Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Taj transalp, kao i sve honde, je kiloster najstra¹niji. Koèi, udoban je ali ne ide.
FnOsamsto je ma¹ina.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd

Citat: Taraba poslato 13 Jun, 2012, 13:37
Taj transalp, kao i sve honde, je kiloster najstra¹niji. Koèi, udoban je ali ne ide.
FnOsamsto je ma¹ina.

zato i kazem da zavisi od para, ako budem imao za bembaru necu ni da pohledam alpa ;D ;D ;D ;D


aleks89rd


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd


zmiya


ivvyu

uhh  :) kod mene je voleti i planirati spojeno, jerbo voleo bik a i planiram da uzmem sto noviji ako ne nov fz1 gt (mislim da je to tacan naziv(gledo na netu)) i to ako je moguce u ovoj varijanti boja  ;D ;D ;D!!! pozz

Major


Jefta

Citat: ivvyu poslato 13 Jun, 2012, 15:01
uhh  :) kod mene je voleti i planirati spojeno, jerbo voleo bik a i planiram da uzmem sto noviji ako ne nov fz1 gt (mislim da je to tacan naziv(gledo na netu)) i to ako je moguce u ovoj varijanti boja  ;D ;D ;D!!! pozz
А ја лепо питао јел има фејзер са пуним оклопима, људи ми кажу НЕЕЕМАААА!!! само полу оклопи...

AndreyRR


mkt


dr32

Bas ovo i ovako do detalja, aftermarket auspuh, poklopac zadnjeg sedista koji se skida kad neko treba da se preveze, za mene prosto savrseno... Dace bog ;)
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

nano


Raptor

Kad se bude imalo, vozice se Gilera GP 800. A do tada, zadovoljan i ovim sto imam :)

Major


dr32

Citat: nano poslato 14 Jun, 2012, 01:23
jedini minus, kocnice iz proslog veka...
Ako su iste kao na F4sport onda i nisu tako lose,bar za moj dosadasnji stil voznje. A i ovo je F model,tako da ni ne moze covek da ocekuje RR-a. Ma samo da mi se ovo nastani u garazi,a lako cu ja naknadno da se igram i pojacavam ako sta treva.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

nano

u tome je fora sto su iste ili jako slicne, zar bi toliko povecali cenu da su stavili radijalne kad vec ima USD

UFF

Slazem se da su trebali nesto ozbiljnije da okace ali i sa ovima koci sasvim dobro

Jefta