Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: neuromasser poslato 04 Jul, 2012, 22:31
@Phoenix: Nisam pomenuo jer nisam hteo da se raspisujem, jesam vozio tuðe motore ranije - pa sam video da koènicu u glavi nemam. Izmeðu ostalog u istom periodu sam vozio kumov NSR 125 i Genesis FZ750 i shvatio da mi Honda mnogo bolje le¾i - lak¹a, agilnija, mogu da je vozim pod punim gasom - a veæa brzina mi nije potrebna. S druge strane na Yamahi sam sve vreme morao da se kontroli¹em i da ¹tedim na gasu, ni deo snage nisam mogao(smeo) da iskoristim, ¹to mi se uop¹te ne sviða.

Mislim da je najbitnije ¹to sam odluèio da ¾elim da zaista nauèim da (dobro) vozim, a to æu najlak¹e da uradim na motoru kome verujem i èije granice snage mogu da opipam (takoreæi) bezbedno.  

aj odluci se
imas kocnicu ili nemas muda? :D

Milomir27


neuromasser

Citat: UFF poslato 05 Jul, 2012, 01:51
aj odluci se
imas kocnicu ili nemas muda? :D
Ni jedno ni drugo :P Pod tim u zagradi sam mislio na to da nisam smeo da vozim kako sam hteo da ne sjebem kumu motor ;)

Andreja

Sledeæi motor, hmm, ebem li ga, ne planiram da menjam XT-a uskoro.

Od te¾ih enduro (rally touring, adventure) motora, izdvojio bih F800GS, KTM990 ADV i Yamahu Super Tenere XTZ1200.

Od naked motora, vrhunac su mi Benelli TNT 1130 Titanium, Ducati Monster (stariji modeli sa okruglim farom), Ducati Sport Classic 1000, Cagiva Raptor, Moto Guzzi Griso, V7, V11 Sport u Corso Rossa boji, Honda CB1300 (i S), Kawasaki ZRX1200 (i R), Yamaha XJR1300, Triumph Truxton, mo¾da i MV Agusta Brutale. Realniji izbor je Suzuki Bandit 600 ili Yamaha FZS600, kog bih jednog dana uzeo uz XT-a...  [blahblah] Od starijih naked motora izdvojio bih Hondu CBX1000, taènije sve ¹to je gvozdeno, ima okrugli far i neku prièu :D Hmm, mogli bi K1300S i K1300R da se uklope u moju prièu  ;D

Od supersport motora bih izdvojio Ducati 916, 996, 999, 1098r i Desmosedici, BMW S1000RR, zatim MV Agusta F4 312, od japanaca Suzuki Srad 1997, mo¾e i neki noviji GSXR :D

I kad bih imao para i mogao da se izdrkavam, uzeo bih nekog KTM-a 450SXC i SM  [djavo]

Ovo je bio moj neuspeli poku¹aj da sastavim sa¾et post o omiljenim motorima  [facepalm]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Andreja

Haha, nikada :D Zato sam i poèeo da kupujem scale models :D Za sad imam Benelli TNT, dva Dukca (Monster 900 i 998R) i Apru Shiver :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Celo

DUCATI DESMOSEDICI D16RR.........moj bajveci san.......

[attachment deleted by admin]

Joker

Nisi ni ti naivan...

Mozes i slobodno da se predstavis..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Milomir27


UFF

pa ako ti se svidja ti milomire menjaj r1 za taj metalni televizor :)

Milomir27

Citat: UFF poslato 01 Avgust, 2012, 14:44
pa ako ti se svidja ti milomire menjaj r1 za taj metalni televizor :)
cuj ti njega,to je bre prava makina
nemas bre ti pojma sta valja! :P
a ti mi ga nadji ja cu odmah da se menjam :)

velja

Sad sam na kupanju video bmw f800gs. Definitivno bi taj voleo da imam.

Jos kad bi umeo ovako da teram
Chris "Teach" McNeil on the BMW F800 GS

Dal ga je boleo kuk od ovog pada posle?

UFF

mozes da naucis tako da teras ali odmah da spremis pare za drugi jer dok budes naucio taj vise ni za qrac nece valjati :D


velja

Ma ne mogu ja da ucim. Jos me boli kuk kad ustanem ujutru od lozenja. Nisam ja vise za ucenje. Ja bih sad najvise da izmislim kako od kamenja da pravim zlato i da mentalno i fizicki zakrzljavam na nekoj plazi sa povoljnom klimom preko cele godine, do kraja zivota.

Che


El Jefe

Citat: Milomir27 poslato 01 Avgust, 2012, 13:24
[balavi] [balavi] [balavi]
Crni Milomire.Za tu masinu sam svojevremeno citao test pod naslovom SCHWERMETALL.Rece jadnik sto ga je testirao da mu se cini da tera cisternu kroz krivine
Друштво за заштиту од животиња


El Jefe

Moze moze VFR
Nego steta sto se CB 1100 ne prodaje u Evropi.
Друштво за заштиту од животиња