Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Jbg... 40 godina me kolje.... Kièma veæ zeza po malo... 125 kg.... Ne znam... Imao sam ponovo jednu rokadu iz èista mira :)
NUdio mi poznanik busu k10 glava za glavu i odbio sam. Zna da sam je imao pa pomislio da æu da cimnem ponovo..... On je visok koliko i ja i kao razlog je naveo da neæe vi¹e da se "grbi". Posle sam pomislio :" a ¹to bih se ja grbio?"
.. Dok sam je vozio skoro me nikada nije smorila... U stvari, jedino nije prijatan u MNE na serpentinama jer ima jako propadanje kad se ide lagano a koristi upravljaè---Ba¹ vuèe i smara.....
Ali sam na njoj bio komtotan... Ninja me je slu¾io kao kralj ali sam ceo bio zgu¾van na njemu i obaranje mi je bilo jako te¹ko... Mali je za mene....
Nema veze, æufkam  ovim Stromom... Malo tro¹i, udoban i jbg... to mi je to... Povukao sam se u penzose od kada san na njemu.... Mada titanijumski ventili, saèmovana bregasta-Busa 2010.... Idu mi bale na usta... Za malo sam prelomio a posle sam danima mislio o njoj... :)
A ova Tenere bi mi legla ko budali ¹amar... Imam neku kombinaciju za prodaju kuæe pa æu videti ako ostane neka kinta...
Malo me samo brine preterano paljenje ventilatora na 10 stepeni u gradskoj vo¾nji.. Mogli su bolje da re¹e hlaðenje... Mada mo¾da samo tripujem...


Cave ab homine unius libri

pit




        Cekaj malo Miljane meni nesti nije jasno...tebi je drug nudio u zamenu glavu za glavu busu k10 tj 2010 godiste za tvoj Strom iz 2008 .Realno ta busa je najmanje duplo skuplja od tvog Stroma jer nova kosta oko 13000 evra dok je tvoj Strom nov kostao oko 6600-6900 zavisi od dilera.
        Po meni taj tvoj drug ili slabo stoji sa matematikom ili ima mnogo para za bacanje.

pit


Strava je ST ....jos je rano govoriti ali ovako na oko mi deluje vrlo kvalitetno odradjena ....mislim da ce vreme pokazati da je to najbolji motor u klasi maksi endura .Sigurno je za dve klase bolja od GS 1200 (samo da ovo ne procita Velimlje) .Vrh vrhova.

MILJAN

Citat: pit poslato 30 Avgust, 2011, 00:32



        Cekaj malo Miljane meni nesti nije jasno...tebi je drug nudio u zamenu glavu za glavu busu k10 tj 2010 godiste za tvoj Strom iz 2008 .Realno ta busa je najmanje duplo skuplja od tvog Stroma jer nova kosta oko 13000 evra dok je tvoj Strom nov kostao oko 6600-6900 zavisi od dilera.
        Po meni taj tvoj drug ili slabo stoji sa matematikom ili ima mnogo para za bacanje.
Ima privatni posao...ima para i boli ga briga..On je samo video bajk , seo na njega bez pitanja rekao "gotovo"...
Cave ab homine unius libri

UFF

pa sto se onda menja?
nek spusti cenu za autobus i nek kupi novog stroma

il nek se menja sa mnom, mogu cak i da mu doplatim malo :)

MILJAN

Oprema na ovom mom je 1920 eu. U meðuvremenu mi je javio da se slupao hayabusom.... :(   U pitanju je Aca forneti iz K© MK Èarapani...

Cave ab homine unius libri

Charuga

Nadam se da je njemu dobro.... a motor , ko  motor.....

BOKYBOY

Hayabusa i to nova! Ima da je uzmem na lizing mame mi... [yahoo].

