos uvek mi nije jasno kad neko kaze malo mi je 600, mora 1000

Eto meni mali ovaj Fazer 600 ocu da uzmem Fazer 1000, sta tu nije jasno? Nije u brzini, vec obrtajima. Jesu litre i jace i brze, ali se moze snjima putovati na mnogo manjim obrtajima sto cini voznju lagodnijom. I moj fazer ume da potegne, ali tek od 7000 navise. Licno ne preferiram brzu voznju i retko kad je upraznjavam. Volim da imam, da bi mogao medju ostalo da pratim drugare sa vecim motorima.
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Dzambo

Citat: UFF poslato 23 Oktobar, 2010, 20:59
...jer ko jos kupuje motor zimi za vreme krize?
Ja :D vec drugi put...

Elem koliko ja znam najveca razlika izmedju litre i 600 je u povlacenju iz niskih obrtaja. To je jedini razlog zasto nisam gledao nijednu sestotku. Ustvari nisam ni gledao R uopste, ali tako ispade...:)

UFF


Kanarinac

Motoro je 2003 god.


Kupuju ljudi uvek, samo treba da te ukenja pa da kupe od tebe. Jbg videcemo sta i kako ce da bude

Dzambo


Stuntoholic

Planiram da uzmem kawasaki ninju (2003-2005) za stunt sledece zime...
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

mi¹ko_kolo

Na prvo pitanje, odgovor je GSXF 750, a ¹to se tièe drugog pitanja-  nikako ne mogu da odluèim: BMW K 160 gt(l) ili R 1200 RT.

srbac

Veæ du¾e vreme ganjam nekog BMW R 25 da je bez mnogo prepravki i da nije preteranio skup .Posle cvaje WR 250 bih uzeo nekeg èetvorotaktnog hard endura od 250-450ccm .Eto  :)

koki bre

Imao sam Piaggio free repsol :)  dobro me je sluzio svaka mu chast a i kostao me je solidno isao je chak i na tochak   [ludak] .Dao sam ga u oglase i uspeo sam da ga prodam posle dva meseca.Skupio sam neku kinticu i ocu da uzmem nekog R-a 600-totku moze da bude i stariji pa da ga preradim u Street Fighter-a ....Video sam nesto zanimljivo idem sutra da gledam mozda ga i pazarim ako ga pazarim kachim slike sutra. :)

Gile_ExtremeBoy

....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...