Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

dr32

U zdravlju ga terao i uskoro i napisao koji komentar o njemu. Svidja mi se poodavno,al od skora i razmisljam pomalo na tu stranu.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

nszabac

Prvi utisci o modelu skroz pozitivni ,zvuk agregata  ( ne auspuha ) po meni jedan od najboljih .Voznja udobna ,motor elastican u svakom stepenu prenosa .Konkretniji utisci kasnije (kad zamenim gume ,lanac i lancanike i plocice koji su na samrti).

Bishke

Nadam se sledece godine posle putesestvija na daleki zapad

You should do one thing every day that scares you

Taraba

Koji æe ti to kurac, to se stalno kvari. Ja æu moj da prodajem uskoro i da kupim pravi motor, tj. kawasaki!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bishke

Smorili me ovi sto se nikad ne kvare,hocu nesto oko cega mogu da cackam :D :D :D
You should do one thing every day that scares you

UFF

Citat: Taraba poslato 22 Avgust, 2012, 23:23
Koji æe ti to kurac, to se stalno kvari. Ja æu moj da prodajem uskoro i da kupim pravi motor, tj. kawasaki!

[obesiose]

Taraba

Citat: UFF poslato 22 Avgust, 2012, 23:37
Citat: Taraba poslato 22 Avgust, 2012, 23:23
Koji æe ti to kurac, to se stalno kvari. Ja æu moj da prodajem uskoro i da kupim pravi motor, tj. kawasaki!

[obesiose]

[rofl][rofl][rofl][rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Plazma Keks


Taraba

Slabo to plazmodijume... nit smrdi nit miri¹e, kao i veæina hondi. U toj klasi WR250R i KLX250, DRZ400.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks


zmiya

Citat: Taraba poslato 24 Avgust, 2012, 00:48
Slabo to plazmodijume... nit smrdi nit miri¹e, kao i veæina hondi. U toj klasi WR250R i KLX250, DRZ400.

Sere¹.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Taraba

Citat: zmiya poslato 24 Avgust, 2012, 08:58
Citat: Taraba poslato 24 Avgust, 2012, 00:48
Slabo to plazmodijume... nit smrdi nit miri¹e, kao i veæina hondi. U toj klasi WR250R i KLX250, DRZ400.

Sere¹.

Serem.. o¹ da vidi¹  [govance] ?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

U toj klasi KLX250 samo ako je model do '98. Ovi posle su upitomljeni i imaju 20tak konja...... WR250 je najbolji u klasi definitivno. CRF je vece govno od novog KLX250
Smrt SVIMA!!!!

zmiya

Sla¾em se da je WR najbolji,a i najlak¹i..
Crf je za poèetnike i ima svojih prednosti,u amerikama ima 2000 prednosti..

Honda CRF250L coming to US, priced at $4,499
At more than $2,000 cheaper than the Yamaha WR250R, the Honda CRF250L will be sold in the US as a 2013 model.

Taraba

Ja gledam iz Srbije, pa tako i razmi¹ljam. WR je najbolji, KLX-a ima u oglasima, CRF-a nisam video do sada u oglasima.
Sviða mi se fora na Honda sajtu na koju reklamiraju CRF250l... The best part of all? It’s a Honda. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya


Plazma Keks

dovoljan za pocetak, moze da se registruje i to je to... mada ne znam sta recimo taraba palamudi kad recimo on prvi ne bi mogao da iskoristi do maksimuma te motore koje je naveo