Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Taraba

Na terenu te¹ko, ali ti motori se voze i po asfaltu... ipak su Dual Sport, a tu mo¾e da se tera do kraja.
I nije stvar samo u snazi motor, veæ ve¹anje, zavr¹na obrada, koènice... sve to se nakupi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya

Ma jasno,honda je poznata po kao kurac zavr¹noj obradi..

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya


Plazma Keks

Citat: Taraba poslato 24 Avgust, 2012, 10:41
Na terenu te¹ko, ali ti motori se voze i po asfaltu... ipak su Dual Sport, a tu mo¾e da se tera do kraja.
I nije stvar samo u snazi motor, veæ ve¹anje, zavr¹na obrada, koènice... sve to se nakupi.
pa vidis, ja bih je kupio jer bih mogao da je vozim po terenu, voznja po terenu mi je daleko zabavnija od voznje na asfaltu. sto se tice tvoje sposobnosti na asfaltu, cuo sam da ispravljas krivine, mislim da je ta honda odlican pocetak za tebe

zmiya

E neka si mu reko..Meni nije apn 6 bio slab na asfaltu,zato ¹to nisam znao za bolje..

Taraba

Vidi ga ovaj Plazma... ¹ta se odma vreða¹. To da li ja ispravljam krivine ili ne nije tvoje da pominje¹, jer se nisi vozio samnom nikada.
Jbt, ja sam prve vo¾nje vozio sa ludacima Laziæem i UFF-om, i jurcao za njima, pa sam i pravio gre¹ke jer sam neiskusan, ali sam i nauèio pone¹to od njih.
Ti kad bude¹ vozio motor, mo¾e¹ da mi kenja¹ da nemam pojma, do tad vozi bajs i vilju¹kar i slobodno mi kenjaj da nemam pojma da vozim ni jedno ni drugo prevozno sredstvo, jer stvarno ne znam... Vilju¹kar sam ukucao u paletu televizora i polomio pola, tako da si za mene guru.

Ja sam poèeo na neèemu sliènom, DR350 i nisam mogao da ga teram po off-u ni 1/5 onoga kako sam mogao po asfaltu, ali ja i ne vozim off road tako da me zabole.

PS: Nisam vi ja podelio ordenje.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

ma ne vredjam se. nego me smara kada neko pocne da kenja ovaj je bolji onaj je govno i tako to. svi su bre slicni jedni drugima. i pun mi je Q tih prica, ovaj ima vise KS, NM, manje KG i tako to i on ima ovo i ono ali mu fali ono da bi bio onaj pravi... secem ruku ako pola takvih zna da vozi motor koji je uporedjivao sa tamo nekim..

Taraba

A tebi je sve jedno ¹ta æe¹ da vozi¹ za svoje pare?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979


UFF

pa naravno da mu je sve jedno kad kupuje motor u teoriji
e kad bude prestao da masta o tome i kad bude treba da izvadi pare na sunce onda mu vise nece biti sve jedno

i ne znam kako plazma vozi s'obzirom da nije imao na cemu ni da nauci ali sam siguran da bi ga taraba odrao kad bi im obojici dali iste nepoznate motore da voze nepoznatu deonicu ako nista drugo bar ima vise iskustva

Che

Citat: Taraba poslato 24 Avgust, 2012, 12:02

Jbt, ja sam prve vo¾nje vozio sa ludacima Laziæem i UFF-om

E i nasao si od koga ces da ucis :D

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2012, 13:12
pa naravno da mu je sve jedno kad kupuje motor u teoriji

Voajer!

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2012, 13:12
pa naravno da mu je sve jedno kad kupuje motor u teoriji
e kad bude prestao da masta o tome i kad bude treba da izvadi pare na sunce onda mu vise nece biti sve jedno

i ne znam kako plazma vozi s'obzirom da nije imao na cemu ni da nauci ali sam siguran da bi ga taraba odrao kad bi im obojici dali iste nepoznate motore da voze nepoznatu deonicu ako nista drugo bar ima vise iskustva
jos uvek mi kupovina motora nije prioritet u zivotu. kad mi nije bio problem da iskesiram dosta love za bajs, nece ni za motor. nemoj da se brines za to.

UFF

aha znaci sad samo mastas o njemu :)

pa da zato i jesu svi isti

Plazma Keks

ne mastam. trenutno skupljam lovu i ostale stvari da odem iz sirbistana. a posle cu lako za motor ;)

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

I tebe su zatrovali ovi Hondasi....sektasi....Evo ja bi podrzao ideju sa Varaderom da su stavili u njega agregat od SP01 ili SP02....ovake nema sanse.....Transplanta ne volem iz principa....mada je ok za devojcice.....a da Balkan je devojcica, moze Transplant :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

hahahahha hvala revolution sto si primetio da sam devojcica  :-[ :-[ :-[
:P :P :P :P :P :P :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!