Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: El Jefe poslato 02 Avgust, 2012, 11:32
Moze moze VFR
Nego steta sto se CB 1100 ne prodaje u Evropi.
©to izduvni gasovi,¹ta? Jeb..a nas evropa ni¹ta ¹to valja ne mo¾e! Prelijepa Honda!
jin-jang

Major

Citat: Jefta poslato 02 Avgust, 2012, 21:40

Samo da odlucim sta mi je bolje :-)

Sad na letovanju sam video jednog Slovenca koji fura novog gt1600. Motor izgleda bruka.

Jefta

Јесте ГТ1600 врхунски, али бре много тежак... негде 360кг у односу на 260кг колико има РТ... Много за нека гуркања у месту за мене слабашнога

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

I ovaj GT1200 izgleda odlicno. Ima (ili ga imao posto ga vise ne vidjam) ga moj komsija, motor izgleda bruka.
I opste nije toliko veliki, na slici mi je izgledao kao tenk, ali uzivo je dosta manji.

Plazma Keks

samo nesto kenjate... ja bi ovaj, onaj. blah blah blah. meni je dovoljan ovaj i da me sluzi dok se potpuno ne raspadne. provozao sibinov, meni savrseno pase
http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery/Ducati%20M600.jpg

AndreyRR


Major


srbac


UFF

Citat: Plazma Keks poslato 07 Avgust, 2012, 09:51
samo nesto kenjate... ja bi ovaj, onaj. blah blah blah. meni je dovoljan ovaj i da me sluzi dok se potpuno ne raspadne. provozao sibinov, meni savrseno pase
http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery/Ducati%20M600.jpg


zavrsnes gas i nista se ne desava
nit odmah nit kasnije, a imas manji ugao skretanja od RR-a   [govance]

Che

Citat: UFF poslato 07 Avgust, 2012, 12:09
zavrsnes gas i nista se ne desava
nit odmah nit kasnije, a imas manji ugao skretanja od RR-a   [govance]

Desava se. Dere se i to je to.
U narodu poznata pojava pod: ima zvuka nema slike :D

UFF


Taraba

Harley Davidson - najefikasnija naèin da se gorivo pretvori u buku uz nuspojavu konjskih snaga.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

boli mene Q kako on ubrzava, necete ga vi voziti nego, ja, on je meni lep i to je to. boli me Q da ga kupujem kad ionako necu da zivim u ovom kurcolendu

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

ocu u svabiji da popravljam viljuskare, trebaju im takvi mehanicari kao leb, dobra plata, fiksno radno vreme

Major


Plazma Keks


Major


YoYa