TOECUTTER71

Najrealnije(zbog cene, koja je sada na najni¾em nivou i te¹ko da mo¾e iæi znaèajno dole) Yamaha FZ1S(sa poluoklopom, ili vam Fazer)na primer u nemaèkoj 2008 godi¹te , novembar mesec 7800km, ABS,Touring zatamnjeni vizir, 6800evra(carinska osnovica katalo¹ka 5600evra)A ima deèko iz beograda koji je krenuo da ga prodaje pro¹le godine sa kilometra¾om isto 7200/300 cena je bila 7400evra, sada je 6600 s'tim da motor ima 8900 kilometara. Odnos ulo¾enog i dobijenog prema¹uje sve ostale motore(naravno za one koji putuju , a hoæe da imaju motor koji mo¾e bez problema da nosi i suvozaèicu i stvari, a bogami ako se po¾eli bez problema i neki Track Day)..U sledeæih mesec dana æu poku¹ati sve ¹to je u mojoj moæi da iskurblam pare(imam GSF650S k8 u savr¹enom stanju sa tek pristiglom dodatnom opremom, Auspuh, engin BAr, Komplet mekanih torbi, 2008 novembar 19700km)spremno ulje filteri...tr¾i¹na cena u nemaèkoj mu je 4500 klot, bez ièega od opisane opreme, ja svoj dajem za 4000.
San br.1 Ducati MultiStrada 1200, rodjaci imao sam prilike da vozim(ne da provozam)Novi Monster 789, fantastièna igraèka, Slip Clutch(koji me je fascinirao) ABS , tri moda ubrizgavanja, a ¹to je najbplje mo¾e sve da se iskljuèi...Spram toga sam Ocenio da je Multi Strada Ultimativna Mashina, koju da imam para ne bih èasa èasio.
San br.2 Mo¾da malo realniji KTM SMT990...Sva tri motora koja sam nabrojao (osim monstera kao iskustvo vo¾nje nekog ducatija)Su motori koji imaju Ono ¹to ja tra¾im od motora, Da budu Toureri(jer putujem i putovaæu ako Bog Vathre [ljutko] dadne) A sa druge strane imaju i sportski karakter, jer kada sam sam na motoru, volim pripr¾iti,(onoliko koliko uslovi puta dozvoljavaju) A od navedene trojke jedino KTM ima ne¹to manje konja ali je zato ultra lak sa vrhunskom ciklistikom koènicama etc....Ali kao ¹to rekoh jedina realna varijanta je FZ1, pa ako se samo par stvari poklopi, veæ za mesec dana æu mo¾da jahati istog.
Uzdravlje.Ps
slièica BG Fazera

[attachment deleted by admin]

Slaninar

Sledeæi motor ne planiram kupovati skoro. Ovaj je potaman. Fejzer 600, stari, s karbovima & kockastim farovima.

Na poklon? Lomim se izmeðu novijeg fejzera 600 i Hyosung GT 250 R. Mo¾da zvuèi sumanuto, ali nikad nisam pre¾alio ¹to sam preskoèio 250 (ili bar 400) kubika. 125cu sam vozio za sve pare, a onda uzeo 600. Lep, velik, te¾i motor, ali nikad ga nisam vozio do granice. Nisam smeo. Barem ne na na¹im putevima. VI¹e me je strah od popravke plastika, nego od pada i povreda. Zato bih voleo malog 250 cc koreanca, da odem na Adu huju i da cepam za sve pare. A i lep mi je taj motoriæ.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

frostysrb

Hm pa motor koji bi zeleo da kupim sledeci je Suzuki SV650/1000 2003+ godiste, motor je po meni prelep, lako se modifikuje, prelep zvuk...
KAko stoje stvari pre cu da kupim prvu generaciju sv-a, isto pouzdan i po meni prelep motor...
NAravno ima ga u 3 verzije oklopa, ali ja volim retro style :D Znaci samo okrugli far i teraj :D
A kada bi mi neko poklanajo..... hmmmmm pa Ducati 748 ili KTm SUPERDUKE 990 ;)
Only bikers understand why dogs throw his head out the window ;)

WOLVERINE



GSXR1000


Andreja

Uh, ima tu svaèega, pre svega gomila "talijanskog kr¹a", Dukci, Benelli, Moto Guzzi, Apra, MV Agusta, volim sve ¹to je egzotièno i retko (i po èemu veæina pljuje); od japanaca bih voleo par matorih i novijih retro style nakeda, par enduraèa... Pa neki KTM, da se naðe... :)

Skoro sam kupio XT600 i prezadovoljan sam, ne planiram da ga menjam jo¹ dugo, to je sve ¹to mi treba za sada. Voleo bih samo da nabavim i SM setup. Mo¾da DODAM pored XT-a i neku gvozdenjaru, n'o videæemo...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Jefta


GSXR1000

Bolje uzeti street fightera dukca nego ovo nezgrapno cudo!

UFF

jao gsxr opet si poceo da lupetas
streetfighter je jebeno dobar i prelep motor ali je on bicikla za multistradu
pored toga nema mogucnosti kao multistrada nit je za istu namenu

[attachment deleted by admin]

Nadalina

Dzukela u podznaku

UFF

pa meni je taman ali kao sto rekoh bicikla u porednjenju sa multistradom