Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Pa ja cekam da Suzuki izbaci nesto novo, pa cu to kupiti, a ako nista ne bude od toga, mozda malo za promenu bih uzeo ovog novog BMW-a 1000 RR.

koki bre

E pa eto danas sam pazario i doterao kuci svoj prvi veci motor u pitanju je Honda CBR 600 F-1 ....  I mogu vam reci da ide super za sad sam prezadovoljan... ;D  ....  A sto se tiche planova bice prerada u nekog strita ili mozda padnu oklopi od RR-a novog jos se razmisljam za sada su skinute bochne plastike i kljun je od F-2 na njemu ....

DebeliZmaj

prvi ne znam sta ce bude ima vishe opcija
ali drugi verovatno vfr750, 1989 ili 1993 model, i to u beloj boji i samo u beloj i tako .. zasto .. znam ja zasto i to je to :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zodiac

Prijatelj je zao drug

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mikelandjelo

Da imam para, uzeo bi KTM-a 640 sm skoro pa bez razmisljanja, makar i na kratko. A na poklon... neka hard enduraca, tipa CRF-a 450, mada se ne bih bunio ni za neki drugi...:)

Laki-zr

Prodajem i ovako sve.... :) a voleo bi da imam savrsenu hondu f4 :) skroman sam ja  [thumb_up]

RoaD GunneR

Meni licno se svidjaju svaki na svoj nacin


Honda VFR 1200
Kawasaki ZZR 1400
Suzuki GSX 1250F
Imaju jednu zajednicku dominatnu osobinu a to je visina registracije u Srbiji, zbog te osobie stavljeni su u drugi plan, to jest ako odem preko da zivim mozda ih i kupim.

Tako da je vise verovatno da mozda uzmem VFR800 sredinom sledece sezone

markodjurovic

Nesto egzoticno od 600 kuba tj. : neki Maico 2T ili Husaberg sa dva kompleta tockova :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Dzambo


markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Dzambo


Popsy

jbg mene su u skorije vreme ozraèili i vrlo verovatno za koju godinu æe biti KTM 950 Adv :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

UFF

Citat: Popsy poslato 02 Novembar, 2010, 21:31
jbg mene su u skorije vreme ozraèili i vrlo verovatno za koju godinu æe biti KTM 950 Adv :D

Za to ce morati da prodas teneru i jos tri onakve mecke  ;D

Popsy

Pa za par godina se æe skupiti... sada se mo¾e naæi za 4000-5000€ nek bude za 3-4godine 3000 i to je to... kad bi imao afriku bilo bi mi lak¹e, nju prodam za 6000 i ostane mi za opremu i zezanje :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Dzambo


Popsy

Neæu, uboo sam tip motora koji mi odgovara i mogu samo varijacije na temu ;)  najcivilizovanije bi bio Varadero, omiljen izbor F800-KTM950, a kad budem penzos a bude para neki veliki enduro od 1200ccm tipa GS ili nova ST ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

UFF


Dzambo

Kad budes bio penzos, nova ST ce tad biti stara sklopocija ST. :D raritet :D

Gremlin

Citat: UFF poslato 03 Novembar, 2010, 01:41
Obrni, okreni na kraju svi zavrse na GS1200  ;D

Adventure si zaboravio, a razlika izmedju obicnog GS i ADV-a je velika.

[cheers]