Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

nano

E gaso de si reko da je lep sad ce se pojaviti neko i odma ce da  [govance]

ima jedna (bila od saleta iz nisa) prodaje se za 3000 nije u tim bojama al je stvarno extra motor, sale ga je spremao za trke ubrzanja al zbog neke promene pravila trku nije ni video, pored SP2 razmisljao sam i o 749 i TLR

Kengur

Sad ce uff da vas naduva kako ima rol bar :D :P

meni se svidja sp2, ima nesto u tom motoru :)

UFF

onaj r6 srto si okacio izgleda do 00
a i ide tako


samo ja to ne mogu da vozim sav zgrcen i ukocen
da ne poverujes koja razlika u polozaju izmedju njega i cbr600f

losmi


Gašpar

Citat: UFF poslato 11 Maj, 2012, 17:37
da ne poverujes koja razlika u polozaju izmedju njega i cbr600f

Poredis dve klase.
Na CBR600RR se sedi drugacije nego na CBR600F ;)

UFF

pa znam
vozio sam skijasevu rr
samo kazem da nisam mislio da je tolika razlika jer oba imaju heblove

Gašpar

Da, da, ali je Honda upotpunila tu rupu, za ljude koji bi da voze "R" a da se ne ukoce  :D

nano

pricaju da je nezgodan polozaj na toj r6 moguce zbog toga sto su fuzasteri vise pomereni u nazad u odnosu na 600rr, e sad, ne znam ja sam "visok" 180cm mozda ne bi bio prob, motor je objasnio sto se tice izgleda a koliko vidim i sto se tice performansi...

milos ghost

na r6 je sediste postavljeno na 850mm, za razliku od suzukija na kome je na oko 820 cini mi se.. samim tim vece opterecenje pada na ruke.... ali se zato prednji tocak bolje oseca....

Che


monsterbnt

Citat: losmi poslato 11 Maj, 2012, 17:51
ova dva su mi tesko drkanje

Retka nova kawa kojoj far ne izgleda ko da ga je hitler izvuko iz kinder jajeta.
Smrt SVIMA!!!!

milos ghost

da, za 3cm.... a od honde mislim da je cak 4cm vise, sediste na yamahi...

Kengur


Slaninar

Citat: milos ghost poslato 12 Maj, 2012, 00:00
na r6 je sediste postavljeno na 850mm, za razliku od suzukija na kome je na oko 820 cini mi se.. samim tim vece opterecenje pada na ruke.... ali se zato prednji tocak bolje oseca....

Kome na Ru optereæenje pada na ruke, a ne na gu'icu, noge i trup, taj ne treba da vozi R.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

milos ghost

hahahahah, ja govorim o tome u cemu je razlika u polozaju sedenja izmedju r6 i ostalih motora te klase... i zasto je ona najneudobnija...

mali_zmaj

jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 12 Maj, 2012, 23:04
Ja bih ovako nesto!

Kad doðe red na redovan servis, ode¹ i uzme¹ kredit u banci. A ima i 300 kila. Al' da je prelep, prelep je! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

jin-jang

MISTER X

Ja bih slijedeæi Hondu Hornet 600. A sada imam Hondu Hornet 600. Nikako da se odlijepim od ove kubika¾e, nikako da se odlijepim od ovog modela. A ¹to mogu kad mi je idealan i optimalan za ono ¹to ja trebam, ¾elim i hoæu.

aleks89rd